Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 február - párommal most kezdünk neki a babaprojektnek. Aki szintén most tervez babát, beszélgessünk! fórum

2009 február - párommal most kezdünk neki a babaprojektnek. Aki szintén most tervez babát, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


41. f2937b9369 (válaszként erre: 40. - A714b8cd10)
2009. febr. 5. 10:44
Pipálj itt fölül!:))
40. a714b8cd10 (válaszként erre: 39. - A714b8cd10)
2009. febr. 5. 10:37
Na de mégis vissza :) megvan hogy mivan de hogy kell betenni a kedvencekbe mondjuk ezt a fórumot??
2009. febr. 5. 10:36
Már láttom:) reggel van még nekem meg apa haza ugrott a melóból csak úgy és összezavart:):)
2009. febr. 5. 10:34
Köszönöm!!!Amúgy a kedvendeid itt a fórumon belül mit szólgál??Ismit lehet betenni vagy fórumot is??
37. dj.cica (válaszként erre: 36. - A714b8cd10)
2009. febr. 5. 10:33
szia! hát persze azért van:) bár nem én indítottam,de miért is ne csatlakoznál:))))
2009. febr. 5. 10:32
Nicsak nicsak új forum ismert emberekkel!!Csatlakozhatom??ÁM sziasztok!!:)
35. dj.cica (válaszként erre: 31. - Babát szeretnék)
2009. febr. 5. 10:24

szia! üdv itt:)

reméljük nemsoká összejön neked :)

34. c06c587f53 (válaszként erre: 33. - Babát szeretnék)
2009. febr. 5. 10:18
Nagyon boldogok lennénk,ha most nem jönne meg februárban:)) Tudom, hogy türelmetlen vagyok, most kezdtük el.. De én szeretném, ha nem lenne sok korkülönbség köztük!
2009. febr. 5. 10:11

Szia!


Remélem is így lesz!

32. c06c587f53 (válaszként erre: 31. - Babát szeretnék)
2009. febr. 5. 10:11
Szia! Az a fontos, hogy egészségileg minden oké legyen! Lehet,hogy utána nem kell sokat várni a csöppségre:))
2009. febr. 5. 10:09

Sziasztok!


Új vagyok még itt a fórumon, mondjuk mi november óta próbálkozunk, de még egyik fórumhoz sem tudtam bekapcsolódni, remélem itt megtalálom a helyem!

Szimpi a közeg!

Sajnos nőgyógyászati problémám van jelenleg, úgyhogy ez a hónap és lehet hogy a február is "akciómentes" lesz!

Amúgy első babával próbálkozunk!De várat magára!


Kedves Ragota!


Érdeklődnék, hogy nekem is tudnál számolni, hogy kb. mikor várhatom az első babámat?

1985.október 26-án Pécsett születtem!


Köszönöm!

2009. febr. 5. 10:09
Sziasztok, Jó reggelt!
2009. febr. 5. 09:02
Jó reggelt Lányok!
2009. febr. 5. 08:39
sziasztok jó reggelt mindenkinek:)
27. dj.cica (válaszként erre: 24. - Ragota)
2009. febr. 5. 08:39

akkor ezek szerint akkor most ez a kiváltodás a megfoganás vagy a szülés vagy mit jelent?

bocsi de nem nagyon értek hozzá,pedig érdekelnek ezek a dolgok.

26. dj.cica (válaszként erre: 24. - Ragota)
2009. febr. 5. 08:35

kisfiamé nem pontos sajna,mert senki nem nézte az időt:(

akkor ezek szerint 18 perc:)

25. ragota
2009. febr. 4. 23:50

Most tanulom, tehát ennek megfelelően kezeljétek írásomat:


Neked Mérleg ASC-ed van, egy erőteljes Skorpós hatással (tehát van Skorpió énállapotod is).

Szenvedélyes típusnak hatsz, aki szeret hatást kelteni másokban. Emellett pedig fontos Neked, hogy másoknak megfelelj, és folyamatosan várod, hogy leokézzanak. KOmpromisszumkereső vagy.

Horoszkópod alapján látni, hogy a törvény, a filozófia, vagy a vallás közel áll Hozzád (akár ügyvédként, ügyészként dolgozol, akár politikusként), tehát a kommunikáció az erős vonalad. Rák és Bika énállapotod is van (Bika Hold, mely mutatja az Anyukád, szóval, hogy Őt bikaként érzékelted gyermekként - 2lábbal a földön jár, esetleg anya sokat dolgozik, anya élvezi az életet, szeret enni, az életet habzsolni, vagy akár túlságosan fontos volt neki az anyagi biztonság, a pénz kérdése akár)


Érdekes, hogy mindkettőtöknél megjelenik a Skorpió és a Mérleg jegy. Kisfiadnak Skorpió az ASC-e. Ő az, aki szereti megélni az érzéseket, nem fél felvállani azokat. A végletek embere, fontos Neki, hogy mindig megváltozzon. Szereti a titkokat, adolgok mélységeit keresi inkább. ezt szereti kutatni. Nála is erős a kommunikáció. Nagyon fontos lesz Neki a testvére.

Kisfiadnak van még Nyilas és Mérleg énaállapota (Mérleg Hold)


Nagyjából ennyi.

24. ragota
2009. febr. 4. 23:36

Szóval Cica, egyik lehetséges kiváltódás 2009 vége, 2010 eleje (dec-jan), HA JÓL SZÁMOLTAM.

Kisfiad ideje rendkívül pontosan 20 perc?? Vagy lehet az 18 perc is??? Neked is 18-ra jött ki.


Máris folytatom.

23. ragota
2009. febr. 4. 23:24
Cica, megnéztem, de azt nem tudom megmondani mikor lesz tesóka, sok kiváltódásod van, így én ezt nem tudom bepontosítani, azért megpróbálom.
22. -!Maya!- (válaszként erre: 18. - Ragota)
2009. febr. 4. 23:21
priviben küldtem az eredményt
2009. febr. 4. 23:17
Szia cica!
2009. febr. 4. 23:16
megyek aludni sziasztok:)
19. dj.cica (válaszként erre: 18. - Ragota)
2009. febr. 4. 23:11
küldtem privit.
18. ragota
2009. febr. 4. 23:08

Cica, kell a szül. idő, és a hely. No és a Kisfiadnak ugyanezen adatai.


Maya:


először is készíts egy ingát - végy egy hajszálat vagy egy fonalat. fűzd rá egy gyűrűdet (fűzd fel, úgy, hogy kb. 10-15 cm legyen az inga szára). Ha nincs gyűrűd, akkor valami szimmetrikus fülbevalót, vagy valamilyen fém tárgyat, ami nem túl nehéz, de nem túl könnyű (érthető, ugye ;-).


Tartsd a bal kezedet tenyérrel lefelé. Az inga fém részével simítsd meg a kezed külső felét, élét egyszer-kétszer, majd tartsd a kezed fölé úgy 1-2 cm távolságra.


Az inga kileng. Körbe vagy egyenes vonalon. Ha körbe megy, kislányt jelez, ha egyenes vonalon megy, akkor kisfiút.

Ha már kijelezte, akkor simítsd meg még egyszer a kezed, ismételd meg a műveletet, addig folytasd, amíg az inga már nem mutat semmit, azaz áll a kezed fölött.


Ha igazán profin akarod csinálni, akkor mindezt megelőzően, ha elkészült az ingád, akkor felveszed Vele a kapcsolatot (egyszerűen becsukod a szemed. és kommunikálsz vele. megkérdezed Tőle, hogy hogyan fogja mutatni a kislányt. megvárod mit mutat, majd a biztonság kedvéért megkérdezed, hogy a fiút hogy mutatja.


Ezután nekilátsz az imént bemutatott projektnek, a válaszokat pedig elemzd az ingád saját nyelve szerint.


No várom az eredményeket.

2009. febr. 4. 23:01

Bemásolom,amit egy leányzónak az előbb írtam le.


a férjem azt mondta, hogy sajnál engem, mert nem találkozom senkivel. Barátokat kéne találnom és nem a számítógép előtt ülni egész nap. . Őt nem zavarja, csak fontosnak tartja a személyes kapcsolatokat. A barátaim Pesten vannak, onnan költöztünk szeptemberben Csabára. Én meg nem vagyok az a mindenáron ismerkedő típus. Fél, hogy be fogok fordulni, egész nap itthon. .

Azt mondta, ha most hónap végén elköltözünk, berendezkedünk el fog megint vinni szórakozni, bemutat mégtöbb ismerősnek.


Bocs az offért,de ez a helyzet. Nekem nem megy. Nem tudok az utcán idegeneket megszólítani, hogy beszélgessünk. Van néhány kedves ismerősöm, akikkel most szombaton fogunk találkozni:)) De Gyulán senki nem lesz..

16. ragota (válaszként erre: 10. - C06c587f53)
2009. febr. 4. 22:56

Én sem tudok egész nap a gép előtt ülni, csak ilyenkor!

Ez aranyos...a férjem azt hiszi...:-)

Nekünk is kell egy kis társadalmi életet élni, nem? :-)

15. -!Maya!- (válaszként erre: 8. - Ragota)
2009. febr. 4. 22:55
Kérdezhetném, hogy mi az a rendkívüli bevált módszer, amivel fény derülhet a várt baba nemére?
14. dj.cica (válaszként erre: 12. - Ragota)
2009. febr. 4. 22:54
igen tudom legalábbis amit anyukám mondott megadjam az adatokat mi kell hozzá?
13. dj.cica (válaszként erre: 10. - C06c587f53)
2009. febr. 4. 22:54
hát én se tudok,már ezt a napközbeni 5 perceket is elfelejthetem,mert a kisfiam zokon veszi,ugyhogy reggel egy pici bekukk,meg ilyenkor vagyok.Sokszor nincs kkedvem visszaolvasni.
12. ragota (válaszként erre: 9. - Dj.cica)
2009. febr. 4. 22:54
dehogynem! a helyzet az, hogy még csak tanulom, és ahhoz, hogy ezt meg lehessen állapítnai, másodpercre pontosan be kellene állítani a születési idődet. ehhez még sajnos nem értek. Tudod percre pontosan, hogy mikor születtél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook