Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3.5 évesnek milyen társasjátékot ajánlottok? fórum

3.5 évesnek milyen társasjátékot ajánlottok? (tudásbázis kérdés)


6. Bun Csilla (válaszként erre: 5. - Wanda8)
2011. júl. 22. 20:59
Lepkefújónk van még a nagyobbik lányról de azt majd karácsonyra kapják meg
2011. júl. 22. 19:26
lepke fújó elefánt,bukfencező majmok,lotti karotti
2011. júl. 22. 16:14
Ja A bogyó és babócás társas marad karácsonyra, meg a képkereső is.
2011. júl. 22. 16:14
Voltam ma a játék boltba, vettem egy Kisvakondos társast amin a dobókockán virág szíV ... VAN, vettem egy micimackóst 6 az 1-ben. Nagyon tetszik 4 féle alaplap van, kétféle dobókocka szín és számos, van hozzá memóriakártya és domino.plusz még vettem egy kis babafürdőkádat amiben volt bili, fésű, törlő, és cumisüveg. Hát ez lesz Anna lányom névnapjára a meglepi.
2011. júl. 21. 05:50

Még:

bukfencező majmok, és egy másik majmos játék, amikor pálmafára kell őket akasztgatni (ez tescos, a nevét nem tudom), és még egy tescos játékunk van, ahol egy eperből kell kukacokat kiszedegetni, na itt mindig a kicsi nyert, mert a pici kezével könnyebben meg tudja fogni a kukacokat. :-)

2011. júl. 21. 05:49

Elsősorban ügyességit, de ebben a korban már a dobókockásat is szívesen játsszák.


nálunk amivel szeretett ebben a korban játszani:


lepkefújó elefánt, hugó hami (éhes vízilovak), lotti karotti, memóriajátékok, málhás csacsi, ill. egyensúlyozó játékok (fakopáncsnál találsz ilyet, ehhez is színdobókocka van).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook