Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2006.novemberi gyerekek fórum

2006.novemberi gyerekek (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. 175c71a378 (válaszként erre: 10. - Rhea)
2007. okt. 22. 10:47
Beviszed :) a munkahelyre...
10. Rhea (válaszként erre: 8. - Oribari)
2007. okt. 22. 10:35

szia!

ismerős a helyzet, Barnusom is cicis, és ő is csak cicin hajlandó elaludni. a nappali altatások el sem képzelhetőek szopi nélkül, s nekünk az éjszakák is strapásak, mert kicsifiam 10szer is képes felébredni, s csak cicin hajlandó visszaszunnyadnai. ő is eszik mindent, bár az elmúlt 1 hétben nem hajlandó főzeléket enni, elfordítja a fejét..csak falatkákat eszik(kenyérke belemártva főzibe..), abból is annyit mint egy kismadár.

nálunk az a baj, hogy nekem novemberben vissza kell mennem a dolgozóba (vajdasági vagyok, nálunk csk 1 éva jár a babázóknak, sajnos...)igaz, aztán

az egész decembert itthon tölthetem, de januártól véglegesen dolgozom. nem tudom, mi lesz akkor velünk, mert Barnus meg a cici..háááát egyelőre elválaszthatatlanok..

9. 175c71a378 (válaszként erre: 8. - Oribari)
2007. okt. 22. 08:07

Hát sajna én ebben nem tudok neked segíteni :(

Bence nem tudott szopni, születéskor kórházba került :( ott nem lehetett szoptatni mivel gépen volt. és eltelt 2,5 fél hét mire lehetett volna de nem volt hajlandó :(((

gondolom a cicis dolog miatt nehéz az altatás.

Én másként nem tudom Bencét altatni csak zsupsz be a kiságyba egy két korty pia :) pia eldob cumi be takaró a fejre és alszik is... :P

Velem nem alszik el ha magam mellé teszem, játszik ugrabugrál piszkál :))

2007. okt. 21. 23:06

Háááááááát élmény meg tapasztalat van gondolom jónéhány mindannyiunknak :), hiszen lassan már egy éve babázunk velük nap, mint nap.

Talán inkább egy-egy témát, illetve kérdést kellene felvetnünk, mert különben ez igy nagyon általános.

Nekem pl lenne is :

Még szoptattok? (én igen)Mennyire sikerült az elválasztás? Ez azért is érdekelne, mert Blanka már szinte mindent eszik, mégis még mindig igényli a napi 4-5 összebújást. Nem tudom majd hogy sikerül ennek véget vetni :), habár még egyelőre én is élvezem, nem jelent gondot.

Aztán jöhetne mondjuk az altatás...Kismanóm még mindig nem hajlandó egyedül, csak szopizva vagy ölben....Már elég sok mindent kipróbáltam, de semmi nem jött be, itt is már csak az idő múlásában bizom...

Szóval kérdés lenne jópár, remélem majd társalgunk róluk...én persze többnyire csak ilyenkor, mert napközben állandóan vele kell :)

2007. okt. 21. 19:07
Örülök,hogy valakit érdekelt ez a fórum.Várom a tapasztalatokat és élményeket
6. Rhea
2007. okt. 21. 12:58
sziasztok! az én kisfiam december 19-én jött a világra, igaz, az sem november, de nem sok az eltérés :)
2007. okt. 20. 21:47
sziasztok az én kisebbik kislányom 2006.augusztusban született igaz ez sem november de az évszám egyezik
2007. okt. 20. 21:05
Az én Blankám december elsején :) szóval nem novemberi, de gondolom a tapasztalatok azonosak :)
2007. okt. 20. 20:31
de nekem :) november 30 :) és ő is Bence
2007. okt. 20. 19:03
Senkinek nem született babája tavaly novemberben?
2007. okt. 19. 11:51
Várok mindenkit akinek csemetéje 2006.novemberében született.TApasztalatokat,élményeket.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook