Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 áprilisi babákat várók fórum

2008 áprilisi babákat várók (beszélgetős fórum)


2007. nov. 3. 09:11

Sziasztok!


Szép napot!

Rzsebet vigyázz a görccsel, pihizz sokat ma is!

260. Rzsbet (válaszként erre: 259. - Angyalok szárnyán)
2007. nov. 3. 08:38
Szép napot neked is, és mindenkinek, aki bekukkant.:)
2007. nov. 3. 08:31
Szép napot mindenkinek!!!
258. Rzsbet
2007. nov. 2. 16:52
Na, ma délután jól megijesztett a picúr. Olyan heves görcs kapott el, hogy nagyon megijedtem, de 1 perc múlva már nyoma sem volt. Ilyet még soha nem éreztem. Utánna gyorsan le is feküdtem, és úgy néz ki, hogy most minden rendben van. Remélem semmi baja. Érdekes, mert nem alul görcsöltem be, hanem a pocakom tetején. Nem tudom, hogy mi volt ez, de remélem, nem lesz többet ilyen.
257. Rzsbet
2007. nov. 2. 10:07
Sziasztok, szép napot mindenkinek.:)
256. Rzsbet (válaszként erre: 255. - 95897bc429)
2007. nov. 1. 21:12

Igen tudom, és köszönöm.:)

Szerencsére sok barátom van, akik mellettem állnak. Így sok mindenért kárpótolnak. És a baba is, tudom és érzem.:)

255. 95897bc429 (válaszként erre: 254. - Rzsbet)
2007. nov. 1. 19:50

Most olvastam el a naplódat. Hát nem is tudom mit mondjak neked. Nem volt egy könnyű életed, a sors nem volt kegyes hozzád. Nincs egy olyan személy akihez ezekben a nehéz időkben fordulhass.

De az ég kárpótol majd mindenért, mikor megszületik álmaid kisfia áprilisban. És akkor meglátod olyan erős leszel, mint egy anyatigris. Nem lesz a babánál fontosabb semmi a világon, és akkor fogod igazán túltenni magadat a sok csalfa férfin, akiket az élet eddig neked szánt. És bízz benne, hogy még vár rád egy olyan férfi aki neked és a gyermekednek is igazi társa lesz az életedben.

254. Rzsbet (válaszként erre: 253. - 95897bc429)
2007. nov. 1. 19:37

Szia.

Tudod, mi nem éltünk együtt, mert 40 km-re lakunk egymástól, de elég sok időt töltöttünk együtt. Pld. a hétvégéket. Ő mindíg szeretett volna babát, de én kicsit bizonytalannak láttam a helyzetünket, mivel én egy babát nem távkapcsiban képzeltem el. Az is lehet, hogy azért keresett mást, mert ugye úgy tudtuk, hogy nekem normál úton nem lehet, és nem bízott benne, hogy lesz. Ami bosszant, megnéztem az iwiwen a csajt, és már fennt vannak a közös képeik. Pedig még csak tegnap óta tudom. Na, mindegy. Ezen túl kell lépni, és a babára kell koncentrálni. Az egyedülléttől nem igazán félek, a szerelem pedig egy idővel múló dolog. Azon is túl leszek.:)

253. 95897bc429 (válaszként erre: 243. - Rzsbet)
2007. nov. 1. 19:26

Nem lennék most a helyedbe, hiszen hogy lehet a "párod" ekkora b...ó, hogy most mondja el ezt a dolgot. Nem hiszem el, hogy csak most lett annyi bátorsága erre. A férfiak olyan gerinctelen férgek, hogy nem mernek semmit elmondani ami az egész családot érinti, de bátorságuk az van, hogy más nőt keresenek maguknak. Igaz nem tudom, hogy mi mást tud nyújtani nekik egy másik nő (szexet ittis kapnak, ráadásul a kaját is eléjük rakjuk, valamint a koszos gatyájukat is mi mossuk).

Ráadásul a gyermekét is te hordod a szíved alatt.

252. 95897bc429 (válaszként erre: 237. - Manóka80)
2007. nov. 1. 19:20
Valószinűleg a babóca mocorgását, jobban mondva kapirgálását, bugyborékolását éreztem a 14 hét + 2 nap, de ma még nem éreztem. Olyan furcsa ez mert már van egy gyermekem, de nem is emlékszem hogy milyen is volt akkor ez az érzés.
251. Rzsbet (válaszként erre: 250. - Almakompót)
2007. nov. 1. 14:28
Ez így van.:)
250. almakompót (válaszként erre: 248. - Rzsbet)
2007. nov. 1. 13:07

Teljesen igazad van! Ha a legrosszabbra számítasz akkor legalább az biztos, hogy csak pozitívan csalódhatsz:)

Az a legfontosabb, hogy minden rendben legyen veled és a babával! A többi meg majd megoldódik valahogy:)

249. Rzsbet
2007. nov. 1. 12:52
Én már nagyon várom, hogy érezzem a picit.:) A mocorgást, a rugdolózást.:)
248. Rzsbet (válaszként erre: 246. - Almakompót)
2007. nov. 1. 12:51
Ez valóban így van, de tudni kell, hogy ezek után én nem túlzottan hiszek az ígéretekben. Azt mondta, hogy mindenben számíthatunk rá ezek után is, de én inkább úgy szervezem a dolgokat, hogy nélküle is boldoguljunk. Az biztos, hogy egy babának nemcsak anyára, apára is szüksége van. Olyanra, aki szereti és biztonságot nyújt a számára.
247. almakompót (válaszként erre: 240. - Manóka80)
2007. nov. 1. 10:55

Én olyasmit érzek, mintha belülről csiklandozná valaki a hasamat. Csak rövid ideig érzem, de azt már megfigyeltem, hogy ha eszem egy kis édességet, akkor általában be szokott tőle indulni a babó.

Persze van, hogy napokig hiába várom az áhitot csikit.

246. almakompót (válaszként erre: 243. - Rzsbet)
2007. nov. 1. 10:53

Hát nem egyszerű a helyzet amibe most belecsöppentél:( Elég nehéz lehet most neked. Jó lenne, ha legalább néhány alapelvet megpróbálnátok lefektetni az apukával, hogy hogyan tovább, illetve, hogy a későbbiekben mire számíthatsz tőe te és a pici.

Fene sem érti a hapsikat. Az egyik majd megőrül a gyerekekért, a másik meg a szoknyákért...

a nők sokkal kiszámíthatóbbak.

245. Rzsbet
2007. nov. 1. 07:13
Szép reggelt.:) Biztos, hogy úgy lesz, és köszönöm. Már sokkal jobban vagyok, nem is gondoltam volna, hogy a terhesség ilyen érzékennyé teszi az ember lányát.
244. nicci (válaszként erre: 243. - Rzsbet)
2007. okt. 31. 22:00

Egyáltalán nem irigyellek ,nem vagy könnyű helyzetben!Elolvastam a naplódat és csak kívánni tudom,hogy kárpótoljon téged az élet,a babácskával akit vársz!

Sok kitartást Neked!

243. Rzsbet
2007. okt. 31. 18:19
Sziasztok, túl vagyok a mai napon, és nem is bánom. A genetikai tanácsadáson mindenféleképp a magzatvíz mintavételt javasolják, szerintük a vérvételes genetikai szűrés nem elég. A dokim pedig azt mondta, hogy az AFP-re nyugodtan mehetek a jövő hét vége felé, max majd megismétlik, ha nem lesz jó. Ennyit a dokikról.:( És erre még jött, hogy a párom bevallotta, hogy bár megőrül a babáért, el kell mondania, hogy mást szeret, van valakije pár hónapja. Ennyit a mai napról és a boldog anyaságról. Ez most sok volt mára, de akkor sem adom fel. Ha kell, egyedül is végig csinálom. Bocs, hogy itt lelkizem, de jobb, ha kiírom magamból, az talán nyugtat egy kicsit.
242. Lucus
2007. okt. 31. 13:44
Én még nem érzek semmi konkrétat. Bár egy halom érzetre próbálom rávetíteni, hogy ez már biztosan a Kisbaba:-)
241. Lucus (válaszként erre: 236. - Almakompót)
2007. okt. 31. 13:42

Megküzdöttem a várandós vonalzóval:-)

Ma vagyunk 16+4 hetesek.


Lucus

240. Manóka80 (válaszként erre: 238. - Almakompót)
2007. okt. 31. 12:47

Félek,hogy nem ismerem fel a mozgását.

Te mit érzel?

239. nicci
2007. okt. 31. 12:22

Sziasztok!


Én anno a kisfiamat a 16.+ 4éreztem elöszőr mozogni!Ezt a kisfiamat a 14.+3 már éreztem!:)

Nekünk venni igazából alig kell valamit!Nálunk Lázár májusba lesz 2éves,és azért is jó ,hogy áprilisban szülök,mert még évszak szerint is stimmelni fognak méretben a ruhák!Amit venni kell majd az egy babakocsi,ami Lázáré volt azt eladtuk mert nagyon utáltam!Szerintem lehetetlenség elsőre jó kocsit venni,de még egyenlőre az is feladja a leckét ,hogy másodjára milyet kellenne választani!

238. almakompót (válaszként erre: 237. - Manóka80)
2007. okt. 31. 11:59

Jaaa-ja! De persze nem akkor mozog amikor én szeretném:( Van, hogy két napot is kihagy, engem meg a guta megüt, hogy mi lehet vele:(


Tiéd mocorog?

2007. okt. 31. 11:45

Sziasztok!


Valaki érzi már a babát?

2007. okt. 31. 11:44

Lucus nem csinálsz várandós vonalzót?

Soha nem tudom, hogy hol is tartasz pontosan:)

2007. okt. 31. 11:43

Sziasztok!


Ma voltam védőnőnél, és megint jól megkaptam a magamét, mert 9 hét alatt csak 1kg-t híztam. Szerencsére ő nem szólt bele az AFP-s időpontba. Nekem naptár szerint 15+5-ön uh szerint 16+2-n vették le. Hamaosan meg lesz az eredménye is, remélem hogy csupa jó:)

Aztán jöhet jövő héten a genetikai uh:)

234. Lucus
2007. okt. 31. 10:04

Sziasztok,


Az én dokim azt mondta, hogy AFP-re a 16+1-16+6 között kell mennem. Nagyon fura, hogy mindenki máskor csinálja.

Egyébként én hétfőn voltam. Egy hét múlva eredmény, két hét múlva genetikai UH:-)


Ki hogy van?


Lucus

233. 95897bc429 (válaszként erre: 232. - Rzsbet)
2007. okt. 31. 09:06

Szia Rzsbet!


Nálunk a védőnő csak kitölti az adatokat a vérvételhez, és a doki mondja meg hogy melyik nap is mennyek a 16 hetes AFP vizsgálatra. És legalábbis az én dokim azt mondta hogy inkább a 16 hét végefelé mint az elején menjek, ezért a november 15-ét mondta. Ha hamarabb veszik le a vért rossz lesz az eredményed, és újra kell csináltatnod.

Azért tök jó hogy a védőnők olyan marha okosnak érzik magukat, okosabbnak mint a nőgyógyász.

232. Rzsbet
2007. okt. 30. 19:39

Sziasztok:)


Ma voltam tanácsadáson, ahol kaptam egy csomó labor papírt. A 16 hetes vérvizsgálatra el akarnak küldeni a jövő héten, de akkor még csak 15 hetes leszek az UH szerint. Majd holnap megkérdezem a dokim, hogy akkor most mikor is menjek. Jó lesz ez az 1 hét eltérés a védőnők és az UH között. Holnap megyek a genetikai tanácsadásra, este pedig dokihoz. Mozgalmas ez a hét.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook