Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012. júniustól babaproject - Beszélgessünk, amíg összejön! fórum

2012. júniustól babaproject - Beszélgessünk, amíg összejön! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2012. júl. 5. 22:24
Én is gratulálok az új kismamánknak =)
411. Pocak Cukkerfield (válaszként erre: 395. - Karyka)
2012. júl. 5. 22:22
Nekem a Bajcsy főorvos a nődokim, imádom. A magánjára járok, csak ajánlani tudom. László Ádám.
410. esallay
2012. júl. 5. 14:01

Köszi a biztatást, nagyon aranyosak vagytok!:)

Nem hagyjuk abba a próbálkozást az tuti!

Most már jobban is vagyok, fél lábbal már a Balatonban, szombaton indulunk...


Mindenkinek szorítok, hogy mihamarabb jöjjön a babó!

409. Ancsa19860211 (válaszként erre: 405. - Esallay)
2012. júl. 5. 13:50

Én is sajni, hogy megjött:( De annál hamarabb kezdődik az új hónap.

Szerintem nekem is hamarosan meg fog, mert már érzem az előjeleit. Most vagyok a 24. napon. Az a baj, hogy sosem tudhatom, hány napos lesz, múltkori csak 23 volt. Tegnapelőtt barnáztam kicsit, aztán abbamaradt. A Mastodynont is meghozattam tegnap, erre elolvastam a betegtájékoztatót, és kiderült, h nem szedhetem a szoptatás miatt:( Mondjuk szerintem max 1 hónap és abbahagyom a szoptatást, már kevés is van, leginkább csak lelki táplálék, meg macerás is, mert a 6 fogával már rendesen harap a kiscsajszi.

408. npatti (válaszként erre: 405. - Esallay)
2012. júl. 5. 13:21
Ilyenek ezek a "kölkök" :)))). Mi Hédire 4 hónapot vártunk, ezért nem gondoltuk, hogy most elsőre sikerül. Istenem hány, de hány tesztet lőttem el.......míg végre pozi lett. Innen megy a drukk, reméljük hamarosan kopogtat az a gólya!!!!!
407. neni84 (válaszként erre: 405. - Esallay)
2012. júl. 5. 12:58
Kitartás! Nem szabad elszontyolodni! :) Remélem a kövi hónap már sikeres lesz!
406. keresztesildi (válaszként erre: 403. - Esallay)
2012. júl. 5. 12:53
Sajnálom, hogy megjött :( Kitartást, hátha a következő hónapban kopogtat a gólya :)
405. esallay (válaszként erre: 404. - Npatti)
2012. júl. 5. 11:09
Meg sajnos!:( Az a baj, hogy nagyon beleéltem magam, hogy tuti sikrülni fog. Márkot nem terveztük, így egy percet sem kellett várni rá. De annyira örültem, mikor megtudtam hogy jön, hogy elmondani nem tudom! Most is vártam ezt az örömöt, de még várat magára...
404. npatti (válaszként erre: 403. - Esallay)
2012. júl. 5. 10:43
:(:(:( Megjött??Nem feladni ám :)Tudom elcsépelt, DE: Új hónap , új remény!
403. esallay (válaszként erre: 397. - Npatti)
2012. júl. 5. 10:04
Ennen a hónapban nem jött össze...:( Jövő hónapban újra próba!!
402. neni84
2012. júl. 4. 19:02

Szia Szila!


Én is csak kapkodom a fejem. Nem tudom már számontartani, hogy ki, merre, meddig. De nagyon örülök! Csak az a rossz, hogy keveset tudok itt lenni! Egyenlőre nincs időm táblázatot csinálni, nem is igazán tudom, hogy álljak neki! :-)

Sport szempontjából a hullahoppon vagy az ugrálókötélen gondolkozok. Én is szeretnék valamit csinálni, de most nagyon meleg van hozzá! Én is hehezen bírom. Me fagyit hozattunk a melóba kolléganőnkkel a Mekiből.

Hányadik ciklusnapon vagy? Én a 20-on. De biztos nem 28 napos lesz, hanem több. Bár remélem nem jön meg! :-)

401. npatti (válaszként erre: 400. - Ancsa19860211)
2012. júl. 4. 14:31
Köszönöm :)
400. Ancsa19860211 (válaszként erre: 370. - Npatti)
2012. júl. 4. 14:28
Gratula:)
399. esallay (válaszként erre: 397. - Npatti)
2012. júl. 4. 10:55
Köszi! Mindenképp jelentkezek!:)
398. npatti
2012. júl. 4. 10:30
Köszönöm mindenkinek, aki velünk együtt örül!!!
397. npatti (válaszként erre: 396. - Esallay)
2012. júl. 4. 10:29
Köszönöm szépen, megy a drukk Nektek :)))).Amíg nem jön meg addig bármi megtörténhet!!!!!!Az, hogy a pocidat érzed nem feltétlenül a mensi jele.Írj mindenképpen!!!!!SZORÍTOK!
396. esallay (válaszként erre: 365. - Npatti)
2012. júl. 4. 10:19
Gratula!!! Mi is hasonló cipőbem járunk, mint ti. Én ma csináltam egy tesztet, de negatív lett. Most szaomorú vagyok:(. Még azért talán van egy pici remény, holnap kéne megjönnie. Remélem nem fog. Bár a hasamat érzem.
395. Karyka
2012. júl. 4. 09:31

Jó reggelt Lányok!


Üdvözlöm az újakat,sok sikert! Npatti nagyon gratulálok Neked! :))

Én holnap megyek nődokihoz ,de még nem tudom,hogy urológushoz is menjek e(állítólag csak ott néznek vizelettesztet,ha felfázásgyanús vagyok) Nem felfázva vagyok,csak egy fajta feszítő érzést érzek odalent,nem mikor pisi,hanem bármikor máskor. A petefészkeim meg napok óta fájnak ,de az ovuteszt nem mutat pozitívat, úgy döntöttem megnézetem magam,kissé félek és nem örülök,hogy pont most mikor próbálkozunk,bár jobb mintha akkor mikor már baba van.

Pestről van itt valaki aki Bajcsys dokihoz jár?


szép napot mindenkinek!

394. szila5
2012. júl. 4. 02:11

Már írtam korábban is, hogy néha kínoznak különböző tünetek (hányinger, fáradtság, fejfájás, rossz közérzet, gyengeség), amik akár kora terhességi tünetek is lehetnének, de ezek inkább az adimet mellékhatásai, most szoktatom magam hozzá fokozatosan. Most meg a nagy meleg is rádob egy lapáttal.


Én nem hőmérőzöm és még csak ovu tesztet sem használok. Jelenleg vitamint sem szedek, még folsavat sem. Korábban szedtem vitamint, de azzal is kell szünetet tartani a vesék, a máj miatt! Van PG53-am, de nem nézem rendszeresen, sőt már szinte abszolút nem. Nyákot próbálom figyelgetni, de már az is olyan össze-vissza, teljesen megzavar. Így 1,5 év után eljutottam odáig, hogy egyszerűen nem tudok mit tenni, félre a homeos cuccokkal, teákkal; rábízom magam a dokira, és szeretkezünk a férjemmel, amikor jól esik, azt csók. Lesz, ami lesz. Ha kell, akkor majd a lapar segít. Bár, szerintem, ha lefogynék 10-15 kg-t, akkor spontán sikerülne pikk-pakk. Amúgy min. 25 kg-tól lenne ildomos megszabadulnom, de az min. egy év. Brrr...


Komolyan mondom, már azon agyalok, hogy valamit nem jól csinálunk a párommal?! Hogyan kell gyereket csinálni? Élvezzük, amit csinálunk, azzal nincs gond. De, hogy a világ legtermészetesebb dolga nem megy?! Ez számomra hihetetlen.


Kitartást kívánok mindenkinek a saját projektjéhez, akár hol is tart éppen!!! :)

393. szila5 (válaszként erre: 392. - Szila5)
2012. júl. 4. 01:58
jav.: hűvös
392. szila5
2012. júl. 4. 01:55

Sziasztok! Üdv a legújabbaknak és mielőbbi pozitívosodást mindenkinek! :) A kismamiknak meg hatalmas nagy gratula!!!


Neni! Látod? Az elején alig akart beindulni a topic, most meg már annyian vagyunk, hogy el kélne egy táblázat, mert már nem tudom követni. Abból legalább azt láthatnánk, hogy kik a kismamik és kik a próbálkozók. ;)


Az újaknak írom, hogy én is hosszú és rendszertelen ciklussal küzdök, első babát várjuk már 1,5 éve. Május végén váltottam nődokit, akiben most benne van minden reményem; egyelőre az adimetet szedem IR-re, ennek adunk 3 hónapot, a többi ősszel lesz aktuális (closti vagy lapar) - de addigra szeretnék babásodni, és ősszel már kismamaként felkeresni a dokimat, megúszva a lapart. Amen.


Újdonság: párom andrológiai eredménye tökéletes; ennek örülök.

Naggggggyon elegem van ebből a q kánikulából!!! Vízparton el tudnám viselni, de az most nálunk kimarad az anyagiak miatt.

A ventilátor majdnem 24 órás műszakban melózik nálunk, hűtő zuhany vagy borogatás, jégkocka és társai most a program. Kicsi kutyánkat is napi 1-2x csak úgy lezuhanyozom hűvős vízzel, plusz a séták utáni alvázmosás nála. :)


Mensim egyelőre nem jelentkezik. Kivi vagyok, hogy mikor és milyen intenzitással fog megjönni; de minden esély megvan arra is, hogy nem jön, csak a szülés után.


Egy bajom van, el kellene kezdenem valamit sportolni (én régebben futottam, a legjobb), de annyira, de annyira nincs kedvem!!! Nem fogyózni akarok, hanem terhes szeretnék már lenni. Pedig nagyon kellene a fogyás és a baba miatt is. Olyan lusta dög vagyok, el sem hiszem. Ötlet?


/Most is babasírást hallok a nyitott erkélyajtón keresztül. Egyem meg! :))/

391. Spiritus (válaszként erre: 390. - Pocak Cukkerfield)
2012. júl. 3. 22:25
Ez is igaz, viszont ha egy csaj nagyon "begőzől" (ami lássuk be előfordul), nem lehet, hogy nem hasznos minden ilyet a pároddal is megosztani. Ők is szeretnék, de nekik ez akkor sem annyira közeli érzés mint nekünk!
390. Pocak Cukkerfield (válaszként erre: 378. - Keresztesildi)
2012. júl. 3. 22:00
A titokban használt ovu teszttel kapcsolatban: Párom részben emiatt vált el a volt feleségétől. Titokban használta, aztán lebukott és ha éppen össze voltak veszve, de a teszt pozitív volt, akkor rohant összebújni. Párom véleménye, hogy mindenki játsszon nyílt lapokkal, mindenkinek a véleménye és érvelése érthető, de a titkos tesztelés olyan, mintha igazából csak Te szeretnéd a babát, párodnak még ráérne később is.
2012. júl. 3. 21:03

Nekem egy hónap múlva. Én olyan biztos vagyok magamban, hogy el sem hiszem :)


Csak pozitívan és boldogan és önfeledten, és minden oké lesz :)

388. sugi25 (válaszként erre: 387. - Spiritus)
2012. júl. 3. 21:02

Sok sikert!!!

Mi is most kezdtünk bele a családalapításba. Meglátjuk mikor lesz két csíkos teszt:)))

387. Spiritus (válaszként erre: 386. - Sugi25)
2012. júl. 3. 20:56

Köszi :)


Igen! Volt már egy terhességem, de annak nem lett jó vége sajnos :( Most 11 hónap után, újra belevágunk!

386. sugi25 (válaszként erre: 385. - Spiritus)
2012. júl. 3. 20:55

Üdv Neked!

Sok sikert a kezdetekhez. Első baba?

2012. júl. 3. 20:52
Sziasztok! Jöhetek! ;) Bár én csak "ma" kezdtem :)
384. sugi25
2012. júl. 3. 20:29

Sziasztok!

Sikerült nekem is befutnom.

Npatti gratula Neked!:))) Hogy vagy?

Keresztesildi üdv Neked. Tényleg mindent beleadsz. Én csak vitamint szedek. Pont most váltottam újra, mert a régitől nem voltam jól. Meglátjuk, hátha ez beválik.

383. keresztesildi (válaszként erre: 382. - Npatti)
2012. júl. 3. 20:23
Ezt elhiszem :) Ilyenkor örökkévalóságnak tűnik ez a pár nap :)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook