Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011-es nyíregyházi babavárók!!! fórum

2011-es nyíregyházi babavárók!!! (beszélgetős fórum)


1 2
2010. nov. 8. 12:56
te kihez jársz?én ismerem:Hajnal Attilát, Hajnal Melindát, Seres Andreát, Molnár Balázst, Kertest, Gált, Zádorit
7. Titánia83 (válaszként erre: 6. - Mrs_soprano)
2010. nov. 8. 12:24

Gondoltam, mert tényleg nem olcsó egy szülés. :S


Az Uh orvosokat nem ismerem, csak néhány nőgyógyászt.

2010. nov. 8. 12:20
100 ezer ft-om, hogy helyesbítsek...
2010. nov. 8. 12:20

Nekem is szerződéssel van munkahelyem, a kórházban vagyok gyermekápoló...hosszabbítgatnak csak...félek, ha csütörtökön megmondom a főnökömnek, h mi a helyzet, akkor dec 31 után nem leszek hosszabbítva....és még legalább 3 hónap kéne h 2 évig igénybe vehessem a GYED-et...

Konkrét orvosom nincs, mert nincs 100 ft-om egy szülésre, de Uh-ra Zádorihoz járok, ő egy nagyon jó Uh orvos, csak már szülést nem vállal, nincs szerződésben a kórházzal...

4. Titánia83 (válaszként erre: 3. - Mrs_soprano)
2010. nov. 8. 11:57

Sajnálom.Nekem áprilisban volt spontán, májusban meg missed ab, mert nem ürült ki rendesen. Csak mire újra próbálkozhattunk volna, megszűnt a jogviszonyom. Szóval most melókeresés ezerrel a GYED miatt. De lassan nem fog érdekelni semmi. :)


Szorítok Nektek, hogy minden rendben legyen, és szépen növekedjen a Kincsetek!


Boldog babavárást kívánok! :)


Kihez jársz orvoshoz Nyíregyházán?

3. mrs_soprano (válaszként erre: 2. - Titánia83)
2010. nov. 8. 11:31

átérzem a helyzeted.Én június végén vetéltem el 6 hetesen...spontán volt, de testileg és lelkileg is nagyon megviselt, tekintve hogy az egészségem miatt a dokik azt mondták nem is lehet spontán babánk a férjemmel...

aztán most úgy néz ki, hogy 2.-nak is összejött és most minden rendben, ver a szíve, jó az elhelyezkedése...

2010. nov. 8. 11:26

Remélem a jövő évbe még én is beleférek. Bár még néhány hónap, hogy nyíregyházi legyek, és a kismamiságról meg nem tudok nyilatkozni. De bízom benne, hogy 2011-ben mi hozzánk is beköltözik a pocaklakó. :)


Gratulálok Neked!

2010. nov. 8. 11:24
Sziasztok!Gondoltam elindítok egy fórumot a nyíregyieknek, hátha tudunk egymásnak segíteni, beszélgetni...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook