Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4, 5 hónapos baba hasmenése fórum

4, 5 hónapos baba hasmenése (beszélgetős fórum)


2011. aug. 20. 17:51
főzz rizst és pépesítsd, hasmenésre a legjobb
11. Hné80
2011. aug. 20. 14:50

[link]


Dentinox megtaláltam itt a neten :) nekünk ez bejött, de kérdezd meg a házi dokitokat vagy ilyenkor az ügyeletes dokit, hogy mit ajánl.

10. Hné80
2011. aug. 20. 14:45
Kentem az ínyére fájdalomcsillapítós kenőcsöt, de sajnos a nevét nem tudom, bent van a gyerek szobájába és pont alszik, de estére megnézhetem neked :)
2011. aug. 20. 14:40
Mostanában nagyon nyűgös szegénykém.Eddig átaludta az éjszakákat,de mióta fogzik,egész nap ébren van.A folyadékbevitellel nincs gond,napi fél-1 litert is megiszik:)A hűtőrágóka most nagyon bejön neki:)
2011. aug. 20. 14:36
Én is adtam neki mindenfélét, amit addig is evett csak folyadékra nagyon figyelj nehogy kiszáradjon szegényke!!!!! Egyébként őt nem zavarja? Nem nyűgös?
2011. aug. 20. 14:34
De jó ez a fórum,most már megnyugszom kicsit:)Még azt szeretném megkérdezni,hogy a hasmenés idején továbbra is adtál neki ugyanúgy mindent enni?Én próbálok minden tápszer után répát,krumplit,almát ,banánt,de nem fogja meg a hasát egyik sem.Remélem,ha kibújik a foga,akkor elmúlik a hasmenése is!Most már nagyon várjuk!!!:))
2011. aug. 20. 14:28
ha fájdalmai vannak én adtam neki egy fél adag epres nurofent, akkor is amikor nem volt hőemelkedése.
2011. aug. 20. 14:27
híg volt (bocsi elírtam)
2011. aug. 20. 14:26
Pár napig ment a hasa mindig illetve hív volt nagyon. 3 nap volt míg áttört átlagban, ha jól emlékszem :) Első fogaknál mindig rohantunk dokihoz vagy ügyeletet hívtunk, aztán már nem paráztunk :) Adj mindig a kezébe olyat, amit rághat vagy esetleg hűtőrágókát.
3. 6f2822538d (válaszként erre: 2. - Hné80)
2011. aug. 20. 14:23
Köszi a válaszod!:)És,nálatok meddig tartott a hasmenés?Hány nap volt kb.?Mennyi idő volt,míg kibujt a kis fogacskája?Az én kicsikém nagyon nyáladzik,és meg van dagadva az ínye is,szinte már fehér.
2011. aug. 20. 14:16
Nálunk minden egyes fognál ez eljátszódott + 1-2 nap hőemelkedés :( Simán a fogtól van nálatok is szerintem, de kétségeid vannak, akkor nézesd meg dokival mindenképp!
2011. aug. 20. 14:15

Sziasztok!

Kisfiam 4,5 hónapos,és 2 napja megy a hasa.Láza nincs,most jön az első foga alul.Ami bosszantó,hogy minden étkezés után hasmenés szerű széklete van,ez napi 6-7 pelust jelent.Étvágya jó,jó kedéjü.Mi okozhatja mégis a hasmenését?A fogzástól lehet ez?Várom a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook