Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 júliusi babák! fórum

2009 júliusi babák! (beszélgetős fórum)


51. agoca
2008. nov. 5. 13:07

Sziasztok!

Na végre hazaértem a munkából. Olyan álmosság rohamok kapnak el... Végigásítozom a napot. Pedig ma éjjel még jól is aludtam...

2008. nov. 4. 21:39
jó éjt mindenkinek, holnap benézek, remélem itt lesztek
49. Gombhal (válaszként erre: 44. - Danica16)
2008. nov. 4. 21:38
a mi házassági évfordulónk is júliusban van; első baba lenne, pár hónapja tervezzük, csak kicsit tartok tőle mert pajzsmirigyalulműködéssel kezelnek 20 éve, és ez megnehezíti a terhesség megmaradását
2008. nov. 4. 21:35
még nem voltam dokinál, jövőhétre tartogatom, mert elvileg most vagyok a 4. hétben,úgyhogy még tartok attól hogy mégis megjön
2008. nov. 4. 21:33
bocsánat hogy nem válaszoltam, meg elfelejtettem kijelentkezni
2008. nov. 4. 20:22
Remélem így lesz, holnap megyek labor vizsgálatokra.
45. agoca
2008. nov. 4. 18:54

de jó! Nekem méreteket nem mondott, de én is két hét múlva, szerdán megyek szívhangra :))

Én a szülinapomon teszteltem pozit, és anyukám szülinapjára van kiírva :) Érdekes dolgok ezek :))

Biztos valami kis vérömleny, ami mindjárt fel is szívódik !

44. Danica16 (válaszként erre: 41. - Gombhal)
2008. nov. 4. 18:44

Szia!

Akkor nem csak nálunk lesz többesünnep a július, nálunk a párom is és én is júliusiak vagyunk, plusz a házassági évfordulónk is akkor van. A baba pedig apa névnapjára van kiírva :))



Voltam dokinál, 5,7mm a petezsák kéthét múlva laborleletekkel jelentkezem szívhangra :))

Viszont egy kicsit meg is ijesztett, mert talált egy sötétfoltot is pluszban, kérdezte, hogy nem vérezgetek-e, de szerencsére nem. És nagyon remélem így marad.

43. agoca
2008. nov. 4. 18:40
Szia Gombhal! Nagyon örülök neked is! Mikor mész dokihoz? Első baba? Rég várjátok? Mesélj :))
2008. nov. 4. 18:27
mindenkinek boldog babavárást kívánok!!! remélem tudunk beszélgetni a következő 8 hónap történéseiről még
2008. nov. 4. 18:25
a mi kis babánk ha minden jól megy júli 10 körül kell hogy megszülessen,ennek nagyon örülnék,mert az én szülinapom júli 18.
2008. nov. 4. 18:23
Sziasztok!Örülök hogy megtaláltam ezt a fórumot,jó volt visszaolvasgatni a válaszokat és tudni hogy ti is azt érzitek amit én: 2 csík lett,de nem merem elhinni,picit görcsölget a hasam így egyfolytában attól félek mégis meg fog jönni,a melleim úgy fájnak hogy ma már hozzá se lehet érni....szóval tudjátok
39. agoca
2008. nov. 4. 15:58

Hahó!!

Örülök, hogy nő a létszám! Mennek a drukkok a dokihoz, ügyik legyetek!!!

38. anbene
2008. nov. 4. 12:28

Sziasztok lányok!

Gratulálok mindenkinek!

Javaslom, hogy folsavat kezdjetek el szedni, mert csökkenti a velőcsőzáródási betegségeket. Én a Femibiont szedem, van 12 hét alatti és feletti terhességre is, az elején megnövelt folsavval.

Az Elevittel sincs semmi gond, csak van, aki hízik tőle, van, akinek hányingere van tőle - nagyon nagy. Én sokáig azt szedtem, aztán a doki mondta, hogy inkább ezt szedjem. üdv

37. 2db8a1ae1c (válaszként erre: 36. - Danica16)
2008. nov. 4. 09:23
szia! köszönöm, akkor mihamarabb elkezdem. Csütörtökön már én is többet tudok, ha az orvos is megerősít. Remélem minden rendben lesz, van. És nálad-nálatok is :)
2008. nov. 3. 20:03

Nekem néha szurkál a mellem, de csak nagy ritkán. A pisilni meg nem győzök kirohangálni, ennél többször csak az utolsó hónapokban voltam :)

Holnap megyek én is dokihoz, remélem látni fogja, mert apa nem engedett több tesztet :p


Melitta, nekem anno az elsővel az egyik doki azt mondta, hogy kifejezetten terhesvitamint csak az első 3hónapban javasol, a védőnőm még vasat és folsavat mondott illetve magnéziumot.

A magnézium a rosszullétre is jó.


Nina fel a fejjel csütörtökön látni fogja, nem minden ultrahang jó, ilyen korai terhesség megállapítására. Nekem anno hüvelyivel nézte az elején, akkor Totóm 5-6 hetes volt és kéthéttel később nézte a szívhangot is.

35. 0f7ab7a24e (válaszként erre: 33. - Agoca)
2008. nov. 3. 18:17

Hát mást nem nézett,a petezsákot kereste!Lehet hogy az uh szar?

Nemtudom most úgy érzem hogy egyáltalán nem fáj a mellem,ma csak szédölögtem néha....

Most nagyon odavagyok,csak bőgni tudnék!

2008. nov. 3. 17:27
Olyan jó titeket olvasni. Remélem nem sokára, én is itt beszélgetek veletek. Most várakozom..... szőrnyű milyen lassan megy az idő.
33. agoca
2008. nov. 3. 17:15

Nekem is alig látta meg, mondta is, hogy lehet nem találja olyan pici. A méhnyálkahártyára mit mondott? Mert ha jó vastag akkor tuti ott a babó. És a tesztekre sem jellemző, hogy fals pozitívat mutatnak!

Nekem főleg este fáj, és inkább csak a bimbók...

32. 2db8a1ae1c (válaszként erre: 1. - Agoca)
2008. nov. 3. 17:14
sziasztok! úgy néz ki, hogy csatlakozom hozzátok (ha lehet?) 16 nap késés után teszteltem, és két csíkos lettem. Csütörtökön megyek dokihoz. Vitaminokkal kapcsolatban mit tanácsoltok? Mikor kezdjek szedni és milyet? vagy a doki javasolja majd, hogy konkrétan milyet?
31. 0f7ab7a24e (válaszként erre: 29. - Danica16)
2008. nov. 3. 17:05

Sziasztok!Hát szomorú vagyok,mert nem látott semmit a doki uh-n,de csütörtökön kell mennem vissza,a korházba,ott van jobb uh,és ott megnéz,azt monta,ha méhen belüli terhesség van akkor ott már látnia kell!Hát ez van!

Egyébként nektek mindig fáj a cicitek?Nekem csak néha!

Csajok én úgy félek!!!:(

30. agoca
2008. nov. 3. 14:48

Tényleg mi volt a dokinál? Én jól vagyok de egyre inkább be kell látnom, hogy muszáj lesz táppénzre mennem. Nem tudok dolgozni így :( Na azért még kísérletezek... A hasfalam még mindig fáj, rosszullétek nincsenek, állandó pisilés jellemző...

Ti?

2008. nov. 3. 12:44

Hogy vagytok?


Nina mi volt a dokinál?

2008. nov. 2. 20:52
csak 35hét, vagy kevesebb... :))
27. agoca
2008. nov. 2. 19:44
Hűűű csajok, 8 hónap múlva... Annyira boldog vagyok!!!
2008. nov. 2. 19:21
Nekem is feszül,meg csipked a hasam,de szerencsére más tünetem nemnagyon van!
2008. nov. 2. 18:59
nekem sem volt, remélem most sem lesz, de elméletileg már jelentkezne, mert ugye az az első trimesztert boldogítja :p
24. agoca
2008. nov. 2. 18:52
Akkor megnyugodtam. Biztos nyúlik. Rosszullétek mikortól várhatóak? Nekem múltkor nem volt ;)
2008. nov. 2. 18:48
Nálam van valami hasonló, bár nem érintésre, de nekem is inkább kívülről fáj. Totómmal is volt ilyen az első hónapokban...
22. agoca
2008. nov. 2. 18:32

Engem az elevit nagyon meghajt, így gravidát szedek, az bevált. Mellette folsavat, de arra azt mondta a dokim, hogy nem kell minden nap, így minden 3. nap szedem. Meg a korábbi dolog miatt duphastont is szedek. Olyan ijesztő ennyi bogyóval...

Csajok annyira fáj a hasfalam. De kívülről. Ez normális? Nálatok van ilyen? Csak ha hozzáérek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook