Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen társasjátékok találóak egy 4 és 6 éves testvérpárnak? fórum

Milyen társasjátékok találóak egy 4 és 6 éves testvérpárnak? (beszélgetős fórum)


2012. nov. 10. 07:45
a bátyám hasonló korú gyerekeinél mindig veszekedés a vége a társasnak:-))) a Verdás társast azt élvezik egy darabig.ami még tetszett nekik az a Who is who?vagy valami ilyesmi a neve,mikor embereket vagy mesefigurákat kell kitalálni olyan kérdések alapján,hogy van -e sapkája,szemüvege,milyen színű a haja
2012. nov. 10. 06:08
Csigafutam.
2012. nov. 9. 21:14

Ki nevet a végén

azt nagyon szeretik

2012. nov. 9. 16:28
Vagy a Bogyó és Babóca társas.
2012. nov. 9. 16:23
Azt négyévese válogatja hogy kicsi hozzá vagy sem:) Az én kisfiam már lassan öt lesz, de a társasjátékokat alapból nem nagyon szereti. A tik-tak bummból pl. csak a bombát szereti;) A Halli galli junior viszont tetszik neki, azzal szoktunk játszani rendesen. Most a verdás Monopolyt néztem ki neki. Fontos hogy egyszerű szabályok legyenek,keveset kelljen benne számolni és hamar vége legyen egy körnek:) Megint reklámozzák a lepkefújó elefántot, az is jó lehet kicsiknek, bár az enyémek hamar kivégezték.
2012. nov. 9. 15:49
És szerinted ahhoz egy 4 éves nem kicsike?:)
2012. nov. 9. 15:47

nekünk nagyon bejött a tik-tak bumm

egy adott időre kell szavakat mondani egy kép alapján egy témáról

2012. nov. 9. 15:45
A kicsi fiú, a nagy lány. Olyat vennék nekik, amivel mind a ketten, közösen játszhatnak.
2012. nov. 9. 15:42
Fiúk vagy lányok?
2012. nov. 9. 15:38

Karácsonyra szeretnék társasjátékot venni nővérkém gyerkőceinek. Az egyik 4 éves, a másik 6. Nézelődtem már, de olyan sok féle van, hogy elvesztem a játékboltban. Szebbnél szebb dobozban "tálalják" és drágábbnál drágábbak. De melyik lehet, ami valóban leköti őket, tudnak vele játszani és hasznos is?

Anyukák, van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook