Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2014-ben Babát tervezők fórum

2014-ben Babát tervezők (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2242. nilena (válaszként erre: 2239. - Tya79)
2014. júl. 21. 14:40
Én is erre jutottam, nem szívesen szedném újra. Főleg, hogy én néhány (10) kilót is kaptam ajándékba az elkezdésnél és a letevésnél is :/
2241. Beu23
2014. júl. 21. 12:50
Tegnap megint élesbe voltunk és komolyan mondom, hogy egész este nem tudtam aludni. valami van úgy érzem.
2240. Beu23 (válaszként erre: 2236. - Tya79)
2014. júl. 21. 12:41
igen mikor vette le a mintát akkor mondta, hogy kicsit érzékeny, vérzékeny vagyok és hogy a későbbiekben ha nagyon zavar vagy fáj lehetne valamit kezdeni vele. dehát igy hogy még nem szültem nem szivesen fekszek kés alá. csak igy meg a rákszűrés eredményemmel mindig lesz valami mivel úgye véres a minta. egy hónapja voltam rákszürésen akkor is volt valami, most mentem vissza most megint véres. hát szerintem megint értékelhetetlen lesz :S
2239. Tya79 (válaszként erre: 2238. - Nilena)
2014. júl. 21. 10:35
Én 15 évig szedtem, a felénél volt egy féléves szünetem, de én nem emlékszek előtte milyen volt a ciklusom. Utólag már azt mondom, hogy kár volt ilyen sokáig szedni, még egyszer nem szeretném szedni.
2238. nilena (válaszként erre: 2237. - Tya79)
2014. júl. 21. 10:21
Én 8 évig szedtem, de nekem mindig 27 napos volt a ciklusom, és miután letettem, már az első hónapban beállt 27 naposra!
2237. Tya79 (válaszként erre: 2235. - Juci1987)
2014. júl. 21. 09:29
De akkor te nem is szedted olyan sokáig a gyogyit nem? Én olyan régen szedtem már, hogy nem is emlékszem már rá, hogy milyen volt előtte a ciklusom. (
2236. Tya79 (válaszként erre: 2234. - Beu23)
2014. júl. 21. 08:16
Azt nem mondtam hogy nekem el van vékonyodva a méhnyálkahártyám, csak hogy a gyógyszer ezt is okozza o) Nem nekem nincs méhszájsebem, neked ez rákszűrésen derült ki??
2235. Juci1987 (válaszként erre: 2231. - Nilena)
2014. júl. 20. 21:39
A mensesem kb 2-3 hónapja rendeződött, a dokim mondta, mikor abbahagytam, hogy abból fogom tudni, ha helyreáll, és mostmár olyan mint régen :)
2234. Beu23 (válaszként erre: 2233. - Tya79)
2014. júl. 20. 21:15
bocsi, hogy rákérdezek, de attól hogy elvan neked vékonyodva a nyálkahártyád, neked van méhszájsebed? nekem most lehet, hogy az van. de én már kb. két éve nem szedek gyógyszert. a peteérésem visszaállt rendesen, ha minden jól alakul a hétvégén meg is termékenyültem :D
2233. Tya79 (válaszként erre: 2230. - Juci1987)
2014. júl. 20. 20:08
Azt mondják a gyógyszer hamar kiürül a szervezetből, mi három hónapot hagytunk ki utána. De az igazi probléma az, hogy a peteérés visszaálljon, illetve a méhnyálkahártya visszaépüljön, hisz a gyógyszer elvékonyította. Mondjuk utóbbira én E vitamint szedek pár hónapja, 200 mg-ost, azt mondják erre nagyon jó. ) Drukkolok neked.
2232. Beu23
2014. júl. 19. 11:41

halihó. remélem beindul a fórum újra. mi egy hete voltunk együtt élesben, de nem félidőben voltunk szóval kb. esélytelen. ma vagyok félidőben vagyis hétvégén asszem ma beindulunk. :D


vagyis vannak ugye extra peteérések, lehet előző héten is már összejött.

2231. nilena (válaszként erre: 2230. - Juci1987)
2014. júl. 19. 08:56

Szia, üdv köztünk :)


Sokan vagyunk így a tervezéssel, szerintem aki gyereket akar, az nem tud nem arra gondolni :D


Honnan tudod, hogy mostanra ürült ki a tabletta a szervezetedből? Csak mert én decemberben hagytam abba és semmi jelét nem tapasztaltam (a hízáson kívül), hogy bármi változott volna...


A vitamin az jó is, a nőgyógyászok is ajánlják :)


Minél előbb babát kívánok Neked! :)

2230. Juci1987
2014. júl. 19. 06:41

Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Augusztus, szeptember körül kezdjük élesben a babagyártást:-P. Màr nagyon várom, első baba lesz, remélem minél hamarabb:-P? Férjemmel 6 éve vagyunk együtt, és mostanra alakult úgy az életünk, h ideàlis egy babòca számára.Hónapok óta bújom a fórumokat, babàs oldalakat, próbálok nem rágörcsölni, h mi lesz ha ez lesz vagy az lesz, de nagyon nehéz, főleg nekem, aki még a tervezést is megtervezem :-P

Nem tudom Ti hogy vagytok ezzel?

Szeptemberben hagytam abba a tablettát, ami végre valahára kiürült a szervezetemből, szedek vitamint is kb 1 hónapja, biztos ami biztos alapon. Kb ennyi nagyvonalakban:-P

2229. nilena
2014. júl. 17. 21:12

Nos, mi túl vagyunk a 2. hónapnyi próbálkozáson. 2 nappal ezelőtt kellett volna megjönnie, ha a szokásos 27 napos ciklussal számolok.

De az ovu késett 2 napot, ezért én a mensit is csúsztatnám két nappal, ezek alapján holnapra nem várom :D

Viszont kerek 10 napja görcsölgetett a hasam, mostanra elmúlt, volt barnázás is, de az is elmúlt :)

Mellnövekedés van rendesen, viszont mellérzékenység nincs. Fáradtság, puffadás, 5 percenkénti pisilés kipipálva, de ezek lehetnek mensi előtti tünetek is!


Drukkoljatok! :)

2228. nilena (válaszként erre: 2226. - Killdy)
2014. júl. 17. 21:10

Szia Killdy, üdv itt! :)

Nem lett volna csoda, kerek 20% esélye van minden egyes hónapban, hogy összejöjjön :D Ennek ellenére tényleg keveseknek sikerül. :)

Nagyon drukkolok, hogy a következő hónap pozitív eredménnyel záruljon (szó szerint és képletesen is) :)

2227. nilena (válaszként erre: 2225. - Anna9999)
2014. júl. 17. 21:08
Gratulálok! Biztos igaz! :)
2226. killdy
2014. júl. 17. 19:17

Sziasztok! Új vagyok a csoportban. :)

Nekünk ez az első hónap, hogy próbálkozunk. Az ovulációm után minden nap éreztem valami furcsát, és titkon reméltem, hogy kisbaba van odabenn, de sajnos ma reggelre már elkezdődött a menstruációm. Nem vagyok elkeseredve, a csodával lett volna határos ha rögtön elsőre összejön.

Szép estét, köszi hogy itt lehetek.

2225. Anna9999
2014. júl. 17. 12:31
Ma teszteltem reggel és lett egy nagyon halvány második csíkom. :D Jövő hét elején tesztelek megint egy olyan teszttel, ami a hetet is megmutatja. :) Remélem igaz!
2224. Beu23 (válaszként erre: 2223. - Nikkkancs)
2014. júl. 8. 17:19
de izgi :)
2223. nikkkancs
2014. júl. 8. 11:17

Sziasztok!

Nálam általában reggelre èr a "meglepetès" hogy megjön...egyenlőre semmi.

De ez mèg senmit sem jelent hiszen ma van a 27. ciklusnap..ès nálam sosem szabályos szóval mèg 1-2 nap belefèr!

Ha netán ma- holnap ès holnapután nem jön meg...akkor tesztelek csak! Egyenlőre semmit sem èrzek!

2222. Beu23
2014. júl. 7. 19:07
drukkolok nektek. mi jövö honaptól nyomjuk nem élesben de probát teszünk. augusztus a mi honapunk.
2221. nilena (válaszként erre: 2220. - Nikkkancs)
2014. júl. 7. 16:07

Úúú, már nagyon várom, hogy tesztelj :D


Én csak jövőhét szerdára nem várom, de sosem fog eltelni ez a pár nap.


Viszont ma reggel óta olyan nagyon halovány mensis görcsszerűt érzek. Eleinte fel sem tűnt, de aztán befészkelte magát a fejembe, hogy ez nekem csak a mensi előtti napon szokott jelentkezni, akkor most mi ez?

Utána néztem a neten, és azt írják, hogy a megtermékenyülés utáni 3-5. napon ér le a kis apróság a méhbe és kezd el fészket keresni. Én papírforma szerint ma vagyok az 5-en, ovu tesztek szerint pedig a 3. dpo-n.

Van olyan valaki, aki ezt érezte? Vagy érezhető egyáltalán?


Mert nem tudom hová tenni ezt a "sajgást", még sosem volt ilyen.

Jaj, bárcsak baba lenne! :D

2220. nikkkancs
2014. júl. 7. 15:37

Sziasztok!

Valakinél fejlemények?

Én holnapra nem várom! :)

És ti??? Ki hogy áll a projectben?

2219. Nikk_1982 (válaszként erre: 2215. - Nilena)
2014. júl. 1. 20:15
Az Infacol tényleg nagyon hasznos, babáknak hasfájásra, meg úgy általában puffadásra. De a teherbeesést nem biztos hogy segíti...
2218. Beu23
2014. júl. 1. 18:44

én nem szedek még terhes vitamint kimondottan hanem csak pharmatex vitalt elég sok minden van benne. ezt immunerősítőnek használom meg szedek most grape fruit mag cseppeket is. bár ezeket terhesség alatt nem is lehet szedni.


viszont augusztusban jönnek az éles hónapok akkor lehet elkéne kezdenem szednem valamit nem? meg mondjuk én nem is voltam még vérvételen azt is elkéne intézni igaz? arra a házi orvos ad beutalot vagy a nőgyógyász? sajna még keresem a megfelelő orvost amúgy.

2217. nikkkancs
2014. júl. 1. 17:35

Vitamin téma:

Én várandósságom alatt a Gravidával kezdtem de el is hagytam mert nagyon rosszul voltam tőle! Utána váltottam a Hipp Natal gyümölcs folyadékra amit sógornőm ajánlott hogy viszonylag ez a legtermészetesebb vitaminforrás. Ezt is csak a 13.hétig ittam...tovább nem! Én nem tuningoltam magam semmivel inkább igyekeztem helyesen táplálkozni és megfelelő folyadékot bevinni! :) Pedig higgyétek el nem volt zavartalan terhességem...(de nem a vitamin hiány miatt!) Sok doki javasolja a vitaminokat de olyan is van aki meg egyáltalán nem! Nem ezekben a kismama vitaminokban nem is nagyon hiszek, de ez csak szerény véleményem! A Folsav a várandósság elején valóban hasznos illetve a magnézium, de én azt is csak addig vagy akkor szedtem ha nagyon görcsölt a lábam! :) Az utolsó hónapokban meg nem is ajánlott!

Remélem nem baj hogy ezeket leírtam! Nem okoskodni akarok csak személyes tapasztalataim megosztani! :)

2216. nikkkancs (válaszként erre: 2214. - Nilena)
2014. júl. 1. 17:27

Nekem 25.-e környékén volt ovum úgyhogy az előtti és utáni napokban belehúztunk! :) Amúgy igen teszteltem de olyan negatív lett mint a huzat, valószínűleg az ovu tüneteit éreztem! :) Bár furcs mert sosem szoktam! Lehet most azért mert jobban "figyeltem a testemre és a jelekre" elvégre ez volt az első éles hónap! A következő "nem várt" július 8. az az egy hét :) Az már nem sok idő! Kiderül sikerült e összehozni valamit! :) Ma pl reggel olyan "mindjárt megjön" érzésem volt...de lehet megint csak képzelődöm! :D

Remélem nem nehezíti a helyzetemet az hogy még szoptatok!!!! Bár a fiacskám már elég nagy...de nem igen akar lemondani még róla :)

2215. nilena (válaszként erre: 2213. - Beu23)
2014. júl. 1. 14:22

Én egy ideig sima multivitamint szedtem folsavval kiegészítve, most egy hónapja váltottam Gravidára, állítólag az a magyar étrendhez van igazítva. Nem tudom, biztos igaz, de legalább hányingert nem okoz. Mert a legtöbb kismama arra szokott panaszkodni, hogy a vitamintól rosszul lesznek.


Meg az Infacolról hallottam már nagyon sok embertől (és orvostól is), hogy hasznos, de annak kicsit borsos az ára.

2214. nilena (válaszként erre: 2212. - Nikkkancs)
2014. júl. 1. 14:20

Nekem még csak holnap lenne esedékes az ovu (reméljük, lesz is), úgyhogy nagyon messze van a nemvárt!

Te? Teszteltél azóta? :)

2213. Beu23
2014. jún. 28. 12:41
sziasztok. Nemsokára itt az idő nálam is, amikor is élesben nyomjuk, bár párom elég sokszor "véletlen" nem szállt ki :D persze véletlen na mindegy, de eddig semmi mivel sose olyankor voltunk együtt. ti szedtek valamit? ha igen milyen vitamint?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook