Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2014-ben Babát tervezők fórum

2014-ben Babát tervezők (beszélgetős fórum)


22. Együd Anita (válaszként erre: 19. - Chickweed)
2014. jan. 3. 15:38
Nagyon szorítok!!! mielőbbi babásodást
21. Együd Anita (válaszként erre: 18. - 966b1a0fb4)
2014. jan. 3. 15:37
Hajrá sok sikert szorítok! majd ird meg mi volt
20. chickweed (válaszként erre: 10. - Töhöske)
2014. jan. 3. 15:31
Na igen... Nekünk még közös lakásunk sincsen sajnos, majd esetleg nyár körül. Az árának kb a fele a bankban csücsül, a többire pedig hitelt vennénk fel. De mire megvárjuk, hogy az a 20-25 év leteljen már inkább nagyszülő szeretnék lenni. :D Meg mindig azt mondom, hogy egy gyerek legalább értelmet ad az életnek, van kiért küzdeni még ha eleinte nehéz is! :)
19. chickweed (válaszként erre: 9. - Együd Anita)
2014. jan. 3. 15:25
Azzal nem lenne gond, már most szeretem pedig még éppen, hogy csak tervben van. :)
2014. jan. 3. 14:41

Sziasztok!


Mi is babát szeretnénk idén, bár még a próbálkozást nem kezdtük el.

Hétfőn hívjuk fel az orvost a spermavizsgálat miatt.Reméljük minden rendben lesz!

17. Együd Anita (válaszként erre: 15. - Beu23)
2014. jan. 3. 14:26
ugye Beu??
16. Együd Anita (válaszként erre: 13. - Beu23)
2014. jan. 3. 14:24

Szia szívesen! Nem árt egy teljes vérkép és a pajzsmirigyet is meg kell nézetni,a többit a dokid fogja tudni....

Elevitről mit hallottál?

eddig ez volt a vezető magzatvédő vitamin!

De a femibiont most nagyon nyomatják a dha miatt!

15. Beu23 (válaszként erre: 12. - Együd Anita)
2014. jan. 3. 14:22
apait...:D ez jó :)
14. Együd Anita (válaszként erre: 10. - Töhöske)
2014. jan. 3. 14:21

Ez így igaz ha a pénzre várnék.... akkor soha!!!!!

nekünk is van kocsi lízingünk ami svájzifrank alapú :( szerintem erre nincs mit mondani!

Nektek is nyugalom kell és stressz mentes élet és akkor összefog jönni a baba! Anődokim azt mondta menjek betegállományba és összefog jönni a baba,erreén a kieső béremet a doktorúr oda adja nekem? mert ezt én nem engedhetem meg magamnak!!!

csak nézzet mint rozi a moziban......

13. Beu23 (válaszként erre: 8. - Együd Anita)
2014. jan. 3. 14:20
köszi a tanácsot. minden év májusában megyek dokihoz szerintem akkor mondom neki, hogy mi újság. de ezen kívül milyen vizsgálatra kéne elmenni? onnantol szerintem jo ha szedem a vitamint majd amit ad. most az elevitről nagyon rosszakat lehet hallani.
12. Együd Anita (válaszként erre: 11. - Töhöske)
2014. jan. 3. 14:17
Persze kell beutaló a nődokitól,de mondjuk mehetek magánrendelésre csak ugy mond meg hogy spermavizsgálatot szeretnétek!Vegyél a patikában 50ml tégelyt(20Ft)és mielőtt elmentek a dokihoz előtte kell bele tenni az apait :)Ha esetleg Vác közelében laktok akkor tudok ajánlani neked egy nagyon jó urólogus magánrendelést! Nagyon szívesen örülök hogy tudtam segíteni! ha kérdésed van nyugodtan szólj!Azért készitsd fel a párod hogy a heréket is ultrahangal megnézik és mondjuk ez urólogus függő a prosztata vizsgálat.... de ezt meg ne mond neki mert akkor soha nem fog elmenni,nálunk volt az is!
2014. jan. 3. 13:49
Anita,nem tudtam hogy az urológián is lehet spermavizsgálatot kérni,ez meggyorsítja,köszi.
10. töhöske (válaszként erre: 6. - Chickweed)
2014. jan. 3. 13:48

Ha a kellő egzisztenciára várunk,akkor valszeg soha nem lesz babánk....:(

Mi is tavaszig igyekszünk helyrejönni anyagilag (van egy-két közüzemi tartozásunk,de részletfizetési megállapodást kötöttünk) hogy ha közben jönne a bébi akkor nyugodtan tudjuk várni. :)

9. Együd Anita (válaszként erre: 6. - Chickweed)
2014. jan. 3. 12:38

Nem kell félni a babónak csak a szerető szüleire van szüksége semmi más nem számit!

Éleslövészet..... ez jó :)

Hajrá amit az előzőben irtam neked is fontos lehet!olvasd el :)

8. Együd Anita (válaszként erre: 5. - Beu23)
2014. jan. 3. 12:36

Hajrá de én azt tanácsolom felesleges idegtől és stessztől kimélitek meg magatokat ha előtte mind a 2en kivizsgáltatjátok magatokat és elkezded szedni a magzatvedő vitamit (femibion, elevit)fontos hogy felkészülj a szervezeteddel a várandóságra!

Tudom mit bszélek 3 év sikertelenség ill megpróbáltatás van a hátam mögött,na meg a nőgyógyászom ami időpocsékolás volt mert nem csinált semmit csak a pénzt látta bennem!Hajrá hajrá

7. Együd Anita (válaszként erre: 4. - Töhöske)
2014. jan. 3. 12:29
Szia mi utólogusnál voltunk és kértünk spermavizsgálatot is és ott legalább láthattam hogy nem a férjemmel van gond!Szerintem menjetek ti is egy magánrendelésre
2014. jan. 3. 10:53

Sziasztok!

Mi is nagyon szeretnénk már, csak kicsit félünk, hogy nem teremtettük meg a kellő egzisztenciát hozzá. Persze mire nekem megfelelőek lennének a dolgok, lennénk vagy 50 évesek az tény, addig meg nem lehet várni... :)

Szóval most úgy vagyok vele, hogy megvárom mit hoz 2014 az első pár hónapban, aztán mehet az éleslövészet! :D

2014. jan. 3. 10:14
sziasztok. mi is idén nyáron fogunk probálkozni addig védekezünk. nekem a munka miatt nem lehet egyelőre mert nem vagyok leállandosítva. és szeretnék visszameni majd dolgozni. meg nekem olyan szerencsés évnek tűnik ez a 2015, hogy addigra születik meg. tegnap azt álmondtam, hogy ikreket szültem, fél perc alatt kipottyantak...na ilyen valószinű nincsen úgyhogy ez marad álom. :D na meg nem szeretnék ikreket sem, nincs a családban illetve párom anyukájának lett volna ikrei csak elvetélt. hajrá mindenkinek az évben! :)
2014. jan. 3. 07:54

Szia(sztok)!

Nekünk is 2 év telt el sikertelenül...:(

Párom most fog menni orvoshoz, ma kérünk időpontot. Már novemberben elkezdtük de: telefonáljunk vissza 2 hét múlva,nincs orvos stb,stb,végül azt mondták forduljunk az Állami Egészségügyi központ andrológiájához.

Nála kezdjük mivel még soha nem volt ilyen vizsgálata,és nekem van már egy 16 éves fiam az előző házasságomból.

3. Együd Anita (válaszként erre: 2. - SZterkó)
2014. jan. 3. 00:55
Köszönöm szépen azon vagyunk :)
2. SZterkó (válaszként erre: 1. - Együd Anita)
2014. jan. 3. 00:42

Szia!

Meglesz a babó a megfelelő időben! Kitartás neked!

2014. jan. 2. 23:49
Új év új remény 3 év sikertelen próbálkozás után

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook