Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Németországban dolgoztam, de még nem kaptam meg a papírjaimat, szeptember óta, mit tehetek? fórum

Németországban dolgoztam, de még nem kaptam meg a papírjaimat, szeptember óta, mit tehetek? (tudásbázis kérdés)

2011. dec. 16. 03:03
Voltam munkanélkülin utána,de ott nem kérték...:(
2011. dec. 14. 08:36

2 dolgot lehet tenni.


1. Megkéred levélben te magad , illetve regisztrálsz a munkaügyibe, ott is megkérik. 1-2 hónap után az ismerősök megkapták. Én 2 éve nem várok rá. Annak már annyi. =) Bár én Angliát várom.

2011. dec. 14. 07:54

A Németek ráérős tipusok:)nem kapkodják el a dolgokat.Az még jó ha csak a papirjaidat nem kaptad meg.Mi is kinn éltünk de mindenre rengeteget kellett várni.A párom a juliusi fizuját a mai napig várja:((Pedig minden papírja megvan ,hivatalosan dolgozik,bejelentett cégnél(volt)

Ha van olyan ismerősöd aki nagyon jól beszéli a nyelvet akkor próbálja meg felhívni Őket telefonon napi szinten.

3. Napra_forgó (válaszként erre: 2. - Odyke)
2011. dec. 14. 06:46
A volt főnöködhöz/munkáltatódhoz.
2011. dec. 14. 05:25

Segítséget szeretnék kérni!Nem kaptam még semmi papírt a németországi munkám megszűnése után,nem tudom igazolni,hogy ott dolgoztam.

Ez hivatalosan ment,AOK-s kártyám is volt.

Tud segíteni valaki?Kihez fordulhatok?

2011. dec. 14. 05:22
Németországban dolgoztam, de még nem kaptam meg a papírjaimat, szeptember óta, mit tehetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook