Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 30-on túliak.....nektek is mást jelentett régen a szilveszter mint most? fórum

30-on túliak.....nektek is mást jelentett régen a szilveszter mint most? (beszélgetős fórum)


1 2
24. manó2000 (válaszként erre: 16. - Csillubaba)
2014. jan. 1. 07:37
Velem is pont igy volt! Nagy igazsag van benne.
23. timycat (válaszként erre: 14. - M0ncsa)
2013. dec. 31. 23:19

Dettó :)


De azt azért sosem gondoltam volna, hogy egyszer én vágyom majd arra, hogy itthon maradjak, mindezt úgy hogy még partit sem szervezünk, így hozzánk sem jönnek. Basszus és még csak idén léptem a 30-ba és így "bepunnyadtam"

22. viva70
2013. dec. 31. 22:40
Gyerekkoromban számomra azért volt hangulatos a szilveszter, mert akkor még jó műsorok voltak a tv-ben. Tizenévesen azért, mert én is olyan voltam, mint a nagy átlag. Vágytam a buliba, élveztem a nyüzsgést körülöttem. Huszon évesen, harmincas éveim elején még mindig mentem volna, de sajnos sosem volt megfelelő társaság. Most meg már, hogy túl vagyok a negyvenen abszolút nem érdekel a bulizás semmilyen formában sem. Egy jó városi rendezvényre még csak lemennék, de elrettent a részegen tolongó, petárdázó tömeg. Az a meglátásom, hogy az emberek egyre jobban kifordulnak magukból.:(
21. M0ncsa (válaszként erre: 19. - 130454e42d)
2013. dec. 31. 21:44
Igy van :) Igazabol tokre szeretem, mert a szilveszter azt jelenti, hogy masnap nem kell koran kelni :D
20. M0ncsa (válaszként erre: 18. - Csillubaba)
2013. dec. 31. 21:43
Nekem sem volt altalaban, de nem a pasiktol erzem magam jol vagy rosszul :p
19. 130454e42d (válaszként erre: 16. - Csillubaba)
2013. dec. 31. 21:41

Sürgősen pótold :)

Ha rossz kedvem volt az jó alkalom volt a bulizásra, piálással :) De rég volt...

Ha meg vagy elégedve az életeddel nem vársz nagy fordulatot akkor az új év simán folytatása a réginek, így a szilveszternek sincs jelentősége.

18. csillubaba (válaszként erre: 17. - M0ncsa)
2013. dec. 31. 21:41
igazából nekem huszonévesen pont szilveszterkor sose volt pasim...olyan szar volt...pont ezért...és összesen voltam kb. 3 jó buliba
17. M0ncsa (válaszként erre: 16. - Csillubaba)
2013. dec. 31. 21:39
Rosszkedv? Az soha.
2013. dec. 31. 21:34

volt olyan hogy rossz kedvetek volt szilveszterkor?

Én régen a 20-as éveimben főleg ,tele voltam magánéleti gondokkal és a barinőimmel vekengtünk hogy mit hoz az új év, aztán az illető most hol és kivel bulizik, összejövünk -e vele jövőre stb.

sokszor olyan szívfacsarva vártam az új évet..

igazából azóta nincsnek vegyes érzéseim vele kapcsolatban amióta tartós kapcsolatom van.

sose volt igazán jó szilveszterem huszonévesen, pedig olyan nagy jelentőséget tulajdonítottam neki, azóta hogy van kivel jól érezzem magam, meg olyan semmilyen.

Kicsit zavaros az írásom, pedig nem ittam még semmit!! :))

15. manó2000 (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2013. dec. 31. 21:08

Szia!

Nem vagyok egy bulizós fajta, de szomorkodtam, ha otthon töltöttem a szilvesztert. Most viszont élvezem az itthonlétet. Abszolút nem vágyom sehova, de azt el tudom képzelni, hogy jövőre barátokkal egy beszélgetős bulit összehozunk.

14. M0ncsa
2013. dec. 31. 20:46

Maga a szilveszter addig volt erdekes, amig az egyetlen buli volt, ahol reggelig ottmaradhattam.


Kesobb egy buli lett a sok kozul.


Vegul elerkezett a vizvalaszto, amikor mar nem volt annyira jo a buli, mint amilyen rossz volt a masnap. Ilyenkor kell abbahagyni :)


Tomeget, reszeg embereket egyebkent sosem szerettem.

13. Nyamitörp (válaszként erre: 12. - 4740439ec6)
2013. dec. 31. 20:40
Nekem a legjobbak a kisgyerekkori szilveszterek voltak. Átjöttek hozzánk rokonok vagy szüleim barátai, hozták a gyerkőcöket is és mindig belenyalhattunk a női szakasz tojáslikőrjébe. Meg a ropi és a kölyökpezsgő és valahogy a szilveszteri kabarékat is jobban szerettem akkoriban, bár abból is csak az Uborka maradt meg. :)
2013. dec. 31. 20:36

A legjobb szilveszteri bulik mindig azok voltak,ahova hívatlanul estünk be. :D


Manapság már csak meghívásos buliba mehetnék,de nincs kedvem.Inkább a gyerekkel szórakozunk itthon.

11. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2013. dec. 31. 20:35
Tizenéves koromban még nagyon tetszett, hogy akármerre megy az ember, mindenhol ünnepelnek, mindenhol valami zsongásba botlik az ember és mindenki jó kedvű. Megfogott a hangulat. Huszonévesen ki nem állhattam a szilvesztert, pont azok a dolgok zavartak, amiket előtte pár évvel szerettem. Az utóbbi 2-3 évben meg nem is érdekel a szilveszter. Volt, hogy egyedül szilvesztereztem és baromi jól elvoltam. Olvasgattam, relaxáltam, gyertyázgattam és 10-kor már aludtam is. Volt, hogy baráti társaság jött össze és volt, hogy ketten szilvesztereztünk a párommal. Ezek se voltak rosszak. Ma már a hangoskodás, zsivaj, tömeg egyáltalán nem hiányzik. Valószínűleg azért, mert az ember idővel csendesedik meg hát tizenévesen még vagány dolog bulizni illetve a tizenévesnek nincs más dolga csak bejár az iskolába, tanul és ha teheti bulizik. Nem fárasztja a háztartásvezetés, gyereknevelés, munka. Nem jár vásárolni, ahol aztán jól megutálhatja a tömeget. :)
10. gkreka
2013. dec. 31. 20:34
Persze! Régen átaludtam, most pedig hét kiskamasz tombol körülöttem :)
2013. dec. 31. 20:31
nekem még vannak éveim a 30-ig, de mostanában nem hoz lázba!
2013. dec. 31. 20:30
Sosem hozott lázba.
2013. dec. 31. 20:27
Igen,..nagyon mást.De már nem bánom.Az átállás volt nehezebb.
2013. dec. 31. 20:25

Valahogy nekem mindig olyan csalódás volt. Készültünk rá hetekig, izgultunk, aztán kicsit erőltetett lett mindig. Szóval csalódás. Talán egy jó szilveszteri buliban voltam, de akkor mg nagyon mg voltam fázva:))

Mostanság jobban teszik egy rendes rock- vagy metál koncert, az sem baj, ha nincsenek kismillióan...

2013. dec. 31. 20:23
Szerintem korábban túl sokra értékeltük, most pedig már reálisan látjuk a dolgokat.
2013. dec. 31. 20:23

Szia!

Nekem nagyon mást jelentett, már novemberben lázasan készültem, tervezgettem, hogy mennyire bebaszok. Most meg, mint egy átlagos nap, csak a durrogás nem megszokott.

3. cde472ac47 (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2013. dec. 31. 20:12

Én nem vagyok 30-on túli, de mégsem érdekel annyira.

Persze elfog ilyenkor az hogy na mégis milyen évem volt ez, kicsit elgondolkodom az emlékeimen, és hogy milyennek szeretném a következőt, de annyira nem hoz lázba.

2. 130454e42d (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2013. dec. 31. 20:11
Kamaszként, huszonévesként tényleg más volt, mostanra talán annyit átéltünk, hogy hozzászoktunk. Ahogy régen koncertek, házibulik voltak a sláger ma már inkább baráti sörözések. Egyszóval: öregszünk :)
2013. dec. 31. 20:09

Sziasztok

miért van az hogy tizen-és huszonéves korban odáig meg vissza vagyunk a szilveszterért valami miatt olyan nagy jelentősége van, most meg nem érdekel bennünket?

Vagy csak én vagyok így vele?

mi változhatott meg bennünk?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook