Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2023 februári nyugdíjat és az emelést egyszerre utalják? fórum

2023 februári nyugdíjat és az emelést egyszerre utalják? (tudásbázis kérdés)


2023. febr. 14. 11:03

Köszönöm a válaszokat, minden rendben. Tegnap kaptam egy 28000 ft-os utalványt azzal, hogy ez egy egyszeri kifizetés és slussz.

13-ra volt kiirva a nyugdijam.

Ma reggel felhivtam a Nygdijfolyósitót, ők utalták a februári és a 13-ik havit is, nem túl megnyugtató, de a postán keveredett el. Közel egy órai kutakodás után előkerült, nem megnyugtató, de így történt.

2023. febr. 14. 10:03

Én 10.-én pénteken kaptam a nyugdíjat. januárban már az emelt összeg érkezett. Februárban nincs emelés, és belátható időn belül ne is várjál. Csak a 13. havi nyugdíj van.


Különös hogy számtalan féle megközelítésből határozzák meg az infláció mértékét, de ilyen alacsonyat, 15%-ot sehol nem olvastam.

Óriási mázlim van hogy nem költekezek gyógyszertárban, mert ha kéne, nekem nem lenne pénzem az egészséges élelmiszerekre. Vehetném a sima lisztet és a zsíros-bőrös farhátat ha egyáltalán hozzájutnék.

7. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 14. 09:50

Bocsánat, de milyen + emelést vársz?

Emelés januárban volt, most a januárban megemelt összeg 2x-e érkezik. Ez nem emelés.

6. globus (válaszként erre: 3. - Pipi57)
2023. febr. 13. 21:18
Különben érdekes, hogy először elhintették az igét, mindenki három nappal korábban kapja. Hát aki amúgy 21-én kapja, annak három nappal korábban nem lehet 8-án, vicces.
5. Sirga (válaszként erre: 3. - Pipi57)
2023. febr. 13. 18:55
Igen, pontosan így. :)
4. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 13. 18:55
Egyszerre, egy utalványon. Pénteken érkezett.
2023. febr. 13. 18:48

A bankszámlára pénteken megérkezett ,nem egyösszegben ,hanem 2 külön sorban volt feltüntetve az átutalt ,januárban megemelt nyugdíj.

Valószínűnek tartom ,hogy aki postai utalványon kapja az is egy nyugtán ,de megjelölve ,hogy februári és 13 -dik havi nyugdíj.

2023. febr. 13. 18:39
Akit ismerek egyszerre kapta.
2023. febr. 13. 18:28

A 2023 februárban kifizetésre kerülő nyugdijat + emelést postai uton egy vagy kettő postai utalványon fizetik ki, egyszerre vagy több alkalommal ? megkapta már valaki ?

( olyan választ, hogy keressek rá a neten, nem kérek, mert nincs érthetően leírva sehol , linket se küldjetek)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook