Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2016-ban szeretnék szülni fórum

2016-ban szeretnék szülni (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
887. Lizard (válaszként erre: 885. - 1d334fe33f)
2015. szept. 24. 11:28
igen, olvaslak titeket, csak nem írtam :) sajnos mióta abbahagytam a fogamzásgátló gyógyszert 2 hónapja, nem jött meg. igyekszem a jövő héten elmenni orvoshoz, mert szerintem nincs értelme tovább várakozni.
886. D.11 (válaszként erre: 884. - 1d334fe33f)
2015. szept. 24. 11:04

Köszi, Viszont!


Hajrá-hajrá! :)

2015. szept. 24. 10:50
Cloe,Lizard veletek mi újság,jártok még erre?
884. 1d334fe33f (válaszként erre: 872. - D.11)
2015. szept. 24. 10:49

Gratulálok! :-)


Remélem ez a hónap sikerül nekünk,szülinapomra egy pozitív tesztet szeretnék! :-))

883. D.11 (válaszként erre: 882. - Orsika30)
2015. szept. 22. 12:28

Látod az én példám! Nekem annyival "egyszerűbb" volt, hogy tudtam, hogy van baj, így eldöntöttem, hogy nem próbálkozunk fölöslegesen, hanem megyünk az úton és rendbe teszünk amit tudunk!

Egy vértételen semmi sem múlik! Abból sok dolog kiderül! :)

Hajrá-hajrá!

Köszönöm Osika30 :)

882. Orsika30 (válaszként erre: 881. - D.11)
2015. szept. 22. 10:05

Lehet, hogy igazad van kedves D.11,és jobb lenne,ha már most elmennénk dokihoz,de azt gondoltam, hogy lehet, hogy csak én stresszelek rá nagyon,és eddig azért nem jött.Ezért gondoltuk az év végét.Én is így eszem,iszom a cickát és a palástot,ahogy Te.Remélem segít.

Neked viszont örülök,remélem jól vagy és szépen növekszik a Babód!:)

881. D.11 (válaszként erre: 880. - Orsika30)
2015. szept. 22. 09:30

Szia Orsika30! Üdv. itt! :)

Sajnálom, hogy eddig sikertelen :( De ne csüggedj, az a legfontosabb!


Én 1 hónapig ittam a cickafark teát 15 napig majd 15 napig a palástfüvet, melegen, reggel éhgyomorra mindig!

Szerintem ez sokat segített, de persze elmentem endokrinologushoz a projekt előtt ott kezdtünk, mert mi tudtuk, hogy esélytelen a levegőbe próbálkoznunk.

Így kaptam az IR-emre merckformint, ami köztudottan összekapja a szervezetet és 1 hónapon belül jön a baba, így is lett!


Szerintem ne várj, menj el orvoshoz, nődoki ill. endokrinológus, vér-hormonvizsgálat esetleg InzulinRezisztencia....

Csak a türelmed fogy :(

Van ismerős akinek majd 1 évig semmi és mikor megvoltak a vérvételek, időpontok a meddőségibe, pont az átfújás előtt állt, akkor kiderült, hogy jön a baba :)

Lelkileg is kell valami ehhez, én azt mondom :)

2015. szept. 22. 08:49

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok,ha lehet.A férjemmel mi is babaprojekten dolgozunk ápilis óta,egyelőre sikertelenül.Év végéig próbálkozunk,ha addig nem sikerül,akkor elmegyünk dokihoz egy általános kivizsgálásra.A ciklusaim eddig pontosan 28 naposak voltak,mióta próbálkozunk,azóta azt vettem észre, hogy kicsit kitolódtott,úgy 30-31 naposra.Második hónapja szedem a cickafark tablettát,és iszom a palástfű teát, illetve ebben a hónapban kezdtem el a barátcserjét.Valakinek ezekkel van esetleg tapasztalata?

Visszaolvastam az eddigieket,gratulálok azoknak,akik nemrégiben pozitívat teszteltek,a többieknek pedig szurkolok,hogy mihamarabb legyen baba! :)

879. D.11 (válaszként erre: 878. - Barbielle)
2015. szept. 21. 17:46

Jol teszed, ne csalodj, menj biztosra!!! :)))

A tunetek hasonloak, mint nekem voltak.... Ugyhogy barmi is lehet ;)

Igazabol semmit sem erzek :(

Annyi, hogy meg mindig nagy a hasam! De mar 2 hete!! Tudom, hogy nem azert... De furi....

Olyan mintha hasizmom nem lenne es ilyen kemenyebb felpuffadt hasam van, pedig nekem azert lapos volt mindig is...

Nemsokara toltok fel kepet :D

Neha el-el kap a megjon erzes, a derekamban erzem es gorcsoknek a petefeszkek furi, de nem gondolnam, hogy.....


A doki 1-jere adott idopontot, meglatjuk ;)

878. Barbielle (válaszként erre: 877. - D.11)
2015. szept. 21. 16:38
Nekem pénteken van a nemvártam, hát nem is várom :) a mellem nekem se régóta, de feszülget... :) a méhembe pedig mintha nyomást éreznék néha be be szúr, fura jelenség, de majd kiderül! :) egyébként olyan, mintha meg meg akarna jönni, de nem! Ma már a sűrűbb vizelés is jelentkezett! Majd tesztelek, de még nem merek! :) megvárom a nem vártat, hogy mi lesz aznap, aztán utána tesztelek.. :) amúgy hogy vagy azóta van valami új, amit érzel? Hányingered stb?
877. D.11
2015. szept. 21. 14:43

Sok sikert Gigszi! Nincs lehetetlen ;)


Barbielle, mikorra nem várod? NEkem előtte 3 nappal már pozi volt ;)

De lehet érdemes kivárni :)

Nekem a mellem csak vasárnap óta fáj :) De nem vészes, simán tudok hason aludni ;)

876. Barbielle (válaszként erre: 873. - D.11)
2015. szept. 19. 20:59
:) nagyon gratulálok, amit viszont leírtál, az nagyon kecsegtető számomra, mert ugyan ezeket érzem én is, de a nem vártam időpontja nem jött még el! Kellemes babavárást! Amugy nekem annyi a plusz tünetem még h majd szétdurran a mellem annyira feszül! :)
875. Gigszi
2015. szept. 19. 20:06
Nekem meg csütörtökön megjött, úgyhogy már esély is lesz a babára :)
874. Gigszi (válaszként erre: 872. - D.11)
2015. szept. 19. 20:03
Ez bizony pozitív! :) Gratulálok :)
873. D.11 (válaszként erre: 871. - Gigszi)
2015. szept. 19. 14:06

Egyebkent detto mindjart megjon erzesem volt!!! Es ra 2 napra, azaz ma, pozitiv!

Gyanus volt 2 hete a pisi ingerek, gyakran kellett mennem olyan furi volt. Kozben a petefeszek gorcsok, neha a mehemnel illetve a furi haskemenyedesek. Egyik pill-rol a masikra aztan el is mult... Ahogy jott :))

872. D.11
2015. szept. 19. 14:04

Nezzetek meg a kepemet :))))

Azt hiszem skerult :))))))

871. Gigszi (válaszként erre: 869. - D.11)
2015. szept. 15. 22:00

Igen, már van némi rutin, de mêg mindig annyira izgalmas az egêsz, mint az elsőnél :)

Tünetek? Pozi teszt előtti nap mindjárt megjön érzésem volt fiammal, lányommal ennyi se

870. Gigszi (válaszként erre: 868. - Barbielle)
2015. szept. 15. 21:56
Köszönöm :) Most nézem, rég nem tettem fel új képet, majd frissítek :)
869. D.11 (válaszként erre: 867. - Gigszi)
2015. szept. 15. 14:49

Szia Gigszi!

Üdv. itt! Te akkor igazi "rutinosnak" számítassz :)

Mesélnél az első tüneteidről? Pozi teszt előttiekről ha volt :)

2015. szept. 15. 12:23
Szia Gigszi! :) üdvözöllek itt! :) nagyon szépek a babáid, megnézegettem őket, és remélem hamarosan bővülni fogtok! :)
867. Gigszi
2015. szept. 15. 11:44

Sziasztok!


Én is csatlakoznék hozzátok :)

Mivel mostanában sikerült kialudnom magam :), így férjemmel úgy döntöttünk jöhet a 3. baba. Van egy 3 éves kisfiúnk és egy 1 éves kislányunk.

Múlt héten választottam el teljesen kislányomat, még este/éjszaka szopizott, és most várom, hogy megjöjjön, szülés óta még nem jött meg egyszer sem.

Mindenkinek nagyon drukkolok a pozitív teszthez! :)

2015. szept. 15. 11:23
Remélem az égiek is úgy akarják! :) nem csak az elsőt szeretném korábban, hanem összesen kettőt szeretnék, és mindet huszonévesen. :) de ez ugye nem hasracsapok játék! Nagyon remélem 25-e nem jelentkezik a havi, hanem másnap pozit tesztelek! :) neked mikor van a nem vártad?
865. D.11
2015. szept. 14. 20:10

Ezt jol latod, ha teheted szulj elobb, legalabb az elso gyerkocot :)

En az elso 2-t meg szeretnem a 3. Mar kesobbre fog esni :) ezt a neves temat csak azert mondtam, mert feldobja egy esteteket es jo erzes tolt el tole, akar mar ido elott :)

Dolgozzatok csak az ugyon ;)

864. Barbielle (válaszként erre: 863. - D.11)
2015. szept. 10. 10:32
:) igen, most egy hónapja állandóan itt vagyunk náluk, de nem jó szülőkkel együtt lenni! :) mi is az első perctől kezdve éreztük, nekünk együtt a helyünk! Tudom nem lebeszélni akarsz, nem is veszem úgy! Mi így is személyesen leülünk megbeszélünk mindent, ami zavar és ami jól esik azt is! Hála isten nekem nem lett olyanom, nem is szeretnek semmi bajt, se cisztát semmit, van még sok fajta mód, amivel lehet, de az nem most lesz! :) értelek! :) hát mi nevekről még nem beszéltünk, ugyanis még nem volt pozi eredmény, majd ha tudom, hogy van eredménye, akkor ráérünk szerintem ezen gondolkozni! :) így van, nem lehet tudni mikor jön a csoda, próbálkozás van, aztán ha jön akkor úgy is jelez! :) mi kettőt beszéltünk, és maradok is ennél a számnál! :) egy biztos 30 éves kor felett nem nagyon szeretnék már szülni :) (de ezt mindenki másképp látja) :)
863. D.11 (válaszként erre: 862. - Barbielle)
2015. szept. 10. 10:07

Abszolút értem amit mondasz, nekem a tesómnál volt hasonló, mindkét gyerekénél kivettem a javát a dolgokból és rutin szerűen kezelem már a gyerekeket  Nekem 23 volt épp a tesóm, mikor jött az első, szóval le vagyok maradva, mert dec-ben leszek 25 :D:D:D

Egyébként együtt laktok most is valamelyik szülőnél? Ha nem, akkor lehet, hogy meg kell próbálni pár hónapig kettesben pici nélkül. Természetesen ne értsd félre, nem lebeszélni szeretnélek, hisz nem is tudlak és akarlak, de azért jó megpróbálni a dolgokat 

Irigylem azokat az embereket akik nem veszekednek, de azért néha jó oldala is van annak, így annyira nem bánom. Sokmindent elmond, ha tud veszekedni , vitatkozni egy pár 

Meg is értem, hogy letetted! Azt mondják, hogy semmi köze hozzá, de szerintem tuti emiatt lettek hormon problémáim ill. PCOS, abba hagytam 5 év után és nem jött meg a mensi, ciszták voltak, így kiderült a „betegségem”. Sikerült elérnem, hogy megjöjjön magától vééégre, most volt az első „természetes” mensim  Egyébként a spirál sem tul jó, attól is sok ismerősömnek cisztái lettek és/vagy zavarta őket a szexben :/ Gondold meg ezt is :/ Tudom, jön a kérdés, hogy akkor mi?! Hát fogalmam sincsen 

Mi az első perctől kezdve éreztünk valami különlegeset, mikor megpillantottam tudtam és ő is detto, kicsit filmes jelenet :D Nagyon szeretem, vonzódom és tisztelem. Voltak beszélgetéseink, hogy mik lennének a nevek stb… ez volt ugy fél éve, azóta egyre többet beszélgettünk, hogy 3 gyereket szeretnénk, de akkor bele kell vágni, mert ő 35 …. És hát meglátjuk. Tényleg 1-2 hónap és nyugi lesz körülöttünk aztán mehet, persze ha jön, akkor jön… annak csak örülünk 

862. Barbielle (válaszként erre: 861. - D.11)
2015. szept. 10. 09:41

D.11! :)

én novemberbe leszek 24 éves! :) de érettnek tartom magam az anyaságra! :) van nekem két lassan 6 éves iker kishugom, amikor ők születtek én akkor voltam 18 éves! Anya sokmindenben számíthatott akkor és ugyanúgy most is rám! :) egyébként édesanyámnak elmondtam h mit szeretnénk, nagyon örül neki, és ő is várja már, mert amikor ő 18 éves volt akkor már a nővéremet a kezébe fogta, engem 19 öcsémet pedig 22! :) tehát ennyi idősen amennyi én vagyok most már, három gyermeke volt :) igen tudom, akkor más világ volt... Azt apropo elfelejtettem írni, hogy októberbe összeköltözünk párommal, szülöktől külön! :) engem egyebkent zavar a veszekedés, én nem szeretek veszekedni, de egy kapcsolat sose tökéletes, na nálunk ez nem jellemző, néha fel fel emelte hangját a párom, de csak mosolyogtam, és rájött, hogy normálisan is lehet kezelni a szituációkat! :) párom egyébként decemberben lesz 26 éves, de hála isten normális a gondolkozása, szeretetreméltó, figyelmes és nem utolsó sorban gondoskodó is! :) nem sok ilyen pasi van a földön, de remélem ez így is marad köztünk! A gyógyszerre visszatérve képzeld el én bármelyiket kapom, mindegyiktől kúsznak fel a kilok.. Az alacsony hormontartalmútól gyorsan, a magas hormontartalmútól lassan, és meg is áll egy bizonyos 7 kg plussznál! Na én is befejeztem egy életre, mert jó ha van, de marha káros a hatása rámnézve! Majd mást kitalálok, ha úgy érzem védekezni kell, van spirál és stb... Hát nem biztos az, hogy nem volt elég a pozitív teszthez! ;) én is megszoktam a jó dolgokat álmondi, ami bizony sokszor be is jön! :) remélem te is és mindenki aki itt van ezen a fórumon ósszejön a dolog! Egy ideje csak néztem hogy ki mit irkál a témával kapcsolatban, voltak jó dolgok, s rosszak is! :) :( de pozitívan állok a dolgokhoz, és bízok minden jóban! Amúgy nálunk párom vetette fel a baba témát, és azzal együtt a bogyó befejezését is! Nagyon jól esik nekem, hogy így ki merte jelenteni, mert sok férfi irtózik a gonfolattól is! Így most ennyit tudok írni magamról!:) ti mikor éreztétek, hogy egymás mellett a helyetek? És mikor beszéltetek a baba témáról? :) mes3lj te is nekem rólatok! :) :*

861. D.11 (válaszként erre: 860. - Barbielle)
2015. szept. 10. 08:39

Szia! :)

Igen, egy kicsit korainak hangzik, de ha így érzitek, így érzitek :)

Mi sem vagyunk kutyák, mert kicsit több, mint egy éve vagyunk együtt, de elég korán éreztük már, hogy egymás mellett a helyünk. Mi tudunk veszekedni amit egyébként élvezek, mert azért az jó dolog és eszembe sem jutott, hogy felálljak és elmeneküüljek, hanem mindig megoldjuk :)

Én 25 párom 35, így ő eléggé benne van a korban. Most megbeszéltük, hogy pár hónapig stop, mert sok körülöttünk a trutyi, azok rendeződjenek el, hogy csak egymásra tudjunk kondentrálni. De ettől függetlenül nem fektetünk sok energiát a védelezésre :) Egyébként a bogyó elhagyását támogatom, jól teszed mindentől függetlenül. Én szerintem nem is szedem többet...

Bár elviekben nincs peteérésem, most teszteltem és éppen hogy látszott valami, de csak egyszer voltunk együtt azokban a napokban, így talán lehet le is késtünk róla ha volt, de nem stresszelek :)

Éjjel azt álmodtam, hogy kezemben a pozitív teszt ;)

860. Barbielle (válaszként erre: 855. - D.11)
2015. szept. 9. 19:05
Szia D.11! :) először is köszi a drukkot! :) hát igazábólt derült égből erős fényként jött a barátom, amikor megismerkedtünk, akkor még tanuló voltam(fél évvel ezelőtt). Megbeszéltük a dolgokat, hogy ő is és én is mit szeretnénk a közeljövőben, így én nem szedem tovább a bogyókat! Tudom, hogy sokaknak ez korai, nekem nem, ugyanis minden lehetőség adott, és megmondom őszintén, nem szeretném az anyaságot kitolni semmiképp se! A párom még nem a völegényem, de remélem hamarosan azon is túl leszünk! A kapcsolatunk tökéletes, egyszer se vesztünk össze soha, sőt... Egy hullámhosszon vagyunk! Így hirtelen ennyit tudok írni magamról! :) neked összejött már, vagy te is a pozi tesztre vársz?
859. Barbielle (válaszként erre: 853. - Youlcsi)
2015. szept. 9. 18:53
Szia youlcsi! :) köszi, remélem minden rendben lesz! :) nagyon rajta vagyunk az ügyön, de igazából nem izgulunk rajta, mert az se jó! :) láttam, hogy nem nagyon van komment itt egy ideje, de majd most leszünk akik beszélgetnek itt :)
858. youlcsi (válaszként erre: 857. - D.11)
2015. szept. 9. 14:14
én hőmérőztem. egyértelműen látszik, hogy nem látszik...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook