Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 nyarán szeretnénk babát fórum

2012 nyarán szeretnénk babát (beszélgetős fórum)


1 2
7. 08a4eb16b7 (válaszként erre: 5. - Era1974)
2011. ápr. 6. 11:36

Hát fél éves lesz mikor elkezdünk próbálkozni, aztán ki tudja mikor sikerül, mondjuk Ő elsőre összejött, de a dokim szerint a császárral nehezebb teherbe esni, mondjuk PCO-m van, amivel szintén ELVILEG nehezebb teherbeesni, mégis elsőre sikerült :-)

Szivem szerint már most belevágnék, de a tavalyi nyarat végighánytam, nyaralni se voltunk, úgyhogy most szeretném kiélvezni :-)

6. era1974 (válaszként erre: 3. - Dec37aff61)
2011. ápr. 5. 21:51

Rékuczi sok sikert az első babához!

Mennyi idősek vagyok?

5. era1974 (válaszként erre: 4. - 08a4eb16b7)
2011. ápr. 5. 21:50

Sziasztok!

Az igen,elég bátor vagy,hogy már bevállalod a második babát a kicsi mellé:-))Nekem 11 hónapos a lányom,de még nem hiányozna a másik.Pár hónapot adok még magamnak,aztán nekilátunk:-))

2011. ápr. 4. 12:09

Sziasztok!


Mi a kistesót szeretnénk jövő nyárra, nyár végén kezdjük el a projektet, lassan 2 hónapos a kislányom, de előtte szeretnék visszafogyni 55kg-ra, és szeretnénk kiélvezni a nyarat hármasban, aztán jöhet a tesó. :-)

2011. ápr. 3. 17:07
Sziasztok! Látom nem túl aktív a fórum, de én most találtam ide. Nekünk még nincs gyermekünk, de jövő nyárra tervezzük az első babócát, tehát ősztől kezdjük a próbálkozást! :)))
2011. febr. 25. 08:12

Szia!

Én Era vagyok,debrecenből.Van egy lassan 10 hónapos kislányom,neki szeretnénk majd egy kistesót.

Én is úgy tervezem hogy a jövő évben valamikor érkezzen,vagy legalább a pocakban legyen:-))

Mivel már 37 leszek,nincs sok idő:-(

Fogyni nekem is kell,már elkezdtem január elején,6 kg lement,de még van rajtam:-((

Én spontán szültem,de vákum segitségével,sajnos beszorult a babám.

2011. febr. 24. 23:17

Sziasztok!


27 éves vagyok és van egy 1 éves kislányom.

Mikor kezditek a babaprojektet?

Mi októberben kezdjük, addigra le kell 6 kg fogynom, hogy a versenysúlyomnál legyek.


Szeretnénk a kislányunknak egy kistestvért, egy kisfiút, de ha ő is lány lesz neki is nagyon örülni fogunk, csak egészséges legyen.

Szerencsére szereti a gyerekeket, így remélem nem lesz majd féltékeny.

Ő császárral született végül, volt egy kis komplikáció, 1 hétig voltunk kórházban, de szerencsére semmi baja. Így valószínű, hogy a kis tesója is császárral fog születni.


Írjatok!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook