Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 3 napja vonyít a kutyánk fórum

3 napja vonyít a kutyánk (beszélgetős fórum)


21. P.angi.88 (válaszként erre: 20. - Libikóka)
2021. jan. 7. 18:12
Igen. Jogos. Tüzel, de eddig soha ilyen nem volt. Aztán ki tudja...változnak az idők. Majd meglátjuk, ha elmúlik neki.
20. libikóka (válaszként erre: 19. - P.angi.88)
2021. jan. 7. 18:07
Nem v.ok kutyás de csak a tüzelésre gondolnék,vagy mi.
19. P.angi.88 (válaszként erre: 18. - Libikóka)
2021. jan. 7. 17:58
Nem! De már nincs ötletem.
2021. jan. 7. 13:17
Hát ahogy nekünk is van Zizink(bocs akinek nincs) a kutyuknak is lehet ,és elmondani nem tudja ,:)Örülök hogy rendben:)) Abbahagyta?
2021. jan. 7. 13:14

Na! Állatorvos látta. Makk egészséges! A kerítés ép, a szomszédba nem jött új lakó. Hátra vittem a kertbe, mert egy másik kerítés is van a hátsó kert előtt. Szaglászott, pisilt ide-oda, de semmi!

Csak pislogok! Nem láttam még ilyet!

16. Oneday (válaszként erre: 13. - Katt2)
2021. jan. 5. 17:51
Én is pont sünire gondoltam. Az én kutyám régen, ha ilyet csinált épp, akkor vagy egy sünmalac volt vagy egy cica, valamilyen állat. Így én nem gondolnék első körben betegségre, hanem inkább arra, hogy valami felkeltette az érdeklődését. Ahogy idősödnek a kutyik, már nem biztos, hogy úgy reagálnak a dolgokra, ahogy régebben. Az én kutyám sosem félt néhány éves koráig pl a tüzijátéktól, durrogtatástól, de idősebb korára már igen. Beszéltem erről anno az állatorvossal is.
15. asgardi (válaszként erre: 14. - Guruljka)
2021. jan. 5. 17:35
Én is hasonlóképp szeretném. :)
14. Guruljka (válaszként erre: 12. - Asgardi)
2021. jan. 5. 17:04
Majdnem 50 éve, hogy mindig van kutyám.
13. katt2 (válaszként erre: 1. - P.angi.88)
2021. jan. 5. 17:01
Lehet, hogy a szomszédban van egy süni. A mienké ( egy jó nagy kuvasz volt ) egyszer este nem akart elhallgatni, kimentem, látom a blöki feje lóg és valamit veszettül ugat maga előtt. Hát egy süni volt. Amikor közelebb mentem, a blöki bekapta a sünit és elszaladt vele. Utána csend lett, mert elvitte a kert végébe.
12. asgardi (válaszként erre: 11. - Guruljka)
2021. jan. 5. 16:50
Ez egy nagyon okos ötlet, látod!
11. Guruljka (válaszként erre: 9. - P.angi.88)
2021. jan. 5. 16:45
A szomszéddal megbeszélve, nem lehetne a kutyát pórázra venni és átmenni vele, megnézni, mi a problémája?
10. asgardi (válaszként erre: 9. - P.angi.88)
2021. jan. 5. 16:39

Na akkor ha sikerült lehiggadnunk...

Ezek szuper hírek, leírhattad volna ezt is, mert máris kevésbé ijesztő a szitu így! :)


Azt se írtad, hogy a szomszéd kertje felé csinálta. Nem voltak ott idegenek (munkások, látogatók esetleg kutyával)? Nem történt ott valami szokatlan mielőtt ez kezdődött?

(Esetleg nem hoztak haza mondjuk más állatot a szomszédba? Nem járkálhat ott vad?) Kerítésetek ép?

2021. jan. 5. 16:11

Tisztázzuk, mert lehet félreérthető volt. Nem beteg. Eszik-iszik, van mellette 2 kistestű kutyus, játszanak.

A szomszéd kertje felé vonyít és izgatott. Mintha lenne ott valaki vagy valami.

Tapasztalatokat kértem, hátha...

Elnézést, ha sértő voltam, bocsánat!

8. P.angi.88 (válaszként erre: 7. - Asgardi)
2021. jan. 5. 16:08

A senyvedéstől nagyon messze van.

Nem azt írtam, hogy kedvetlen és nem eszik. Minden rendben vele, csak izgatott vagy nem is tudom milyen. Nincs fizikai fájdalma. Az tűnt fel, hogy 1 bizonyos helyre néz, ha vonyít.

A szomszéd kertje felé, de ott nincs kutya!

7. asgardi (válaszként erre: 6. - P.angi.88)
2021. jan. 5. 15:20

Ha ezt nekem céloztad, egyáltalán nem kioktatás... azt hiszem, szépen kértelek és normális stílusban, segítő szándékkal írtam azt, amit.


A kérdéseket azért írtam össze, mert amikor az ember aggódik, nem mindig képes racionális maradni, viszont ezek fontos infók lehetnek a kezelő dokinak.

Én is imádom az ebem, ha gondja van, akkor viszont nem vagyok a higgadtság mintapéldánya, bármennyire próbálok is az lenni.

Ha neked ez rosszindulat meg kioktatás... nem tudom, lelked rajta.

...de nehogy már neked álljon feljebb, ha képes vagy 4 napig elviselni a senyvedő kutyád látványát!

6. P.angi.88 (válaszként erre: 5. - Asgardi)
2021. jan. 5. 15:08

Nem kell távdiagnosztika! És holnap elviszem orvoshoz is. Csak érdekelt volt-e így valaki! Esetleg vannak-e tapasztalatok. No de gondolhattam volna, hogy valaki úgyis kioktat.... nyilván viszen orvoshoz!!!

Törlöm a fórunot, ha tudom, mert nem kellenek a rosszindulatú kommentek!

2021. jan. 5. 14:50

Kérlek szépen, ne a távdiagnózisra várj, hanem azonnal indulj el vele állatorvoshoz!


Enni evett? Ivott? Aludt? Tudsz vele normálisan kommunikálni, hallgat rá? El tudod terelni a figyelmét? Játék? Séta? Anyagcseréje?


Ezeket mind mondd el a dokinak, ha addig idenézel!

2021. jan. 5. 14:43
s.o.s doki!!!!!
3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - P.angi.88)
2021. jan. 5. 14:38
Doki
2. Teráz (válaszként erre: 1. - P.angi.88)
2021. jan. 5. 14:31
Vidd mielőbb orvoshoz . Valami baj van , amit îgy jelez ‼
2021. jan. 5. 14:17
Reggeltől estig vonyít. Izgatott, jön-megy, nem találja a helyét. Tüzel, az tény, de eddig soha nem viselkedett így, ha tüzelt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook