Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2016 áprilisi babák fórum

2016 áprilisi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2015. aug. 19. 21:19

Nem akartunk nagy korkülönbséget márcsak a korom miatt se. Igaz, még nem is próbálkoztunk, karira terveztem a pozi tesztet :)

Derekam nekem is fáj, eddig ráfogtam a fiamra. Most állt fel másfél hete, így leköltöztem hozzá a földre mert rajtam szeret gyakorolni :) mindjárt megjön érzés is van, állandóan a wc papírt még a bugyim lesem. Most este meg majdnem kidobtam a taccsot fogmosásnál. :)

91. izbizi
2015. aug. 19. 21:11

Timocska, ez a vizelés hasonló végig...

gondoltam is, mikor hajnali kettőkor kullogtam wcre, hogy tuti terhes vagyok.. 9 hónapig minden éjjel mentem az előzőeknél is

2015. aug. 19. 21:01
Én meg inkább reggel vagyok rosszabbul. Az eddigi hányinger, álmosság mellé csatlakozott a derékfájás, a menstruációs fájdalmakhoz hasonló tünetek és egy enyhe kis hasmenés. De még abszolút elviselhető.
2015. aug. 19. 19:53
Én csak egy dologtól szenvedek az a folytonos vizelés, mi lesz még akkor amikor már a terhességem vége felé leszek.
2015. aug. 19. 19:35
Nem tudom ti,hogy vagytok vele de csak én szenvedek minden este???Folyamatosan olyan 7-8 óra fele elkezd hányingerem lenni fájni a fejem egy szóval minden bajom van amíg elnem tudok aludni.
87. Puppi4
2015. aug. 19. 19:02

Gratulálok Pannus! 😊


Én egy oviban vagyok pedasszisztens, a végzettségem gyógypedagógus. Ez az utolsó szabis hetem, aztán jövő héttől nyit az ovi.Csak addig szeretnék dolgozni, amíg dokihoz nem sikerül jutni, aztán Itthon maradok, mert Félek mi mindent kaphatok el a gyerekektől.

2015. aug. 19. 17:50
Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni. Ma délután teszteltem egy pozitívat :) van egy 15 hónapos kisfiam és már vártuk nagyon, hogy összejöjjön a kistesó :) igyekszem minél hamarabb mindent visszaolvasni és gratulálok mindenkinek :)
85. Puppi4
2015. aug. 19. 17:43

Szia! Üdv itt a forumon. Én is csendben Örülök csak, 3 hónapja volt egy spontán vetélésem.Én hétfőn hívom fel a dokimat, 7.-én szeretnék menni hozzá!9 hónapos a kisfiad, jól olvasom? Akkor igen kicsi lesz a korkülönbség, igazi barátok lehetnek, együtt cseperedhetnek fel. Ez tök jó!


Zsani! Egyébként néztem, hogy a te fiad is 5 éves, az én Kisfiam is annyi idős, ő februári. Még nem mondtuk meg neki, hogy kistesója lesz, de már várja, sokat beszél róla, hogy szeretné.A te kis fiad hogy áll a dolgokhoz?

2015. aug. 19. 17:17

Sziasztok! Szeretnék csatlakozni :) ma teszteltem pozit, vasárnap kellett volna megjönnie, de nem jött :)

Még csak óvatosan örülök, mert sajna a pajzsmirigyem nem a legfényesebb.

Egyébként 41 éves vagyok és egy 9 hónapos kisfiú anyukája :)

Dokihoz 9-ére van időpontom, nagyon messze van még :)

83. izbizi
2015. aug. 19. 14:22
ja és gratolálok mindenkinek a babókhoz:)
82. izbizi
2015. aug. 19. 14:07

Sziasztok

Azt hiszem én is csatlakozhatok lassan az áprilisi babazok csapataba. Tegnap vettem eszre hogy émelygek, azon gondolkodtam mit is ehettem. Majdnem biztos voltam benne,hogy meg fog jönni. Tök olyan tüneteim voltak. Meg egy kis vérzés is volt. Aztán elmúlt. Aztán csak vettem tesztet.. A mai pozitív. Meg emelygek folyton. Nálunk ő lesz a negyedik baba...

2015. aug. 19. 09:58

Koszi a biztatast!

Igazsag szerint nem ertem mert nem latszodott a petezsak mert az utolso lehetseges nap amin egyutt voltunk szerint most 5 hetes igen. Benivel 4+6 naposan nagy petezsakom volt. Kesobb termekenyult volna meg a pete? Ra 1-2 napra? Vagy extra sokaig lebegett a mehemben? :D Na majd jovo csutin kiderul. Utolso mensi elso napja szerint 6+2 vagyok ma, de tudom h ez nem stimmel.

Igen megprobalok pozitiv gondolatokat kozvetiteni kis pottyom fele, bizok es hiszek h minden rendben lesz.

Kitartas nektek is, dog ez az ido gyorsabban is menni es ripsz ropsz erezzuk a mindennapi magzatmozgasokat is! ;)

80. Puppi4
2015. aug. 19. 08:28

Zsani! Én olvasom a naplódat, ha jól számolom most vagy 5 hetes. Ez mindenkinek egy félelmetes időszak,a bizonytalanság, meg minden. Tegnap este nekem is fájni kezdett a derekam, bepánikoltam, sírtam. Az előző vetélésem is így kezdődött. Aztán utána számoltam, azzal a terhességgel a 40. ciklus napomon kezdtem vérezni, az meg még egy hét. Szóval most szorongok, mert az hogy még nem vérzek nem jelenti azt hogy nem is fogok. És félek még el sem jutok dokihoz, aki megállapítaná a terhességet. Pihenj sokat, és szuggeráld magadban hogy az emelkedő hcg jó jel.

Bár én tudnám emelkedik e a hcg-m...

79. SophieAnne (válaszként erre: 77. - Zsani30)
2015. aug. 19. 08:22
Hány hetes és napos vagy?
78. bagoly0913 (válaszként erre: 77. - Zsani30)
2015. aug. 19. 06:53
Szorítok! Ha emelkedik a hcg az jó jel. Hol tartasz amúgy a hetekbe?
2015. aug. 18. 22:37

Sziasztok

Udv es gratula az ujaknak!

Nem voltam par napja csak a naplomba irtam. Penteken elkezdtem barnazni/rozsaszinezni, irany a korhaz remegve es sirva. Biztos voltam benne h ver koveti majd, de halistennek elmult, lekopogom. Viszont fura de petezsakot nem latott, csak a vastag nyalkahartyat igy visszarrendelt tegnapra. Vervetel hcg meres mind a ket nap, halistennek 227rol 677re nott a 2,5 nap alatt. Tegnap mar volt egy miniatur petezsak, jovohet csutin ujra megneznek. Ja meg ket hatalmas cisztam van a bal petefeszkemen... szal valamelyest megnyugodtam de a felsz meg bennem van.

Meloba kicsit visszavettem a tempobol, fonokom tudja sajnos mert ott kezdtem el "verezni" penteken...

76. Puppi4
2015. aug. 18. 17:18

Én úgy tervezem, hogy most 2 hetet dolgozom még, és amint a doki papírt ad róla, itthon maradok. A kisfiam is haza fogja hozni a betegségeket az oviból, de azért az nem ugyanaz.


Én a múlt évben sokat betegeskedtem, mindent elkaptam a gyerekektől, pedig elvileg a szervezetem már hozzá van szokva. De ezek a vírusok már nem azok mint régen.


Egyébként a főnökasszonyom is babát vár, igaz ő már most októberben szülni fog, szóval remélem megérti majd a helyzetem.

75. Monca0129 (válaszként erre: 74. - Puppi4)
2015. aug. 18. 17:09
Én is mielőbb elmondom mert én meg ápolónő vagyok és én sem szívesen kapok el bármit is a kórházban.
74. Puppi4
2015. aug. 18. 16:03

Igen tudom miről beszélsz. Tényleg ijesztő. Folyton aggódok, hogy minden rendben legyen.


Én a héten még szabin vagyok, de jövő héten már nyit az ovink.Egyenlőre még nem szeretnék szólni róla viszont amint orvos is megerősíti tp- re megyek. Egyrészt az előző vetélésem miatt, másrészt nem szeretnék semmit elkapni a gyerekektől. Így valószínűleg végig leszek.Legalább is ez a terv.

2015. aug. 18. 15:45

Az elmúlt napokban többször voltak prementruációs tüneteim. Természetesen azonnal utána olvastam, és állítólag tök normális.

Nektek van ilyen? Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de ez a mindjárt megjön érzés nagyon kétségbeejtő....

72. Timcsoka23 (válaszként erre: 70. - Opus)
2015. aug. 18. 09:06
Sajnálom, soha ne add fel!
71. Puppi4
2015. aug. 18. 08:57
Sajnálom Opus!
70. Opus
2015. aug. 18. 08:44
Egyértelmű negatív lett. Sajnálom, holnap majd biztos megjön. Azért persze van még némi remény...
69. Puppi4
2015. aug. 18. 07:42

Csodásan szép jó reggelt!


Volt még itthon egy ClearBlue tesztem azt is előttem ma reggel. :)

Persze a férjem, csak mosolyogva csóválta a fejét, hogy ha tegnap délelőtt pozitív volt, milyen eredményt várok ma reggel?

És megkérdezte ezzel a várandósággal hány tesztet kívánok ellőni? A kisfiamnál ugyanis 13 tesztet csináltam. :)


Most talán valamivel megfontoltabb vagyok, nem kell annyi teszt. Bár élvezem a látványt :)


Egy kérdés: Ki mikor akarja elmondani a munkahelyén?

68. Monca0129 (válaszként erre: 66. - Puppi4)
2015. aug. 17. 20:11
Én is nagyon émelygek!
67. Timcsoka23 (válaszként erre: 66. - Puppi4)
2015. aug. 17. 19:39
Nekem előzőnél se volt és most sincs tünet, max annyi hogy feledékenyebb vagyok, de más egyéb hálisten nincs.
66. Puppi4
2015. aug. 17. 19:29

Igen, én is várni szeretnék, fontos, hogy tudjam van már szívdobogás.


Hú ma egész nap dekoncentrált voltam,folyton tervezgetek, reménykedek. Egyre erősebbek a terhességi tüneteim, ezt jó jelnek veszem. Nektek is vannak már tüneteitek, vagy csak én egyedül émelygek, és gondolkozom rajta,hogyan menjek holnap boltba melltartó nélkül? 😊

65. Monca0129 (válaszként erre: 61. - Bagoly0913)
2015. aug. 17. 19:26
Mi is 6 hetesek vagyunk :)
2015. aug. 17. 18:57
A várakozás amivel nekem is bajom van, de hát muszály kivárni. Pedig 31-e hol van még.
63. Puppi4
2015. aug. 17. 18:31
Én arra gondoltam, szeptember 7.-re kérek időpontot a dokimtól.Addigra 7 hetes leszek. De nem hiszem hogy kibírom épp ésszel addig. 😊
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook