Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 május-babaprojekt indul fórum

2012 május-babaprojekt indul (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. ápr. 18. 13:07

Annyira hányingerem van, a fejem fáj és émelygek, mint aki be van rúgva.

De csak lehet, hogy a napraforgó mag nem tett jót, az időjárás az oka és lehet leesett a vérnyomásom.

45. Andela
2012. ápr. 18. 09:43
Vasárnap kéne megjönnie (illetve akkor illene neki), és alig várom. Fájnak a melleim ezerrel. Bár mióta elmúlt a gyógyszeres kezelés, azóta megint rendszertelen, szóval kiszámolni nem tudom. Pedig már nagyon telefonálnék Tapolcára! :-P Fura, de legalább 2,5 éve nem vártam, hogy megjöjjön, most meg alig bírom már kivárni, hogy mikor jön meg. Remélem nem kell sokáig várnom! Annyira mennék már! Olyan sok mindenen túl vagyunk, remélem ott tudnak segíteni!
44. judoka23 (válaszként erre: 32. - Jennymanó86)
2012. ápr. 17. 19:27
Szedtem, annó kb 4,5 éve kellett abbahagynom, mivel sajnos felborított bennem mindent!!Vérsüllyedésem 110 lett, mindenféle kivizsgálás stb...Sajnos a volt páromtól annó elkaptam 1 fertőzést, amit nagyon sokára sikerült kikezelni (lekopogom, kb 3 hónapja elmúlt), ezért van bennem pici félsz, hogy nem jön össze!!!De most mindent megteszek hogy sikerüljön, szedek vitamint, propolisz kapszulát!!!!
43. judoka23 (válaszként erre: 37. - Franc22)
2012. ápr. 17. 19:23
Igen...!!!!Nagyon várjuk már hogy pozitív legyen majd!!!!:)
42. judoka23 (válaszként erre: 40. - Tina0703)
2012. ápr. 17. 19:22
Jujj...nagyon drukkolok nektek!!!Mióta próbálkoztok???
41. -!Maya!- (válaszként erre: 40. - Tina0703)
2012. ápr. 17. 15:23

Szia:)

Megy a drukk+++


Van egy májusi babaprojektes klub is. Csatlakozzon minden új tag oda is:)

Itt a link:

[link]

Várunk szeretettel mindenkit.

2012. ápr. 17. 15:07

Sziasztok:)

Szeretnék én is csatlakozni ide a babásodók körébe.Én holnap utánra nagyon nem várom és nagyon-nagyon bizakodó vagyok:-)Sok sikert Mindenkinek!!

2012. ápr. 17. 14:16

Sziasztok:)

Üdvözlök minden új tagot.


Szerintem sem érdekes, hogy hány évesen vállal valaki babát. Valószínű, hogy megért már rá, ha nem tudja elhessegetni a baba gondolatát a fejéből.


Én 25 éves múltam, amikor elérkezettnek éreztem az időt. De tényleg van rengeteg 20 éves, aki érettebb nála sokkal idősebb embereknél.

38. Andela
2012. ápr. 17. 10:28
Sziasztok! Nálunk is májusban indul a babaroject! Illetve úgy pontos, hogy 2,5 éve már elindult, sok dolgon túl vagyunk, és májusba (remélhetőleg) mehetünk a Kaáliba. Úgyhogy májustól kőkeményen indul babásodás! Remélem, nyár végén, ősz környékén már történik is valami lényeges!!! :-P
37. Franc22 (válaszként erre: 28. - Judoka23)
2012. ápr. 17. 08:47

ebben van igazság :)

Én ezért nem csinálok tesztet, mert nem akarok csalódni. Tavaly, mikor elösször próbálkoztunk, akkor csináltam és nagyon rossz volt, hogy nem jött össze, de aztán megnyugtattam magam, hogy a gyógyszer még nem tisztult ki a szervezetemből és ezárt. Most viszont nem tudnék magyarázatot adni rá, és okokat keresni nem szeretnék. Mind a ketten reménykedjünk, aztán ha össze jön, akkor azt úgy is megérzem és meg is fog látszani :)

36. Evici85 (válaszként erre: 24. - Judoka23)
2012. ápr. 17. 08:41
Nem kell foglalkozni a rossz indulatú megjegyzésekkel. Én 22 múltam, mikor eldöntöttük, hogy jöhet a baba, én fiatalon szerettem volna anyuka lenni:) mikor elmentem a dokihoz 12 hetes korunkig mindig megkérdezték biztos megtartom?? én meg nem értettem miért furcsálják ezt ennyire...most már tudom. viszont most se csinálnék semmit másképp!!
2012. ápr. 17. 08:39
Sziasztok!
34. Franc22 (válaszként erre: 33. - Jennymanó86)
2012. ápr. 17. 08:33

Köszönjük!!

Gratulálok az esküvőtökhöz és Sok Boldogságot!!!! Drukkolok, hogy össze jöjjön nektek is a babó!

33. jennymanó86 (válaszként erre: 31. - Franc22)
2012. ápr. 17. 08:23
Én is ezt érzem csak 25 évesen :) Sok sikert nektek is :D
32. jennymanó86 (válaszként erre: 30. - Judoka23)
2012. ápr. 17. 08:23

Köszönjük szépen :) Igen mindjárt itt lesz már nincs egy hónap sem...

Szedtél fogamzásgátlót? Ha igen mikor hagytad abba?

2012. ápr. 17. 08:14
Én 27évesen érzem, úgy hogy már helyt állnék anyaként!!! Eddig nem éreztem, hogy lemaradtam volna valamiről. Most sem érzem, de ha már a párom is látom hogy felkészült, akkor miért ne jöhetne, aminek jönnie kell :)
30. judoka23 (válaszként erre: 29. - Jennymanó86)
2012. ápr. 17. 08:10

Köszönjük szépen!!!!!

Nektek is gratula, nektek is mindjárt itt van!!!!

Igen én is így gondolom!!!Láttam már 28 éves anyukát is, aki nem "édesanya" és láttam már 20 éveset is aki igen!!!!

Nektek is sok sikert!!!!:)

29. jennymanó86 (válaszként erre: 24. - Judoka23)
2012. ápr. 17. 08:01

Gratulálok nektek akkor már mindjárt itt a nagy nap :D

Aki furcsán néz rád azokkal ne foglalkozz, mindennek megvan a maga ideje :)

Nekem jövőhónapban lesz az esküvőm, és utána mi is szeretnénk kisbabát :)

28. judoka23 (válaszként erre: 27. - Franc22)
2012. ápr. 17. 07:46

Hmmm...igen!!!Nálunk ez az esküvő...hogy majd milyen szép lesz bejelenteni ott, az egész család előtt!!!

Csak az a rossz, mitha azt látnám, hogy őket 1 negatív teszt nem "hatja" meg úgy!!!Szóval nem letörtek, rosszkedvűek stb...De mi nők igen!!!!Én már rászóltam, hogy ne mondogassa állandóan, mert mi van ha negatív lesz!!!A válasz ennyi volt- Akkor majd következő hónapban pozitív lesz-!!!!

27. Franc22 (válaszként erre: 26. - Judoka23)
2012. ápr. 17. 07:38

igen, ez így van! Állandóan tesztet akar csináltatni, hogy össze jött e már. És állandóan szeretkezni akar, hogy biztosan össze jöjjön.

Most lesz a szülinapja, és azt mondta, hogy a legszebb ajándéka lenne. És azt is eltervezte már, hogy akkor hogy mondja el majd a szülőknek.

26. judoka23 (válaszként erre: 25. - Franc22)
2012. ápr. 17. 07:34
Mintha az én párom lenne!!!!Folyton erről beszél....Lehet pasik jobban izgulnak mint mi,csak ez eddig nem derült ki????:)
25. Franc22 (válaszként erre: 15. - Evici85)
2012. ápr. 17. 07:24

hát ha én elfelejtem egy nap, akkor a párom tesz róla, hogy újra eszembe jusson :) Néha úgy veszem észre ő már jobban rá görcsöl mint én :D

Drukkolok, hogy össze jöjjön neked is!!!!

2012. ápr. 17. 07:07

Szisztok!!!Judit vagyok 23 éves, mi is most kezdtük el a babaproject-et!!!!

Sokan furcsán néznek rám, hogy ilyen fiatalon babát szeretnék,de ez minden vágyam, erre "készülök" kb 5-8 éve!!!Június 2-án lesz az esküvőnk, már nagyon várjuk :), párommal 3 éve leszünk együtt pont aznap!!!!Ő 29 éves, már ő is nagyon régóta szeretne kisbabát!!!

Próbálunk nem rágörcsölni,de nehéz, mivel állandóan ez jár a fejünkben!!!Remélem mindenkinek minél hamarabb összejön a várva várt babóca!!!!:)

23. -!Maya!- (válaszként erre: 22. - Evici85)
2012. ápr. 16. 13:54

Akkor számodra is ismerős a helyzet. Párom még "csak" fél éve ment ki. De nagyon nehéz a búcsúzás minden alkalommal meg úgy az egész. ÁÁÁÁÁÁ

Össze sem lehet hasonlítani a kinti életet az itthonival.

Most végigcsináljuk, hogy elérjük a terveinket és remélem többet nem kell külön élnünk.

22. Evici85 (válaszként erre: 21. - -!Maya!-)
2012. ápr. 16. 11:30

Mi is voltunk sajnos így "külön".

gyerkőc 1 éves szülinapján ment ki németbe, majdnem 2 évig csináltuk a két laki életet. de elég volt. nehezen viselte mindenki. mi is voltunk kint vele, és mennyivel másabb odakint az élet, igaz?

lehet jobb lenne megint kimenni, de ha vissza gondolok hogy milyen nehéz is volt, inkább elhessegetem ezt a lehetőséget!



Van rengeteg eladó jó minőségű gyerek ruhám, ha esetleg valakit érdekel!

21. -!Maya!- (válaszként erre: 20. - Evici85)
2012. ápr. 16. 11:21

Ne is mondd, már nagyon nehezemre esnek dolgok. Most örököltem egy lakást, de abba meg képtelen vagyok beköltözni. Jó környék, városon van, de... majd priviben.

A hagyatéki tárgyalásig maradunk kint, ami kb júniusban lesz jobb esetben. Ez idő alatt remélem sikerül a kistesó. Apa utána majd júliusban jön valamikor haza. És számításaink szerint jövő tavasszal végleg.

Végleg??? Hát már másodszor csináljuk ezt. Én is dolgoztam kint, akkor estem teherbe és hazajöttünk. Azóta anyósékkal:(

20. Evici85 (válaszként erre: 19. - -!Maya!-)
2012. ápr. 16. 10:54

Te szegény!

Én nem tudnék semelyik szülővel együtt élni, jobb mindenkinek magában, persze a muszáj az nagy úr! megértelek!

Hollandiában? hát az se itt van. mennyi időre mentek ki?

19. -!Maya!- (válaszként erre: 18. - Evici85)
2012. ápr. 15. 20:36

A kisfiamnál én is csak folsavat szedtem, de most elég nagy trauma ért és az étvágyam egyenlő a 0-val. Ezért döntöttem, hogy feltúrbózom a raktáraimat. Mégiscsak egy új életet tervezünk.

Párom Hollandiában dolgozik. Anyósoméknál élünk így elég nehéz minden téren:(

18. Evici85 (válaszként erre: 17. - -!Maya!-)
2012. ápr. 15. 16:00

én folsavat vettem. igaz még nem vettem be egy szemet se...majd ma elkezdem.

párod hol dolgozik?

17. -!Maya!- (válaszként erre: 13. - Evici85)
2012. ápr. 15. 14:18

Szió:)

Vitamint már én is szedek április elejétől.

Csütörtökön voltam nődokinál, azt mondta, hogy naponta egyet ugyanúgy vegyem be a vitaminból, mintha babás lennék plusz mondta, hogy szedjek folsavat és e-vitamint is. Na az utóbbi kettőt még nem váltottam ki, de talán ma.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook