Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017 május-júniusi babák! fórum

2017 május-júniusi babák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
2017. febr. 7. 22:52

Edina070:nagyon édes a pici.Majd mesélek,hogy mi volt.

gümi1988:remélem jobban vagy,én beleestem ebbe a hasmenéses,hányós dologba még 13 hetesen.Akkor kaptam B6 szurit,meg negyed óránként ihattam egy korty colát+széntablettát kaptam.Tudom egészségtelen,de kb 2dl segített.Utána más is bentmaradt.Beutalóm nekem is volt a sürgire,de nem használtuk fel szerencsére.Pont másnap mentem uh-ra és minden rendben volt a babával.

2017. febr. 7. 20:32

gümi1988: jajjj ez nagyon nem hangzik jól, remélem azóta jobban vagy és legalább a tea bent maradt. Ha meg nem akkor meg a kórházban ápolgatnak Titeket!!!! Vigyázz nagyon magadra!!!!!!!!


ildesz27: üdv köztünk :) igen ahogy Edina is mondja a 4D nagyon nagy élmény :) mi is pénteken voltunk :)


Edina070: ha sikerült rávenni magad a holnapi terheléses vércukorra akkor kitartást és gondolok Rád h jól viseld :)

931. Edina070 (válaszként erre: 929. - Gümi1988)
2017. febr. 7. 19:40
Jobbulást neked!:(remélem nincs nagy baj.
930. Edina070 (válaszként erre: 926. - Ildesz27)
2017. febr. 7. 19:37
Jujj,nagyon jó lesz.:)mi is most voltunk 4D-n.kaptunk képeket meg videót.mar nem tudom hányszor megnéztem azóta itthon is.raktam fel ide is képet.ha gondolod nézd meg.majd írd meg,hogy mi volt.
2017. febr. 7. 19:08

Huu csajok, ma nagyon gázul vagyok.

Egész délelőtt ügyet intéztem.

Reggel már hasmenéssel indítottam, 0 étvágy. Délben elkezdtem rosszul érezni magam (fejfájás, hidegrázás, fáj a "bőröm"), hőm 36.5-37 között, kettőkor hánytam, hasmenésem is volt újra, semmi nem marad meg bennem.

A nőgyógyászhoz elmentem most 5-re, mert úgy voltam vele, hogy nem vagyok lázas, tegnap nagyon bepalacsintáztam, hátha amiatt.

Mondta, hogy ma sokan panaszkodnak rossz közérzetre, remélhetőleg csak az, ha nincs szerencsém a hányás-hasmenés vagy influenza. Ha nem marad meg bennem semmi, akkor irány a sürgősségi, kapok infúziót, de hívjam mindenképp (nőgyógyászati ügyeletre nem mehetek, ha fertőző).

Ha felmegy a hőm vegyek be Panadolt, és szedjek C-vitamint.

Babóval minden ok, most épp ülő pozícióban van, azért nem érzem olyan intenzíven. :)

Amióta hazajöttünk újra hánytam.

Most a párom csinált teát, hátha ez bejön (a hideg víz kiment), ha nem, megyünk az ügyeletre. :(


Ráadásul csütörtökön újra kell mennem a laborba, mert találtak valami antitestet vagy antigént vagy nem tudom mit, és nem kaphatok akármilyen vért, ha netán arra kerülne a sor. A vércsoportom amúgy A+, anyukám negatív.


Majd március 13-án megyek a terheléses vércukorra és a laborra, szerencsére egyben lesz a kettő, ez szülészeti és nőgyógyászati klinika, van külön laborja, bízom benne, hogy nem lesznek sorbaállásos dolgok, nekem a nőgyógyász intézi az időpontot a beutalóval pedig nem találkozom, ő házon belül intézi. Annyit mondott még a dokim, hogy ugye éhgyomorra kell menni, és citromlét lehet vinni a cukros löttybe, utána se enni, se inni nem lehet.

928. gümi1988 (válaszként erre: 924. - Ildesz27)
2017. febr. 7. 18:42
Szia! Üdv. és gratula. :)
927. gümi1988 (válaszként erre: 916. - Humor Helga)
2017. febr. 7. 18:41

Uhh, ez nagyon idegesítő lehet. Én is kikészülők a "buta"kérdésektől, olyanokat tudnak mondani egyesek, hogy felmegy az agyvizem tőle.

Bánom, hogy elmondtuk az esélyes neveket, mert mindenki elmondja, hogy SZERINTE, melyik SZÉP, melyiket válasszuk. Szerintem abszolút a mi döntésünk.

2017. febr. 7. 18:29
Kedves Edina!Nem tudjuk még a nemét,de 14-én megyünk 4D ultrahangra ahol remélem kiderül.Igen első baba.Ha kislány akkor Anna,kisfiút még nem tudjuk.
925. Edina070 (válaszként erre: 924. - Ildesz27)
2017. febr. 7. 18:01
Szia! Kisfiú vagy kislány? Első baba? Nevét tudjátok már?
2017. febr. 7. 17:36
Sziasztok!Szeretnék csatlakozni a csapathoz.23+5 hetes kismama vagyok.Pécsen élünk.
923. Humor Helga (válaszként erre: 921. - Révész Mónika)
2017. febr. 7. 15:53
óó hajrá hajrá :) remélem kiderül végre!!!
922. Edina070 (válaszként erre: 921. - Révész Mónika)
2017. febr. 7. 15:42
Drukkolunk!:)
2017. febr. 7. 14:51
Lányok,február 28-a az uh időpontom,azaz 3hét mulva kiderül kit is várunk,muszáj lesz mert az már a 31.hét lesz :D
920. Humor Helga (válaszként erre: 918. - Kisaniqa)
2017. febr. 7. 12:13

hát igen sajnos a pénz is nagyon nyomós indok meg tudlak érteni.


Nálunk szerencsére amivel kevesebb lett a fizum (az egyébként is lófütty fizum..) kb az majdnem visszajön a családi adókedvezménnyel meg az első házasoknak járóval

919. Humor Helga (válaszként erre: 917. - Kisaniqa)
2017. febr. 7. 12:11
igen, de nem is az .. hanem ha AnyánakApának ez tetszik, miért fikázzák le :( na mindegy túl lépek rajta
918. Kisaniqa (válaszként erre: 915. - Humor Helga)
2017. febr. 7. 12:10
De igen, minden héten eszembe jut... még valahogy muszáj bírnom, tudom, most a kicsi és én vagyunk a legfontosabbak, de sajnos a pénzre is nagy szükségünk van, így igyekszem kitartani...
917. Kisaniqa (válaszként erre: 916. - Humor Helga)
2017. febr. 7. 12:09
Szerintem pedig tök jó, szép nevek kislánynak. Nekem nem tetszik ez a divat, hogy olyan név kell a gyereknek, ami senkinek a világon nincsen. Ebből elég nagy giccsek is ki tudnak jönni... a mi vezetéknevünk Kiss, mégse törekszünk a modern egyedi névadásra, mert nekünk ezek nem tetszenek.
2017. febr. 7. 12:04

Na most totál ki vagyok akadva... egy barátnőm kérdezi h akkor mi is lesz a Babó neve, mondom Flóra v Lilla.

Válasz: uuncsiii


....


bakker mondunk ilyet?!?! mármint persze nem kell mindenkinek tetszenie... de ilyet azért már mégse, nem?

915. Humor Helga (válaszként erre: 914. - Kisaniqa)
2017. febr. 7. 12:03

nem mehetsz be soron kívül???? Nekem mindig azt mondja a dokim h odamegyek és bemehetek a kövi pácienssel.

Jajj ez a része olyan szívás a terhességnek .... nem is értem miért kell pl a háziorvosnak részese lenni?! mármint a nődoki miért nem adhat beutalót? meg miért nem írhat ki??


Tényleg azon nem gondolkodtál h kiíratod magad?? Nem lenne békésebb otthon?

2017. febr. 7. 11:38

Én pénteken megyek a vérvételre, jövő héten vmelyik nap terhelésre.

Ajj, ma nagyon kivagyok :(( Lehet az tette be a kaput, hogy az orvosnál 45 percet kellett várjak a beutalókra betegek között persze (pedig külön szóltam az asszisztensnek)...talán front is van, mert ugyanazt érzem, mint múlt héten, hogy szétvesz az ideg és legszívesebben csak sírnék. Sok a feszültség, munka, vizsgálatok, lakást veszünk, vendégek jönnek, kb nem lesz egy szabad hétvége 2 hónapon belül. Most hétvégén megyünk Egerbe férjemmel babymoonra, de már ennek is alig tudok örülni, kb elrontja az egészet, hogy pénteken (kapóra jön h szabi) megyek akkor vérvételre, utána papírokat intézünk (szintén csak szabikor tudjuk) a lakáshoz, majd utána vmikor vonat és így lesz. Még a szabiját is tele kell szervezni az embernek :( persze a munkában is jobbnál jobb dolgok, sajnos nem mindig tudom lesz*rni, most tényleg nagyon sok megint, és úgy érzem, szétrobban a fejem is. :(

913. Edina070 (válaszként erre: 912. - Humor Helga)
2017. febr. 7. 10:38
Hát az biztos.:)elhiszem.nekem sem lenne kedvem vissza menni,mikor már egyszer voltam.
912. Humor Helga (válaszként erre: 911. - Edina070)
2017. febr. 7. 10:19

hát egy biztos enni nem :D (bocsánat :D )


lehet h csütörtökön ráveszem magam! semmi kedvem sincs megint oda menni ... blőő

911. Edina070 (válaszként erre: 910. - Humor Helga)
2017. febr. 7. 10:18
Sztem igen.jo lenne már túl lenni rajta.csak azt nem tudom még,hogy mit fogok ott csinálni két órán keresztül.
910. Humor Helga (válaszként erre: 908. - Edina070)
2017. febr. 7. 10:07

hát akkor tényleg ahány hely annyi szokás!


Végül holnap mész?

909. Humor Helga (válaszként erre: 907. - Kisaniqa)
2017. febr. 7. 09:59

jajjj ez nagyon dúrva, nálunk külön sorszám van a kismamáknak!!!


Sztem szóljál majd h Te nem tudsz állni és le kell h üljél! Nehogy rosszul legyél!!!

908. Edina070 (válaszként erre: 907. - Kisaniqa)
2017. febr. 7. 09:46
Nálunk úgy van,hogy sorszámot kell kérni,de már a portán felszolnak a laborba,hogy cukorterheleses vagyok és akkor előre behívnak.egybe megcsinálják a vervetelt és a cukor vizsgálatot.mi vecsésen lakunk.
907. Kisaniqa (válaszként erre: 906. - Humor Helga)
2017. febr. 7. 09:21
Előre veszik, de én voltam már ebben a laborban vérvételen még nem kismamaként és tökre kiakadtam. Ugye az van h kismamáknak nem kell sorszámot húzni, mert előre mehetnek. Csakhogy volt vagy 8 kismama, és mivel nekik nem sorszám alapján ment a dolog, ott álltak (!!!) sorba egymás után az ajtóban. Amúgy az ő soruk a többi beteggel párhuzamosan haladt, és semmivel sem ment gyorsabban, sőt. Én nem fogok tudni állni sztem éhgyomorra, úgy, hogy a rendelőig fél óra utazás, tehát addig se eszem... Ez IX. Ker.
906. Humor Helga (válaszként erre: 905. - Kisaniqa)
2017. febr. 7. 08:48

Akkor ez nem csak újpesten van így ... nem örülök, pedig drukkoltam Neked, mert Te még dolgozol. Nekem annyiból könnyebb h itthon vagyok, legalább nem megy a szabim.


Nem tudom lehet h nincs olyan "gyors cukor mérőjük" vagy nem tudom, nem is értem. És azért a terheléses az sok időt elvesz.

De legalább előre veszik a kismamákat. Ugye ez mindenhol így van?

905. Kisaniqa (válaszként erre: 900. - Humor Helga)
2017. febr. 7. 08:16
Na én ma jöttem beutalóért a vérvételekre+terhelésre, velem is közölték, hogy ez nem egyben van ám. Érdekes... nem örülök, miért nem lehet letudni egy napon? Így hogy ez ember dolgozik, kicsit necces :(
904. Humor Helga (válaszként erre: 903. - Gümi1988)
2017. febr. 7. 07:32

na de jó :) örülök :)


uhhhhh nekem ez a nagyon látszik kívülről h mozog még egy kicsit bizarr :DDDDDD még szoknom kell :DD


viszont elmentünk a véreredményemért és az éhgyomri vércukrom 4,5 uh nagyon remélem a terhelésen se lesz majd gáz.

❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook