Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 tavaszi babák fórum

2008 tavaszi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1574. 56e930fc2a (válaszként erre: 1567. - Micsuned)
2010. febr. 8. 16:50

Gratulálok nektek !!!

Jó egészséget !

1573. uracsvivi (válaszként erre: 1572. - Mamuci55)
2010. febr. 8. 14:59

Köszi:)))


Nem tudom mi lesz a szülinapi ajándék.Az egyik mama már beígért egy bicajt(sajna ez volt az én ötletem is szülinapra vagy húsvétra.)Bármit lehet venni neki ,minden érdekli.Lány létére nagyon szereti az autókat is:)))

1572. mamuci55 (válaszként erre: 1571. - Uracsvivi)
2010. febr. 8. 11:58

Gratulálok!Nagyon ügyes a kis Virág!Nóri nagyon nem akaródzik bilizni.Balázskáról nem is beszélve.

Mi lesz a szülinapi ajándék?

Én még nem tudom,előbb a lányom lesz 30 éves,március 3-án!Most neki keresgélek.Szép napot!

1571. uracsvivi
2010. febr. 8. 11:45
A szobatisztaság terén nagy változás van.Alig használunk pelenkát,jóformán csak alváshoz.
1570. uracsvivi
2010. febr. 4. 09:13

Hogy álltok a szobatisztasággal?

Nálunk akkor megy ha kedve van.Vagyis csak esténként fürdés előtt és után.Ha napközben próbálkoznék hogy üljön a bilire elszalad,nem hajlandó.

1569. uracsvivi (válaszként erre: 1567. - Micsuned)
2010. febr. 4. 08:50

Gratulálok a kiscsajhoz.

Minden jót kívánok nektek!

Ha egy kicsit ráérsz írj a kicsiről is.

Mit szól a bátyó a kis hugicához?

1568. fcb1afbd10 (válaszként erre: 1567. - Micsuned)
2010. febr. 3. 18:34
Szívből gratulálok!Jó egészséget sok tejcit!
1567. micsuned
2010. febr. 3. 16:12

Sziasztok!

Január 29-én megszületett a kislányom, Auróra Zoé. 3460g és 55 cm-rel és természetes úton.Majd jövök még, de most azt sem tudom hova kapjak.

1566. uracsvivi
2010. febr. 3. 09:58

Sziaszok!

Ősztöl majd szeretném ha Virág bölcsis lenne.

Remélem a munkahelyemen is kelleni fogok.Már nagyon hiányzik a mindennapos pörgés,nem csak az itthoni rutinfeladatok.Tapasztalatom nincs bölcsi ügyben mert Vivi nem volt az de ahogy más megszokja úgy majd mi is.Tulajdonképpen a pénz miatt sem mindegy márciusban lejár a gyedem és a gyes az nem elég semmire.25000 ft röhej.

1565. uracsvivi
2010. febr. 2. 13:20
Ma délelőtt észrevettem,hogy hiányzik a Virág egyik füléből a fülbevaló.Az egész lakást feltúrtam porszívózsákot áttúrtam,minden,mire eszembe jutott,hogy megnézem a sapkáját hátha abban maradt mikor vettem le róla reggel amikor hazaértünk a boltból.Benne volt...
2010. febr. 2. 09:08

Sziasztok!


Nálunk szerencsére még nem volt beteg egyik fiú sem!KOPP-KOPP

A hideget már én is nagyon nem szeretem,és remélem hamarosan jön a tavasz,mert Bence imás kint lenni,csak nem merem sokáig hagyni....Nándi meg nagyon fázós így nem sokat tud kint aludni...

1563. uracsvivi
2010. febr. 1. 07:42

Sziasztok!

Nálunk is kisebb nátha van most jelen.Talán nem lesz nagyobb gond.KOP KOP.

Virág nagyon élvezi a havat,szánkódombra járunk sikongat minden egyes csúszásnál.

Én már nagyon várom a tavaszt mert ez a hideg már eltünhetne.Ez az állandó öltözködés.

1562. mamuci55 (válaszként erre: 1561. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 30. 20:06

Szia! A kisebb náthát,köhögést leszámítva jól vannak.Örültek a hónak,nálunk nagy hó esett.

Te már jól vagy?Olvastam,hogy napokig nem érezted jól Magad.Hát az nagyon rossz lehetett.

Szegény Lányaim is voltak már úgy,hogy az ágyból sem tudtak ki kelni.Akkor menetem ha tudtam,vagy az apukák be segítettek.Gondolom milyen édesek a fiúk.Nálunk is nagy a "szerelem"aztán veszekednek a játékokon.Mindig az kell ami a másiknál van.

Szép estét,jó pihenést.

1561. fcb1afbd10 (válaszként erre: 1559. - Mamuci55)
2010. jan. 30. 18:12

A fiúk jól vannak!:)

Nándi egyre édesebb!Bence pedig állandóan puszilgatja és ölelgeti!Annyira cuki...:)

Unokáid jól vannak?

1560. micsuned (válaszként erre: 1558. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 26. 18:37

Szia!

Már túlhordtam a babát, csütörtökön kell befeküdnöm a kórházba, ha nem indul meg magától.Miért nem tudok én megszülni csakúgy simán és egyszerűen?

Mindegy csak Bazsi fog nagyon hiányozni.Már többször is elsirtam magam ha eszembe jut, hogy akár egy hétig nem látom.Sajnos messze van tölünk a kórház, és nekünk nincs autónk.De majd anyuék behozzák hozzám.

1559. mamuci55 (válaszként erre: 1558. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 26. 14:50

Szia!Örülök,hogy itt vagy,már hiányoltalak.Olvastam a naplódban,hogy elköltöztetek.Remélem itt sikerül berendezkedni,és jól érzitek majd Magatokat.Hogy vannak a fiúk?Mi a kisebb betegségeket leszámítva jól vagyunk.Dávidka és Balázska náthás,köhög.

Zolikának jó lett a félévi értékelése.Nórika nagyon édesen beszél.Én nagyon fáradt vagyok,biztosan ez a hideg is betesz.Már 2 napja fáj a fejem.Röviden ennyit.

2010. jan. 26. 14:22

Sziasztok!


Végre van netünk!:)


Ki hogy van?Babák?


Mamuci hogy vannak az unokák?

Micsuned veled mi a helyzet?

2010. jan. 21. 14:54

Sziasztok.

Regi ugy néz ki meggyógyult:)

Igen, be lett oltva még novemberben H1N1 ellen.

Köhögésre nektek mit írt a doki?

Nálunk a hiszti sajnos egyre gyakoribb. Már az utcán is csinálja.Letérdel sőt ha kell le is fekszik...

Volt ugy hogy azért hisztizett mert nem én toltam a babakocsit hanem anyukám.Meg olyan is hogy lusta volt sétálni és azt akarta hogy vegyem fel, én meg nem vettem fel mert azért elég nehéz meg nehogy már én cipeljek ekkora gyereket. Erre a lábai összerogytak mint egy rongybabáé, és lefeküdt a földre, ordítva. Gondolhatjátok milyen jó volt.

Sorolhatnám még az eseteket, de sajnos egyre sűrűsödnek.

Sziasztok.

1556. uracsvivi (válaszként erre: 1555. - Mudryn)
2010. jan. 20. 12:33

Sziasztok!

Nálunk is volt olyan szeptemberben hogy "csak"láz miatt vittem orvoshoz és nekünk is azt mondták hogy mandulagyulladás.Három napig volt lázas más tünet nélkül.Most decemberben viszont köhögés és orfolyás miatt vittem az orvoshoz és akkor is a mandulája volt a baj,viszont egyáltalán nem volt lázas.


Hiszti...hát az igen köszönjük van bőven.Meg eldobja magát közben a földre.Még eddig csak otthon csinálja máshol nem volt rá példa.

Minden rögtön kell amit szeretne nem tud várni.Azt ha szót hogy mindjárt nem ismeri:)))

1555. Mudryn
2010. jan. 20. 10:11

Sziasztok!

Mindenkinek jobbulást!

Minket sem kerül el a betegeskedés sajnos,bár ez elég érdekesen alakult,egy hete este belázasodott a Barbi,elvittük orvoshoz azt mondta vírusos mandula gyulladás,de a különö saz volt,hogy semmi egyéb tünete nem volt lázon kívül egészen tegnapig.Tegnap óta folyik a nózija rendesen,pedig már örültem,hoy elkerül minket....

Tényleg nagyon gyorsan megy az idő:)

Bizony ám nálunk is va hiszti rendesen, már kezdtem kétségbe esni,hogy nagyon erontottunk valamit ,de akkor úgy látszik életkori sajátosság.Gondolom feszegetni próbálják a határokat:)))

1554. mamuci55 (válaszként erre: 1553. - 56e930fc2a)
2010. jan. 19. 14:08

Szia!Örülök,hogy jobban vagytok.Nórikának pénteken lázasodott be,és szerdán vette észre az orvos,hogy a fülével van a gond.Akkor kapott antibiotikumot,azután még 3 napig lázas volt.

Most talán már kilábal a betegségből,most szeretnék beoltatni.Regi kapott H1N1 ellen védő oltást?

2010. jan. 19. 13:53

Sziasztok.

Regi már jobban van. Már csak keveset köhög, azt is akkor he lefekszik.Az orra is nagyon kicsit folyik már csak, szinte szívni se kell már.Szóval ugy néz ki kifelé megyünk már !!!

Mamuci! Nórikának mikor jelentkezett a középfül gyulladása? Ugyértem a betegsége alatt kijött vagy késöbb?

Regit is sokszor fel kellett venni, de szerencsére nem szokott fel.Neki viszont nagyon jó volt az étvágya a betegsége alatt is.

Csajok !!! Nálatok elkezdődött már a "hiszti" korszak? Húúúú, nálunk mostanság kezdődött és...elég idegtépő tud lenni.

1552. mamuci55 (válaszként erre: 1551. - 56e930fc2a)
2010. jan. 17. 08:14
Szia!Remélem Regi már jobban van?Nálunk Nórikának ugyanez volt a baja karácsonykor.Ő 1 hétig volt lázas,köhögött,folyt az orra.Mivel nem kapott más gyógyszert csak köhögés csillapítót,orrcseppet.A szövődmény középfül gyulladás lett.Ő sem volt még ilyen beteg soha.Nem evett semmit,és úgy lefogyott.Azóta este nem akar elaludni,csak anya kezébe.Akkor sokat kellett felvenni,mert anyán lógott egész nap.Gondolom Te is milyen fáradt vagy.Gyógyuljatok minél előbb,puszi.
2010. jan. 16. 22:44

Sziasztok.

Regi sajnos lebetegedett :(

Még sosem volt ilyen beteg mint most a héten, de már remélem a végén járunk.Köhög, és most már az orra is folyik. Lázas volt 3 napig.Egy vírust kapott. Az apjának is ugyanez a baja, ugyhogy egymástól kapták el. Én jól vagyok, még !

Regi sokat köhög, főleg éjszaka és ha vízszintesbe van, olyan sokszor felébred szegénykém a köhögésére.

Orvos köhögés csillapítót írt, mást nem. Na ,meg lázcsillapítót kapott, most már nem kell !Azt is mondta hogy eltarthat 2 hétig is. Nagyon sajnálom szegénykémet, mert olyan fáradt és nyűgös mert nem bír aludni normálisan.

Na, meg én is hulla fáradt vagyok az éjszakázásoktól, ugyhogy megyek is lefekszek amíg lehet.

Sziasztok.

micsuned !!! Kitartás! Mi veled vagyuk!

1550. micsuned
2010. jan. 13. 16:24

Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok!

Dalária!Drukkolok neked, hogy már ne kelljen már tovább költöznötök, és ,megtaláljátok a számításotokat.

Puszi a gyerekeknek!

1549. fcb1afbd10 (válaszként erre: 1547. - Micsuned)
2010. jan. 13. 14:16

Jaj drága,Nem irigyellek át tudom érezni a dolgot!Nagyon drukkolunk neked!:)

és sok puszit küldünk

1548. uracsvivi (válaszként erre: 1547. - Micsuned)
2010. jan. 13. 13:36
Mi drukkolunk neked hogy minden jól alakuljon.Kitartás!
1547. micsuned
2010. jan. 13. 13:27

Sziasztok!

Sajnos még egyben vagyok, ez a baba sem akar kijönni, úgy ahogy a bátyja sem akart.Már nagyon nehéz, ezért is csak nagyon keveset ülök a gép elé, mert nem bírok.Semmit sem bírok, legszívesebben egész nap feküdnék, de hát egy 21 hónapos mellett nem lehet.Bár nagyon sokat segítenek a nagyszülők és sokszor elviszik Bazsikát, hogy tudjak pihenni. De már tényleg nagyon szeretnék szülni és kiváncsi vagyok az én pici babámra.

2010. jan. 13. 13:10

Szia!


Mi már megint költözködünk,így amikor épp van időm,és a gyereke is hagyják pakolok....

Amúgy jól vagyunk...Nándi holnap kapja a 3 hós oltást...


Micsuned-et én is nagyon hiányolom...

1545. uracsvivi
2010. jan. 13. 12:29

Anyukák merre vagytok?


Mi jól vagyunk egy kis köhögést leszámítva de majd csak tavasz lesz már és elillannak az ilyen bajaink.

Már nincs két hónap és szülinap :))))

Nagyon megy az idő.


Micsunedhez talán megérkezett a gólya hogy nem jelentkezik?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook