Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 augusztusi babák! fórum

2012 augusztusi babák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011. dec. 1. 22:44
Sziasztok! Csatlakoznék, nekem is hétfőn kellett volna megjönni, de NEM jött. azóta 3 pozitív testem van, de csak 19-re van időpontom :(
2011. dec. 1. 19:51

Ez milyen aranyos!!! Axike nálatok csak fiúk, Szilviéknél pedig csak lányok... Van egy ismerősöm, nekik 3 lány után született kisfiuk!! Nagyon örülnek, hogy vállalkoztak a 4. babára. :-)


Axike, dec. 20-án már biztosan lesz szívhangotok is!!! :-)

Kíváncsi vagyok Szilvi, hogy Te mikorra fogsz majd időpontot kapni!

10. axike
2011. dec. 1. 18:33

Sziasztok!

Nálam 3 fiú van itthon!19-16-12 évesek:)Mi már adtunk 3 esélyt a kislánynak...de nagyon szeretnénk ha összejönne!Fiúknak még nem mondtuk el.Dec.20.-ára kaptam időpontot orvoshoz!Melleim oldalt leszakadnak és kb. délig hányingerrel küzdök!:)

9. 30Szilvi (válaszként erre: 7. - Simba***)
2011. dec. 1. 15:10

Igen mi is kíváncsiak vagyunk hogy mi lesz! :-)

A nagylányomnak Lizinek mondtuk már hogy úgy néz ki jön a gólya! Örült neki nagyon! :-)

Amira meg még kicsi ahhoz hogy értse,de majd biztos féltékeny lesz mert nagyon ki akar sajátítani magának ,annyira kis ragaszkodó,de ugyanakkor meg nagyon rosszaság is!

2011. dec. 1. 09:56
Azt elfelejtettem írni, hogy én sem vagyok rosszul. Néha mintha picit kavarogna a gyomrom, de lehet ezt csak beképzelem... :-)
2011. dec. 1. 09:49

Ez tényleg nagyon aranyos, hogy egy napra leszünk kiírva mind a hárman!!! :-)


Nekünk első baba lesz! Eddig úgy voltam vele, hogy ha lehet választani fiút szeretnék. De most... elbizonytalanodtam!!! Annyira aranyosak a kislányok is!! Szóval már nem tudom! :-) De tulajdonképpen a lényeg, hogy egészséges legyen! :-)


Szilvi! Nagyon izgalmas, hogy két lányka után ki lakik a pocidban!!! Gondolom, Ők még nem tudják a nagy hírt. Mikor mondjátok el Nekik? Ők fiút vagy lányt szeretnének? :-)

6. 30Szilvi (válaszként erre: 4. - Axike)
2011. dec. 1. 09:23

Én összesen 3 tesztet csináltam ,mert előző héten még nagyon halványan mutatta!

Tegnap viszont már szép erős volt! :-))

2011. dec. 1. 09:18

Gratula nektek is csajok!! :-)

Akkor mind a hárman egy napra leszünk kiírva! :-)))

A férjem örül nagyon és ismét lányt szeretne!

Én viszont fiút szeretnék nagyon!

De ha mégis lány lesz akkor sem hagyjuk a kórházban!! :-)))

Nektek hányadik baba lesz??

Én is azon gondolkodtam hogy jövőhéten elmegyek a dokihoz.Akkor leszünk ugye bár 5-hetesek.

Csak remélem nem fog nagyon megvizsgálni,ne hogy baja essen a babónak.

Jobban szeretném ha inkább csak ultrahangozna egyet.

Rosszul létetek van?? Nekem nincs ,még csak mell bizsergést érzek.

2011. nov. 30. 23:45

Sziasztok!

Gratula a pocaklakókhoz!Nekem szintén hétfőn NEM kellett volna megjönnie!Túl vagyok 2 pozitív teszten:)

3. Simba*** (válaszként erre: 2. - 30Szilvi)
2011. nov. 30. 15:12

Szia!!


Már azt hittem egyedül leszek... :-)

Gratulálok a pozi teszthez és a lányokhoz!!!!! :-)


Mit szólt a Párod? Biztos nagyon örült!!! :-) Mikor mész dokihoz? Én jövő hét szerdán!

2011. nov. 30. 11:33

Szia!

Én csatlakoznék!

Nekem is hétfőn NEM kellett volna hogy meg jöjjön és ma teszteltem egy erős pozitívat!! :-)

( Már előző héten is pozi volt csak nagyon halvány!)

A 3. baba jön nálunk,már van egy 9-éves és egy lassan 2-éves lányom.

2011. nov. 29. 12:24

Sziasztok!


Várok ide mindenkit, aki mostanában tesztel/tesztelt pozitívat és a szülés várható dátuma augusztusra esik! :-)


Nekem tegnap kellett volna megjönnie, de szerencsére nem jött és a tesztem is pozitív lett!!! :-)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook