Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 34 évesen első babát szeretnénk, de egy éve nem jön össze, tanácsokat, tapasztalatokat szeretnék hasonló helyzetben lévő nőktől fórum

34 évesen első babát szeretnénk, de egy éve nem jön össze, tanácsokat, tapasztalatokat szeretnék hasonló helyzetben lévő nőktől (beszélgetős fórum)


1 2
3. ab3619a9cd (válaszként erre: 2. - Gabbbicica)
2019. máj. 20. 11:47

Így van. Anno én is azt hittem minden oké a doki pedig felvilágosított .

Konkrétan közölte hogy nekem nem lesz gyerekem soha.

Évek múlva mikor tényleg belenyugodtam, el kezdtem berendezni a jövőt csak kettőnkre, akkor jött a meglepi ! Azóta sem tudok rá választ adni, de a doki sem.

2. gabbbicica (válaszként erre: 1. - JázminZoé)
2019. máj. 20. 11:21

Szia,


az egészségügyileg minden oké, az azt jelenti, hogy jártatok orvosnál?


mert sok minden okozhatja, amitől látszólag minden oké, és mégse jön a baba.


Lehet ilyen az IR, a pajzsmirigy probléma, vagy a férjednél az elégtelen spermaszám..


Nem lehúzni akarlak, de én 1 év sikertelen próbálkozás után felkeresném a nőgyógyászomat, és elmennék pár vérvételre és vizsgálatra. Aztán lehet kiderül, valami bagatell dolog, ami gyógyszerrel kezelhető.


Sok sikert :)

2019. máj. 20. 11:15
Sziasztok, elkeseredésemben írok most ide, hátha akad olyan, aki hasonló helyzetben van mint én. Kérlek ha most olvasod,kímélj meg a negatív hozzászólásoktól, hiszen pont erre nincs szükségem. Röviden megírom történetem, 34 éves vagyok több év után kb egy éve hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Azóta próbálkozom párommal a babával..(egészségügyileg minden oké,rendszeres ciklus, peteérés,lh tesztek stb.) Már szinte mindent elolvastam kipróbáltam a siker érdekében.(cickafark(felborította a ciklusom,aviva torna, "terhesvitaminok,sok zöldség gyümölcs,pillanatnyilag méhpempő mind kettőnknek..) De semmi, kezdek nagyon elkeseredni,és csak azt hallom ne görcsölj rá, majd jönni fog..na ezt hogy lehet csinálni??...mikor persze körülötted mindenki babázik, elsőre össze jön nekik, vagy nem is akarják..Szeretnék tippeket, tanácsokat kérni, vagy csak lelki támogatást:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook