Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 22 év körüli anyukák beszélgessünk, ha van kedvetek fórum

22 év körüli anyukák beszélgessünk, ha van kedvetek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
35. Vikike90 (válaszként erre: 32. - Snowgirl)
2012. márc. 1. 23:54

szia! gratulálok:) fiú vagy lány lesz a babód?

de jó volt nagy pocakkal:)

2012. márc. 1. 23:54

Szaisztok4Én 23 éves vagyok és van egy 2 éves nagyon huncut,akaratos,gyönyörű kislányom.Nagyon szeretnénk kistesót de sajna még nem igen akar összejönni.


Nekem volt munkahelyem mielött elmentem volna táppénzre,és hál Isten még vissza várnak!


Nagyon örültem amikor megtudtam,hogy kisbabám lessz!

Meglepödtem magamon,mert nagyon megváltoztatott,mert elötte minden hétvégén buli,buli.Most meg el nem tudnék menni bulizni!

Pedig néha jó lenne eggyet tombolni!


Bocsika a sok szövegért(szeretek beszélgetni)


Sziasztok

33. Vikike90 (válaszként erre: 30. - Zsüly18)
2012. márc. 1. 23:52
én is várom már, hogy átaludhassak egy éjszakát legalább:) eddig egyszer volt olyan, hogy csak egyszer kelt hajnalban, de köv. éjszaka bepótolta duplán:) most is várom, hogy visszaaludjon. :)
2012. márc. 1. 23:18
én hamarosan klubtag leszek, 20 éves vagyok, baba április végére jön. :)
2012. márc. 1. 22:55
ha akartok gyertek olvasni a naplóm:)
2012. márc. 1. 22:53
mi már legkésőbb 10kor alszunk,régen meg éjfél volt mire elaludt:S..de hálistennek már kinőtt abból:)..éjszaka nagyon ritkán kel,de hamar vissza alszik egy kis simivel vagy innivel,és reggel 8-9 fele van ébresztő:)
29. Zsüly18 (válaszként erre: 19. - Vikike90)
2012. márc. 1. 22:51
Tatabányán lakunk,és Ricsikének hívják:)
2012. márc. 1. 22:20

Márkó már 8kor alszik, mostanában ritka amikor még fél 9kor is fent van, bezzeg az elején, még 11kor sem aludt. reggel már 6 fél7 fele fel van, ő a mi kiskakasunk:) éjszaka 2szer kel szopizni.

az első terhességed megviselt? miért?

2012. márc. 1. 21:17

Sziasztok!

Az én fiam kb. kilenc felé alszik el, reggel pedig szintén kilenc fele kel (bár hatkor be kell iktatni egy tápszert és egy peluscserét), pocaklakóként viszont nagy éjszakázó volt. :) Most a kicsi délelőtt aktívabb és estefelé, de nem számítok rá, hogy majd a születése után is ilyen lesz. :)

Érdekes, hogy ez a második terhesség sokkal kevésbé visel meg, mint az első. Persze lehet, hogy azért, mert kevesebb időm van, viszont jobban odafigyelek. A fiamnál rengeteg volt a savam, most alig-alig merül fel a dolog, de nagyon kerülöm az édes dolgokat. :)

26. Kirantra (válaszként erre: 20. - Babettii)
2012. márc. 1. 16:44
szia én is márciusba pontosan 6.án leszek 23 éves. Mi a párommal 6 éve vagyunk együtt és tervezzük a babát de jövőre probálkozunk majd vele. Én még ausztriában vagyok és szeretném ha a következő szezonba ő is itt dolgozna mert utána több kezdő tőkével indulnánk a babához.
25. Vikike90 (válaszként erre: 24. - Babettii)
2012. márc. 1. 11:06
Savam az nekem is sok volt, beszedtem pár doboz savlekötőt:) Márkót most szerencsére nem viseli meg az időváltozás, már alszik kb.2,5órája. pedig nem is tízóraizott. a levegő elnyomta. félsz a szüléstől?
24. Babettii (válaszként erre: 23. - Vikike90)
2012. márc. 1. 10:57
Hányingerem nincs csak néha a savam tréfál velem.Ő se szokott ilyen korán kelni lehet, hogy az időjárás miatt ilyen kis zavaros :D
23. Vikike90 (válaszként erre: 22. - Babettii)
2012. márc. 1. 10:54
akkor koránkelő:) én is imádtam amikor ficánkolt, igaz ő 8körül kelt:) hányingered van éjszaka?
22. Babettii (válaszként erre: 21. - Vikike90)
2012. márc. 1. 10:49
Fiú lesz az apja nevét kapja :D (József), Pest megyében lakunk. Elég jól viselem az időjárás változást csak az éjszakáim elég rosszak. Állandóan felkelek aztán már megyek is a a mosdóba, meg sehogy sem kényelmes az alvás. Reggel 5 óta fent vagyok, mert úgy rugdosott :D
21. Vikike90 (válaszként erre: 20. - Babettii)
2012. márc. 1. 10:13
Szia!Milyen nemű lesz a babód? Mi lesz a neve? Merre laktok? Már nem sok van hátra és láthatod:) hogy vagy ebben a bolondos időjárásban?
2012. márc. 1. 09:58

Sziasztok.

Nekem még nem született meg a babám, majd májusban.

23 éves leszek márciusban, előtte dolgoztam. A párommal 8 éve vagyunk együtt.

2012. márc. 1. 09:25
Szia! Merre laktok? hogy hívják a kisfiadat?
2012. febr. 29. 21:56
sziasztok:)..én 20 éves vagyok,és van egy 2 éves kisfiam:)..ismerkedni jöttem:))
17. Vikike90 (válaszként erre: 3. - Kirantra)
2012. febr. 28. 20:37
Szia! akármikkr benyöghet a kormány vmit! én tanultam még, de majd szeretnék is vmit estin v. vmi tanfolyamot elvégezni. ha megy oviba akkor meg dokgozni szeretnék menni. vagy ha úgy adódik akkor bölcsibe megy.
16. Vikike90 (válaszként erre: 15. - Kobri29)
2012. febr. 28. 20:33
Borsodban Sajószögeden lakunk. alszik már a kisfiad? és hogy vagy? sokat mocorog pocaklakód?
15. kobri29 (válaszként erre: 13. - Vikike90)
2012. febr. 28. 19:55

Uh, ehhez képest akkor én tényleg nagyon hamar túl voltam rajta. :)

Budapestiek vagyunk, a MÁV kórházban szültem. :) Ti merre laktok?

14. Vikike90 (válaszként erre: 6. - Proudmommy)
2012. febr. 28. 19:42
Teljesen egyetértek veled! Igaz mi sajnos albérletben lakunk, de törekszünk arra, hogy minél hamarabb tudjunk házat venni. Ha setleg neadjisten a párom elvesztené az állását, akkor sem lenne gond mert szerencsére mindig akad munkája. Már nagycsajszid van:) hogy hívják?
13. Vikike90 (válaszként erre: 12. - Kobri29)
2012. febr. 28. 17:51
Szerencsére komplikáció nem volt. de nagyon hosszú volt, fájásgyenge voltam (vagy hogy mondják) és 21este 21:45kor kerültem a szülőszobára, 1:45kor elfoly a magzatvíz és 16:00kor bújt ki a Huncutom. De megérte, mert imádnivaló:) merre laktok?
12. kobri29 (válaszként erre: 11. - Vikike90)
2012. febr. 28. 17:15

Köszönöm mindenkinek. :)

Rossz élmény? Volt valami komplikáció? Vagy csak kifejezetten nehéz szülés volt?

Én szerencsére hét és fél óra alatt "letudtam" a szülést a víz elfolyásától fiam kibújásáig. :) De már másnap úgy gondoltam, hogy erre képes lennék még egyszer.

Egyébként Daninak hívják a fiamat, a pocaklakó nevén még elmélkedünk. :)

11. Vikike90 (válaszként erre: 2. - Kobri29)
2012. febr. 28. 11:16
akkor megint picike babázol majd:) én is gondoltam majd tesóra csak ne kéne szülni:( nekem rossz élmény volt:( de kismamának jó volt lenni, főleg amikor ficánkolt a pocakban a kis drágám:)
2012. febr. 28. 06:58
Sziasztok. örülök, hogy már ennyien írtatok:) mindenkinek jó babázást mára:) most mennem kell mert megyünk a 4 hónapos oltásokra!:( szép napot mindenkinek!
9. Vikike90 (válaszként erre: 2. - Kobri29)
2012. febr. 28. 06:55
Szia! akkor szülinapi ajándék lett:) és hogy hívják?
8. proudmommy (válaszként erre: 7. - Kobri29)
2012. febr. 27. 21:51
gratula a pocaklakohoz, te aztan tenyleg nagyon fiatal 2 gyerekes anyuka leszel :-D mi meg varunk 1 evet a tesoval a lanyom szinte hiperaktiv nem konnyu vele egy nap.
7. kobri29 (válaszként erre: 5. - Kirantra)
2012. febr. 27. 21:43
Csak egyet tudok érteni az előttem szólóval, ez kortól független. Nem érzem, hogy nehéz lenne az anyaság (vagy hogy nehezebb lenne most, mint mondjuk tíz évvel később), néha persze velem is van, hogy az egész nap üvöltő gyereket pár percre "hátrahagyva" kiülök a konyhába levegőzni. De ettől még megteszek mindent a fiamért és mindennél jobban szeetem. :)
6. proudmommy (válaszként erre: 5. - Kirantra)
2012. febr. 27. 21:34
Szia, en 21 evesen szultem, en elotte nem dolgoztam, szinte a sulibol mentem szulni, de akkor mar 3 eve egyutt voltunk a parommal akinek volt anyagi hattere, szerintem az fontos hogy legalabb egy lakasotok legyen, es legyen egy kis penz a bankszamlatokon, mert a gyereknek akkor is kell enni adni ha a parod esetleg elvesziti az allasat es par honapig nincs jovedelem. Az en lanyom par het mulva mar 2 eves lesz, de nem latszik rajta hogy fiatalon szultem :-D szerintem egy 18 eves is lehet jo anya es egy 30 eves is lehet rossz ez nem a kortol fugg szerintem belul kell erezned hogy keszen vagy-e ra, en is sokszor inkabb elmentem volna csavarogni a pelenkazas es szoptatas helyett, de annyi szeretetet tud adni egy baba hogy nem fogod megbanni.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook