Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2010 márciusától dolgoztam szeptemberig, közben gyesen voltam. Jár-e nekem adóvisszatérítés? fórum

2010 márciusától dolgoztam szeptemberig, közben gyesen voltam. Jár-e nekem adóvisszatérítés? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 23. 10:49

ehhez kéne tudnunk konkrétan jövedelmet forintra, jogosultsági hónapot... enélkül nem tudja megmondani Neked senki sajnos :(


Munkáltatótól hamarosan fogsz kapni egy igazolást, az alapján ki tudod tölteni a kérdéses nyomtatványt (még a sor is rá van írva, hogy hová kell beírni az adatokat), de általában a munkáltató tisztában van a szükséges adatokkal, és nem von le plusz pénzt :(

3. gne2
2011. jan. 23. 10:47
A jövedelmedtől függ.
2011. jan. 23. 10:44
biztos hogy jár, töltsd le az apeh kitöltő programot és 1053 a száma. ezt töltsd ki és az kiirja neked mennyi jár vissza. és ha kinyomtatod el is küldheted bevallásként.
2011. jan. 23. 10:36
TUDNA NEKEM VALAKI SEGITENI 2010 MÁRCIUSTÓL DOLGOZTAM SZEPTEMBERIG KÖZBEN GYESEN VOLTAM JÁR E- NEKEM ADÓVISSZATÉRITÉS KÖSZ A VÁLASZT

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook