Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 júliusi babák! fórum

2009 júliusi babák! (beszélgetős fórum)


201. Khatif
2008. nov. 11. 15:36

Sziasztok,


Felhívtam a dokit, azt mondta, hogy mivel három pozitiv terhességi tesztem van mehetek a terhesgondóban rögtön, de csak a 10 héten fognak megvizsgálni. SZóval fehívhatom őket a jövöhéten, de várnom kell 5 hetet :S

2008. nov. 11. 13:59
Ígérem este itt leszek!!!Köszi csajok!:)
199. Khatif
2008. nov. 11. 13:42
Nina, kérlem majd gyere fel este és mond el mit mondott a doki. És megy a drukk
2008. nov. 11. 11:43

Nina! akkor gondolunk rád, küldjük a pozitív energiát!


Khatif, neked is drukkolok, hogy előbb mehess ;)

197. Khatif
2008. nov. 11. 11:34

Lányok,


Én alig várom, hogy elmondhassam mindenkinek, hogy babát várok, hogy elkezdhessek tervezgetni, mindent :)


Ma felhívom a dokit, hogy mikor mehetek hozzá, remélem, hogy hmarabb mehettek mind a nyolcadik hét. nagyon szeretném már látni őt

196. Juca80
2008. nov. 11. 09:41

Nina! Akkor 5 körül gondolunk Rád! Addig is csak pozitívan! Ez már nekem is jobban megy. :)

Khatif! Nyugtatgatjuk egymást. Ez tetszik! :)

195. Khatif
2008. nov. 11. 09:29

Gondolok majd rád Nana. Reméljük minden remdben lesz.


Juca azt hiszem igazad van ebben a korai időszakban a tünetek vannak, majd eltünnek. Most megint fájdogál a mellem.


Mindekinek szép napot

2008. nov. 11. 09:03
Szia!Olyan aranyosak vagytok hogy gondoltok rám!Hát még vérzek,de már kezdek pozitívan gondolkodni,hogyha elakarna menni a baba,akkor ebben a 3 napban már megtörtént volna szerintem!Talán nem a baba miatt vérzek!?Ma mindenképp kiderül,mert megyek 5-re a dokimhoz!Szorítsatok!!!
193. Juca80
2008. nov. 11. 09:01

Sziasztok!

Nina! Mi újság? Hogy vagytok?

192. agoca
2008. nov. 10. 16:55
Sziasztok! Hazaértem. Hulla fáradt vagyok. Álmos, és nyűgös... Voltam melltarót venni, mert nekem mind halszálkás volt eddig, és most, hogy nőttek, már úgy bevágtak. Ma elég sokat fájdogált a pocim. Alig észrevehetően, de azért éreztem. Megyek lepihenek. Jó éjt!!!
191. Khatif
2008. nov. 10. 10:30
Jó pihenést akkor és feküdj egész nap
2008. nov. 10. 10:24

Tegnap beszéltem vele.azt mondta hogy feküdjek,és kedden menjek hozzá a megbeszélt időben,ha addig nagyon görcsölnék,vagy darabos vérzésem lenne,akkor irány az ügyelet!Eddig bírom,komolyabb görcsöm még nincs,olyan mensis,néha erősebb!Vérzésem sem olyan erős,de nem is pecsételős annál azért erőssebb!

Holnapig még kibírom valahogy,aztán a dokinál meglátjuk!

189. Khatif
2008. nov. 10. 10:18

Nina,


nem tudsz el menni ma orovoshot, akár a kórházban normális sztk-s nőgyógyászatra?

188. Juca80 (válaszként erre: 187. - 0f7ab7a24e)
2008. nov. 10. 10:11
Sajnálom, de kitartás! A dokidat nem hívtad? Holnap mikor mész hozzá?
2008. nov. 10. 10:10
Sziasztok!Nálam semmi változás,még mindig vérzek!Éjszaka nyugodtan alszom,semmi baj,de reggel felébredek,már kezdődik előröl minden!Ez most olyan mintha menstruálnék,csak gyengébben!Csakhogy tudom hogy ott a baba!Remélem hogy ott is marad!Csak miért nem múlik már el????
186. Juca80 (válaszként erre: 185. - Khatif)
2008. nov. 10. 09:57
Ne aggódj a tünetek miatt! Mondom ezt én...:) De a babanaplómban olvastam, hogy első csemetémmel volt egy nap mellfeszülésem, aztán több, mint egy hétig semmi. Aztán megint csak egy napig éreztem. Viccelődnek ezek a tünetek velünk.
185. Khatif
2008. nov. 10. 09:31

Jó reggelt.


Juca örülök, hogy megnyudtál. Nálam még mindig semmi,de ma csináltam még egy tesztet, ami pozitiv lett.


Annyira akarok már uh-ra menni. Szeretném látni a picit. Mi is terveztük, igaz én egy picit jobban akartam mint a kedvesem, de azt hiszem ez normális.


Én imádom a mandarint, és vettem is egy kilót és nem birtam megenni, egyszerűen rossz votl az összes hihetetlen :)

2008. nov. 10. 09:26

Jó reggelt mindenkinek!

Nina miújság, hogy vagy?

183. Juca80
2008. nov. 10. 09:06

Sziasztok csajok! Írtam a hétvégén, hogy aggódok, mert nincs tünetem. Utánanéztem a gyermekeim babanaplójában és ilyenkor még velük sem volt semmi tünetem. A tavalyi missed ab-os terhességemnél voltak már tünetek,de nem vehetem csak ezt alapul. Szóval teljesen megnyugodtam. Kicseréltek. :)

Khatif, mi nem terveztük. Azaz én igen, de a Párom nem. :)

182. cvetich
2008. nov. 10. 09:06
Szép jó reggel mindenkinek! Terveztük már Manócskát, de ő igen későn gondolta h itt az ideje, kb fél év próbálkozás után. Most itt van bennen, az első baba, s remélem jól kapaszkodik. Hányingerre citrom helyett mandarint ettem s jobban lettem! 1 próbát megér, bár tudom mindenki más! Üdv mindenkinek! :-)
181. Gombhal
2008. nov. 9. 19:06
mennem kell, apa vár, már az ajtóban toporog, jó éjt! lehet jövök még hátha itt lesztek.
180. agoca
2008. nov. 9. 18:43
Csajok rajtam olyan émelygés volt kb. egy óráig, hogy csak lestem. Totál kész voltam, apa csak vigyorgott, hogy erre vágytam nem? Hááááát....
2008. nov. 9. 18:42

Sziasztok!

Nekem is fájdogál a hasam, de egyébként minden rendben.

Mi is terveztük, nem akartunk nagy korkülönbséget, már majdnem féléve próbálkozunk, de részben az új élethelyzet részben meg a szoptatós fogamzásgátlónak köszönhetően eddig nem sikerült, bár még így is hamar összehoztuk :D

178. Gombhal (válaszként erre: 175. - Khatif)
2008. nov. 9. 18:07
én is így gondolom ahogy leírtad, nekünk 2.próbálkozás volt, megmondom őszintén amiket olvastam és hallottam eddig,h ki meddig próbálkozott,álmomban sem gondoltam hogy összejön ilyen hamar.
177. Gombhal
2008. nov. 9. 18:05
Sziasztok!Ki hogy van ma? remélem minden rendben.nekem kicsit fájdogál a hasam és egyáltalán nem tudok aludni.
176. agoca
2008. nov. 9. 17:40
Mi nagyon vártuk, terveztük!!!
175. Khatif
2008. nov. 9. 17:17

Igen Agoca elég parásak vagyuk. Azt hiszem igazatok van , hogy nem tudnánk, hogy lakik bent valami eszünkbe se jutna semmi baj.


Én aggódom azért aggódom, mert ez lesz az első babánk és nagyon várom már. Mivel első probálkzűsra összejött mindenféle ovu teszt nélkül bizom abban, hogy mindketten nagyon egézségesek és erősek vagyunk és a Pici is kapaszkodik nagyon :D. A kedvesem is azt mondja, hogy fejezzem be, ne izguljak, mert ez nem jó a babána.


Azokat pedig akiknek volt egy vetélése az aggódalmát teljsen megértem, de fel a fejjel csajok.


Megkérdezhetem, hogy mindenki tervezte a babát?


Simi a kicsiknek odabent

174. agoca
2008. nov. 9. 12:22
Sőt, már azok is vagyunk!!!
173. cvetich
2008. nov. 9. 12:11
Sziasztok! A pozitív gondolkodás a legfontosabb, szerintem, azt érzi bennünk az az iciri piciri lény, szépre kell gondolni s akkor ok lesz minden, bár tudom h mindenkiben vannak félelmek, de fel a fejjel, hiszen mi büszke anyukák akarunk 1x lenni! :-)
172. Juca80 (válaszként erre: 171. - Agoca)
2008. nov. 9. 11:44
Hát, igen. Én sem voltam ennyire pánikolós. Csak tavaly óta. Bár, nekem a petefészkeim mindig rendetlenkednek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook