Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 22 év körüli anyukák beszélgessünk, ha van kedvetek fórum

22 év körüli anyukák beszélgessünk, ha van kedvetek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
5. Kirantra (válaszként erre: 4. - Kobri29)
2012. febr. 27. 21:13
Hát hogy fiatalon lettél anya és hogy mennyire tudsz megfelelni az anyai feladatoknak, kihívásoknak stb.? én jelenleg ausztriába dolgozom párom otthon de szeretnénk ha jövőre együtt tudnánk itt dolgozni és így kicsit bátrabban állnék/állnánk neki a dolognak:)
4. kobri29 (válaszként erre: 3. - Kirantra)
2012. febr. 27. 20:23
Szia! Meggondolandó, persze, de mikor mondhatod el azt, hogy a gyerekednek majd biztos, hogy mindent meg tudsz adni? Főleg, ha majd esetleg nagyobb lesz már. Nálunk a férjemnek viszonylag biztos munkahelye van, mondjuk, hogy emiatt "mertük" bevállalni a babákat. Én is dolgoztam, aztán egy hónappal a szülés előtt "közös megegyezéssel" kirúgtak. A mindennapi problémák alatt mit értesz?
2012. febr. 27. 19:46
Sziasztok! én 23 éves vagyok és szeretnénk kis babát de a mai világban nagyon meggondolandó.. Én aggódom hogy valamit megint benyög a kormány és nem lennénk képesek megadni mindent a picinek. Ti hogy birkóztok meg a minden napi problémákkal? Ti egyébként dolgoztatok szülés előtt? Köszi előre is
2012. febr. 27. 19:16
Szia! Én májusban leszek 21, tavaly szintén májusban született a nagyfiam, idén júniusban jön a második. :)
2012. febr. 27. 16:59
21 éves vagyok. tavaly okt. 22-én szültem meg a drága kisfiamat Márkót.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook