Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 3.osztály.Mi lehetett Mátyás király megnyugtató válasza az édesanyja levelére-Mátyás anyja c.vershez? fórum

3.osztály.Mi lehetett Mátyás király megnyugtató válasza az édesanyja levelére-Mátyás anyja c.vershez? (tudásbázis kérdés)

7. Pan Dóra (válaszként erre: 6. - F624cfc9cc)
2012. ápr. 1. 15:34
Akkor gyűjtsétek össze az ő gondolatait, azt, hogy ő mit üzenne ebben a helyzetben az anyukájának, és azt foglaljátok fogalmazásba. Hagyjátok a tényeket, mert egy 3.-os gyerek azokat még nem tanulta. Majd meglátod, milyen okos gondolatai vannak egy ilyen csöppségnek, legfeljebb a rendszerezésükben segíts! Sok sikert! :D
2012. ápr. 1. 15:25
Köszönöm a privit.:) Rövid fogalmazást kell írni róla,hát nem tudom,3.osztályos öcsémnek adták fel,kíváncsi lennék melyik 9 éves tudja egyedül megírni.:D
2012. ápr. 1. 14:32
Küldtem privit!
2012. ápr. 1. 13:16
És korhű választ vár a tanító néni, vagy sablont? :D
3. zebracsikó (válaszként erre: 2. - Pan Dóra)
2012. ápr. 1. 13:12

szerintem a kettő együtt.

Fogalmazásban meg kell írni, hogy vajon mit válaszolhatott Mátyás király az anyjának?


Ugye?

2. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - F624cfc9cc)
2012. ápr. 1. 13:10
Erről fogalmazást kell írni, vagy lehetséges válaszokat kitalálni?!
2012. ápr. 1. 12:23
3.osztály.Mi lehetett Mátyás király megnyugtató válasza az édesanyja levelére-Mátyás anyja c.vershez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook