Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 áprilisi babát várók beszélgessünk fórum

2009 áprilisi babát várók beszélgessünk (beszélgetős fórum)


82. siskane77 (válaszként erre: 80. - Baloghany)
2008. aug. 11. 19:20
Szerintem nem baj.Nekem is csak jövö hétfőn csinálja az első uh-t.Mikor megtudtam,hogy terhes vagyok csak azért mentem el dokihoz mert rá 2 napra szünt volna meg a munkaviszonyom így viszont kiirt táppénzre.
81. siskane77 (válaszként erre: 72. - Baloghany)
2008. aug. 11. 19:13
Szia!én is elevitet szedek+duphastont.Nekem ajánlották a femibion 400-at ami szintén magzatvédővitamin.Ezt a 13.héttöl kell szedni.
2008. aug. 11. 19:06

Szerintetek nem gond, hogy nem tudok most elmenni dokihoz? Bár anyukám mondta, hogy amikor velem volt terhes 4 hónapos voltam mikor először látta orvos. Régen nem rohantak anyáink egyből orvoshoz.

Bízok benne nem lesz gond a 2 hét alatt.

79. siskane77 (válaszként erre: 69. - Sikia)
2008. aug. 11. 18:50
Szió!Nekem egy magzatelhalásom volt áprilisban de semmi jele nem volt.Mentem a 12.-heti uh-ra és ott derült ki hogy kb(méretéből itélve)8-9. héten elhalt.
78. a443d105ab (válaszként erre: 75. - Df1077de8f)
2008. aug. 11. 18:38
Szia az egy nagyon jó film!! Én is néztem egyszer még hónapokkal ezelőtt, aztán most is hogy már biztos lett... teljesen más volt így... nagyon jó felvételek vannak abban a filmben :)
77. Csibe22 (válaszként erre: 75. - Df1077de8f)
2008. aug. 11. 18:22
szia , szerintem 5 hetes lehetsz. de van a neten fönt sok féle kiszámolós dolog,nézz körül és az pontosít. szerintem mostmár dokihoz is elmehetsz lassan és 6 hetesen voltam először.
76. Csibe22 (válaszként erre: 75. - Df1077de8f)
2008. aug. 11. 18:22
szia , szerintem 5 hetes lehetsz. de van a neten fönt sok féle kiszámolós dolog,nézz körül és az pontosít. szerintem mostmár dokihoz is elmehetsz lassan és 6 hetesen voltam először.
2008. aug. 11. 18:19

Sziasztok!

Szerintetek ha nekem az utólsó menszeszem első napja július 9.-én volt akkor most hány hetes terhes vagyok?

Épp most nézem a National Geograficon az "Élet az anyaméhben"c.filmet.

74. Menyó
2008. aug. 11. 17:55

Sziasztok!

Megjöttem a nyaralásból. :) Látom megszaporodott a beszélgetők létszáma. Mindenkinek szívből gratulálok!!

2008. aug. 11. 17:45

Bocsi h beleszólok, éna márcusi "szülőkne" vagyok:) cska mivle írtad holnap idulsz itt meg már nicns sneki, gondoltma írok:) Én elevitet, magne b6ot szedek, meg rutascornint, de azt csak azért mert volt kis barnám az elején.


na megyek is, jó pihenést.

2008. aug. 11. 17:22

Nos megnéztem a neten lévő kalkulátorok szerint betöltöttem az 5 hetet. Hú ez furi. Dokihoz még sajnos nem tudok menni mert ő is szabin van és holnap mi is indulunk.

Remélem nem lesz semmi baj. Ti szedtek valami magzatvédő vitamint, folsavat, magneB6-ot ... stb. ?

2008. aug. 11. 15:21

Sziasztok!

Én ma léptem a 7. hetembe, a különböző kalkulátorok ápr. 5-re írnak minket. (Bár olyan is volt ami ápr. 1-re, hát remélem nem lesz igaza:)) Doki még nem látott, ami kiakaszt, de próbálok nem stresszelni. Ilyen a nyár. . . a dokik szabadságon. Amúgy ha dolgozik az összes, akkor is alig lehet bejutni, mert nem veszik fel a telefont, időpont nélkül meg nem lehet bejutni. . . szóval akkor mi lenne a megoldás? Most elvileg lesz rendelés szerdán meg csütörtökön, ebből az én dokim a csütörtöki, de sztem oda megyek már szerdán, hátha akkor hazazavarnak és akkor csütörtökön még lesz esélyem bejutni. És ne legyen ideges az ember. . .

Remélem itt találok jó beszélgetőtársakat :)

70. a5e77950a3 (válaszként erre: 69. - Sikia)
2008. aug. 11. 11:41
Szia!Szerintem semmi bajod nincs!Nem tudom a dokid csinált-e uh-t mikor voltál nála,de gondolom úgy értette a dolgot,hogy még kicsi a terhesség ezért még nem nagyon látható.Szerintem 5 hetesnél korábban nem érdemes menni,mert még csak találgatnak.Nekem 5 hetesen merősítette a terhességet,és meghallgathattam a szívverését is.A vetélés jele lehet a vérzés vagy hasfájás,és hasgörcs.
69. sikia
2008. aug. 11. 11:15
Sziasztok! Én is valószínű, áprilisban fogok szülni. Már van egy lassan hároméves lányom (decemberi). Eddig egyszer voltam dokinál, s szerintem jóval kisebb, mert sejtem, h mikor fogant, de ő legalább egyhónaposra saccolta három héttel ezelőtt. Végül azt mondta, jöjjek vissza két hét múlva, mert nagyon picike még, s hogy védőnőhöz se menjek addig. Ami viszont fura, h állandóan kesernyés a szám íze, ha fogat mosok akkor is egy idő után újra. A másik babával nem volt ilyen. Még sosem volt vetélésem, felszívódás sem. Mesélnétek, h mik a tünetek? Mert már gondolok mindent, h mi bajom lehet:)
2008. aug. 11. 10:12
Sziasztok!Örülök,hogy gyarapszik a csapat.Már várom az uh-t hogy renben van-e minden.Igazából nem nagyon tudok még mit írni.Mindenki vigyázzon magára!!!
2008. aug. 11. 09:03
sziasztok! Üdv az újaknak és persze a látogatóknak is:)....én is érzem a hasam, pedig még csak ma vagyok 5 hetes és nem tudom laposra behúzni, mint eddig:)
66. baloghany (válaszként erre: 65. - R-iett)
2008. aug. 11. 08:28
köszi, megnézem
65. r-iett (válaszként erre: 63. - Baloghany)
2008. aug. 11. 01:59

szia

Nagyon sok terhes kalkulátort találsz a neten ahol az utolsó mensid első napjából ki lehet számolni :)

2008. aug. 10. 22:26

Sziasztok!

Én március közepére várom a babám, de szívesen csatlakoznék hozzátok. Most 9 hetes és 4 napos terhes vagyok. Nekem decemberben volt egy spontán vetélésem. Most uthrogestant, elevitet és magneB6-ot szedek. Már 3-szor voltunk ultrahangon, sőt már videónk is van a piciről, ahogy táncol a pocimban. Holnap megyek a védőnőhöz, remélem jó fej lesz. Sziasztok. Ja és gratula mindenkinek.

2008. aug. 10. 22:13

Sziasztok !


Csatlakoznék. Pénteken csináltam egy, majd még egy tesztet és kétcsíkos lett !! ( lehet veszek egy harmadikat is mert most még nem igazán tudom felfogni)

Dokihoz nem tudok elmenni még, mert most elutazunk nyaralni 2 hétre. Utána azért felkeresem, hogy mit hogyan tovább. Annyira hihetetlen :))

Hogy most mennyi idős vagyok fogalmam sincs. Honnan lehet ezt tudni?

Tüneteim egyenlőre annyi, hogy gyakori pisi, cicik feszülgetnek, fájnak ... és nem tudok hason aludni, mert a hasam és a cicim is nyomódik és érzem. Na meg, hogy az éjszaka közepén is ki kell mennem pisilni. Eddig sose voltam ilyen éjszakai wc-re járós.

Várom már, hogy az orvos mit mond, hogy egyenlőre minden rendben van-e odabent.

Mindenkinek boldog babavárást.

Ancsa

2008. aug. 9. 12:47
még elég kevesen vagyunk, úgy látom...de majd belejövünk mi is:)
2008. aug. 8. 09:03
Sziasztok!Én majd csak 18.-án megyek az első uh-ra mert a dokim szabin van.Akkor leszek 7-8 hetes.Tüneteim nekem is vannak,gyakori pisi+cickó feszülés.Hányingerem eddig még nem volt.Mikor a lányommal voltam terhes akkor se volt.De az is előfordulhat,hogy késöbb lesz.Én szedek elevitet,duphastont(az áprilisi dolog miatt)meg iszom a palástfű teát ami állitolag jó vetélés ellen.
60. r-iett (válaszként erre: 59. - Ametist)
2008. aug. 7. 18:29
5 hét
2008. aug. 7. 18:13
mennyi idős babás vagy?
58. r-iett (válaszként erre: 57. - Ametist)
2008. aug. 7. 15:47
nagyon jól vagyok csak nagyon fáradt mert nagyon keveset alszok a cicim és a hasam feszül fáj és nem könnyű úgy feküdni hogy kényelmes legyen és elég sűrűn felébredek pisilni
2008. aug. 7. 15:43
r-iett hogy vagy? tüneteid?
56. Ametist (válaszként erre: 52. - R-iett)
2008. aug. 7. 15:41
szia:)
55. r-iett
2008. aug. 7. 15:41
Jövőhéten megyek dokihoz remélem fog már valamit látni :)
54. Szilvia1975 (válaszként erre: 52. - R-iett)
2008. aug. 7. 15:38
Szia
53. Szilvia1975 (válaszként erre: 50. - A5e77950a3)
2008. aug. 7. 15:38
Szerintem most vagyok 6 hetes, úgy számolva ahogyan a doki fog. Mire hozzá eljutok 7 hetesnek kellene lennie.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook