Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2005 decemberi gyerekek fórum

2005 decemberi gyerekek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
7173. mongi (válaszként erre: 7172. - RLindi)
2011. dec. 8. 13:28

Túl vagyunk a szülinapon!Sok volt a 10 gyerek!Jövőre már max. csak 5-en jöhetnek!:)

A gombkekszet ismerem,tényleg nagyon guszta,de azt nem csináltam,de köszi a tippet!

Volt csokis-kekszes torta meg vaniliás-francia krémes töltelékkel,virsli,melegszendvics,de ez utóbbiból csak 2 fogyott.:(Ja,meg volt pogi is,de az se kellett senkinek.

7172. RLindi (válaszként erre: 7171. - Mongi)
2011. dec. 2. 12:18

Szia!

Nálunk is lesz idén ovis party én muffint sütök nekik (persze cukorkával fedíszítve) meg gombkekszet, nagyon jól néz ki, színes és a gyerekeknek tetszeni fog sztem. Meg valami sós dolgot sütök na és a szendvicsek, torta..:)


gombkeksz: [link]

7171. mongi
2011. dec. 2. 08:32

Sziasztok!


Tényleg volt,hogy hónapok óta nem voltam itt fenn-Rita,jó megfigyelő vagy!:))

Hallottam ám,hogy nagyon szuper volt Prince,Z nagyon élvezte a koncertet.Kicsit sajnáltam,hogy nem mentem el én is.Na,majd jövőre!


Amúgy meg az a helyzet,hogy rákattantam egy kicsit a vaterára,és már csak szinte azt szoktam nézegetni(teljesen értelmetlenül),de leszokóban vagyok,úgyhogy mostmár gyakrabban fogok jönni.

Lindi,én nem látom a naplódat!Én nem vagyok fenn a fb-on,és nem tudok rólatok dolgokat,csak,ha ide is írtok majd.Kíváncsi lennék a "kis" Kamillára is.

Ildi,jobbulást a fiúknak!Akármilyen hihetetlen én Tamásnak napi 2x250mg C vitamint adok,Rékának meg 2x125mg-ot,és így elég jól megússzuk a betegségeket.Ja,meg a Béres cseppet.Az tavaly nagyon bevált,de idén is szerencsére!


Nálunk szokás szerint szombat-vasárnap buli lesz,de idén az ovisok jönnek partyzni.Remélem jól fogja magát érezni mindenki.Melegszendvics lesz meg virsli a torta mellé...Esetleg van vkinek más ötlete,ami gyorsan kész,és általában szeretik a gyerekek?

7170. mongi
2011. dec. 2. 08:20
Kirának is boldog szülinapot!!!:)
7169. Ildi^^ (válaszként erre: 7168. - RLindi)
2011. nov. 28. 20:00

sziasztok!

köszi, még nem tökéletes sajnos Csongi, ez a száraz köhögés nem akar múlni. voltunk pulmonológusnál, 2 asztma gyógyszert írt neki, remélenm azért nem lesz asztmás.

igen, 5 év van köztük.:)

hát ez bonyolult ügy a költözés sajna, a naplómba ilyet nem írok, csak a gyerekekről. megfogadtam hogy nem írok semmi személyeset.

mi is készülünk a karira, az iskola a közelben van, valószínű abba fog járni, de még nem intézkedtünk.

7168. RLindi
2011. nov. 28. 10:58

Sziasztok!

Hát maradjunk annyiban,hogy szépen mindenki eltűnt innét ki ezért ki azért!

Rita nem gáz szerintem a "csoportos" felköszöntés:)) a szándék a lényeg! Én is nagyon boldog szülinapot kívánok a gyerkőceidnek (utólag és előre) báár ha majd látom fb-on akkor ott is:)

Jó,hogy naplóztál kicsit, jól látni(olvasni,hogy jól vagy:)


Ildi gyógyuljatok meg most már!

Jééj, Csoni csak 1 nappal született Kamillka előtt?:)) na meg 5 évvel:) De akkor is,majdnem egyszerre fogunk szülinapozni!


Mikor költöztök? Hova? Írtad a naplódban és elsiklottam felette?


Mi már ezerrel készülődünk a lányokkal de főleg Jázminkával a karácsonyra, nagyon várjuk!


Mongi,Ildi sikerült a fiúknak iskolát választani? Várják?

7167. Ildi^^ (válaszként erre: 7166. - Daroki)
2011. nov. 26. 10:21

sziaaaaaaaaaaa!!!

akkor írd már meg privibe mi a becses neved a fb-on légyszíves!

nálunk a kölkök betegeskednek folyton sajnos.

azon kellene már túlesnünk.

jövő nyáron megyek vissza melózni a munkahelyemre, a közeljövőben meg költöznünk kell.

az ünnepekre mindig egy kicsit többet készülök, hogy ne egyszerre kelljen.

nálunk Csongi szülinapja csak január 6.-án lesz, úgyhogy arra még ráérek.

7166. daroki
2011. nov. 26. 08:00

Sziasztok csajok! :)


Mongi én néztelek, de Te hónapokig nem is voltál a Hoxán :) Lebuktál:D

Neked csak így utólag megírom, hogy hatalmas jó buli volt a Prince koncert, nem tudom, hogy végül férjurad feljött megnézni??A telszámod el van mentve:)


Lindi! Én meg a naplódat nem találom...mióta nincs?? Mondjuk facen azért szó szerint képben vagyok veletek :)


Ildi! Remélem nálatok is minden okés!


A fb alap dolog nálam, oda már hazajárok :D


Írtam az előbb a naplómba, nálunk elvannak, megvannak, jól vannak a gyerekek.

Én még nem készülődöm az ünnepre, előbb letudom a szülinaposaimat :)

Csajok! Nagyon gáz ha előre kívánok boldogat a gyerekeknek? Nem tudom garantálni, hogy észben lesz és én is itt leszek a jeles napon :(

Szóval előre is nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánok a lurkóknak:)

Azért igyekszem jönni sűrűbben, meg be is nézek párszor, csak már energiám nem marad itt aktívkodni. Tudom, tudom, bezzeg a fb...:D


Pusza csajok!

7165. RLindi
2011. nov. 22. 22:09

Sziasztoook! Én nem tűntem el:) Igaz sokkal kevesebb az időm így 2 csajszival mint eddig:)

Mongi gondolom Nálatok is ez lehet a helyzet. (?)

Azért itt-ott írogathatnánk szerintem, kíváncsi lennék nagyon is,hogy mi van Veletek:)


Rita néha ír a naplójába és fb-on szokott aktivkodni:)


Hogy vannak a gyerekek???

7164. Ildi^^
2011. nov. 22. 19:47

sziasztok!

na végre nem én írok csak ide.

nem tűnt el Lindi én olvasom a naplóját!:))

nincs időd mongi? az nem jó.

nálunk nagyon pocsék a helyzet. a gyerekek azóta betegek, mióta elkezdődött az ovi. tele a hócipőm, nem tudom már mit csináljak.

ti mit adtok vitamint ami bevált?

én is várom az ünnepeket, vettem pár díszt is már, a karácsonyi ajándékokat is folyamatosan intézem.

puszika mindenkinek!

írjatok!

7163. mongi
2011. nov. 22. 11:45

Sziasztok!

Elolvadtunk-e már???:DDDD Húhhh,micsoda régi bejegyzés...

Készülődtök már az ünnepekre?Mi már igen.

Amúgy,senkiről nem tudok semmit,nem olvasok naplókat,nem is nagyon vagyok itt,de azt furcsállom,hogy Lindi eltűnt...vagy nem?

Senki nem akar már fórumozni?:)

Azért puszi mindenkinek!:)

7162. Ildi^^
2011. aug. 27. 13:21

sziasztok lányok!

elolvadtatok már???:)))

mi minden nap medencézünk délután, jövő héten kezdődik az ovi is végre.

Máté gyakorolja a szobatisztaságot.

egyenlőre ennyi van velünk.

ja és apa 2 hét múlva megy epeműtétre, ami nekem volt júniusban.

csajok írjatok!

7161. Ildi^^
2011. júl. 27. 20:48

sziasztok!

húh, nagyon rég írtunk ide.

mi van veletek csajok?

Lindivel képben vagyok, de Rita, Mongi?

Én már jól vagyok, most apa csinálja végig ugyanezt mint én.

várom a nyarat, de nem jön.

7160. Ildi^^
2011. jún. 23. 09:57
nem baj, azért valamennyit szoptattál. Máté jövő héten 2 éves, de még mindig kb2szer szopik. de nem akar elengedni.
7159. Ildi^^ (válaszként erre: 7158. - RLindi)
2011. jún. 23. 09:56

sziasztok!

köszi jobban vagyok, csak a van egy belső csomó, ami még nagyon fáj, de a varratokat tegnap kiszedték, úgyhogy kívül már tök jó.


hát lekvárt még én se csináltam, de szerintem nem is fogok. inkább megveszem, meg mi diétásat veszünk. de nem is eszünk sok lekvárt, az is biztos.


de jó, akkor egyszerre nyaralunk.

7158. RLindi (válaszként erre: 7154. - Mongi)
2011. jún. 23. 09:26

Hát..tényleg érdekes lehetett ez a konzultáció! Tényleg ne hagyd annyiban.

Amúgy a nevét már hallottam és láttam 1-2 "munkáját", de ennyi. Én tuti rászánom magam, ha lemennek a + kg-k csak én nem nagyobbításra, hanem korrekcióra:)

Tényleg csajok,a cicik mérete mikor megy vissza az eredetire szoptatás után?

Ja, amúgy Kamilla lassan befejezi a szopit:( már csak napi 1x van többnyire.


Én még sosem főztem lekvárt, de idén én is gondolkodom az eper és málnalekváron:) Te készítettél? Hogyan? Nekem még az van meg amikor a nagyim egy óriási lábasban kevergeti a lekvárt hosszú órákon keresztül a dögmelegben. Na erre nem vágyom.


Ildi mi is 2-án indulunk nyaralni:)

Ja és remélem már jobban vagy! Tudsz azért pihenni?

7157. Ildi^^ (válaszként erre: 7154. - Mongi)
2011. jún. 19. 09:35
hú hát nekem is a 2 gyerek szoptatása tette tönkre a ciciket. Máté még mindig nyúzza, szó szerint, sokszor fejen áll közben.
7156. Ildi^^ (válaszként erre: 7155. - Mongi)
2011. jún. 19. 09:28

igen én is örülök hogy végre 4 év után megszűnik ez a probléma.

jaj veszekedés!!! ne is mondd4 én is várok ötleteket, mert megőrjít a 2 fiú. az kell egyszerre mindkettőnek mint a másiknak.

Csongi még 1 hetet jár oviba, legalább délelőtt nyugtom van tőle.

1.-jén indulunk. már várom nagyon!

7155. mongi (válaszként erre: 7153. - Ildi^^)
2011. jún. 19. 09:19

Akkor jó,mostmár nem kell stresszelned tovább,és mielőbbi teljes gyógyulást!

Hanyadikán indultok?Engem is érdekel Sárvár,úgyhogy majd kíváncsi leszek a tapasztalataitokra.:)


Ildi,nálatok nem veszekszenek a fiúk?Nálunk folyamatosan verekednek.Szó szerint.Nem tudjuk,hogy hogy lehetne ezt megszüntetni.Valakinek valami ötlete???

7154. mongi (válaszként erre: 7152. - RLindi)
2011. jún. 19. 09:16

Lindi!Csak MAJDNEM rászántam magam!:))Egyelőre halogatom a dolgot.Itt Szegeden voltam konzultáción,Bajusz Hubánál.Hallottál már róla?Mindenesetre érdekes volt az egész.900ezer lenne az egész,és tulajdonképpen felháborodott,mikor én akartam választani implantátumot,és nem tetszett igazán az,amelyiket ő ajánlotta,mert az a legkisebb méret.Nem értem.Ha már ennyit fizetnék,miért nem lehet olyan cicim amilyet én akarok,nem?-Itt nem extrém méretekre kell gondolni!:)))Majd ha igazán rászánom magam a műtétre,van még egy plasztikai sebész itt,aki pont Zolim évfolyamtársa is volt,úgyhogy hozzá is elmegyek majd konzultációra,hátha ő mást mond...de még egyelőre ezek távoli terveim!:))

Itt a hoxán reklámoznak egy mellnövelő kapszulát,indult fórum is vele kapcsolatban,és pár lánykánál tényleg bevált...-még ezen is gondolkodom.Nem is gondoltam régebben,hogy a szoptatás ennyire nagyon tönkreteszi a melleket!Hihetetlen!


Akkor Kamilla is elkezdte mostmár!:))Nálunk is 5-6 hónapops korában esett le mindkét gyerek először az ágyról.:(

Mit kap most pótlásként,tápszert vagy semmit?


Apropó,ti szoktatok lekvárt főzni?:)

7153. Ildi^^
2011. jún. 18. 08:42

sziasztok!

igen kedden megvolt a műtét, gyerekek szépen elvoltak anyuékkal, így semmi gond nem volt.

most gyógyulgatok.

2 hét múlva indulunk nyaralni.

7152. RLindi (válaszként erre: 7148. - Mongi)
2011. jún. 17. 22:20

Mongi, tök jó,hogy rászántad magad a műtétre:))

Szerintem ne félj, a kis fájdalom megéri szerintem azért,hogy utána szép legyél:)

Kinél voltál konzultáción?

Rékához kitartás:) Lassan jobb lesz a helyzet, 2 éves koraután már jobb lesz Vele biztosan, most próbálkozik mit lehet és mit nem.

Bizony az 5 évesekkel már szuper nagyon! Jázminkával is mindent meg lehet beszélni, olyan jó,hogy már ilyen okosak.

Kamilla aranyos. Nagyon izgága kisbaba, mint Minka volt.Már nem nagyon szopizik sajnos. 5 hónapig csak az volt,most viszont már minimális a tejcsi:( De ennek is örülök,hogy eddig sikerült. Meg még éjszak és napközben 1x azt kap. A kanalas kaják nem nagyon mennek egyelőre. Kóstolgatunk kisebb sikerekkel.

Ma egy durva dolog történt a kis sajtkukacommal:( lesett az ágyunkról:(( A közepére tettem, amíg elmentem a mosdóba, elbarikádoztam párnákkal..de mégis. Rettenetesen megijedtem. Még most is gyomorgörcsöm van.Ő hála Istennek csak megijedt és kicsit sírt, utána egész nap jó kedve volt.

Hát ez van,most már egyedül csak a játszószőnyegen és az utazóágyban merem hagyni (ami most állókaként funkcionál)

7151. RLindi
2011. jún. 17. 22:11
Én is! Remélem jobban vagy már!
7150. mongi
2011. jún. 17. 21:37
ILdi,Gondoltam rád,mi újság??
7149. Ildi^^
2011. jún. 11. 20:24

sziasztok!

na végre valaki írt!:))

Mongi a műtétet elhalasztották, de így utólag jobb is mert máté nagyon lázas volt hétfőtől csütörtökig, akkor lett volna a műtét.

most már jobban van, de iszonyat anyás!

apját nem fogadja el egyáltalán, emiatt is sokszor veszekszünk, illetve csak én mondom a magamét.

kedden megyek reggel be remélem már nem lesz gubanc és túlleszek rajta.

mi július 1.-jén indulunk nyaralni Sárvárra. még nem voltunk ott.

előtte való nap lesz Máté 2 éves, de már odaadtuk az ajándékát.

Csongi még jár oviba mégis mert imádja és ott legalább ebédel rendesen, mert otthon csak a túró rudi meg hasonlók megy.:(

még 2 hetet megy aztán már csak szeptemberbe a nagycsoportba. jesszusom, hogy elment az idő.


Rita megvan, néha ed magáról életjelet, de már én is várom, hogy meséljen.

Lindiék gyönyörűek.

ez a mellplasztika, hát én is ilyen vagyok, tuti nem merném megcsináltatni, pedig jól lestrapálta a 2 gyerek. sőt, Máté még használja. nem akar elszakadni tőlem.:))

7148. mongi
2011. jún. 11. 19:35

Sziasztok!

Ildi,mielőbbi gyógyulást,remélem már jól vagy!

Lindi,és ez az időhiány később még csak nő!:)

Rita még hoxa-tag?:))Az a helyzet,hogy naplókba már nincs időm belekukkantani sem.


Mi egy hónap múlva indulunk tengerre.A szokásos helyre 1 hétig,aztán meég 1 hét Dubrovnikban.Ott még nem voltam.

Amúgy kezdek idegbeteg lenni,mert Réka nagyon hisztis,üzletekben a legjobban,úgy érzem nem tudom kezelni,hogy nincs elég energiám hozzá.Nem tudom meddig tart ez még?!Tamás az nagyon jó fiú,már vannak ovis barátai,akikkel nyáron majd találkozik,ő már 1 hete nem jár oviba.

Képzeljétek,majdnem rászántam magam mellplasztikára,már megvolt a konzultáció is meg minden,de aztán mégsem-mert annyira rohadtul félős vagyok-viszont így meg nagyon kellemetlen,rosszul érzem magam a bőrömben,és utálom magam,hogy nem mertem belevágni.Egyelőre elodáztam a dolgot januárig.:(((Sehogy se jó!


Írjatok-ne csak a naplóba,és jövök még,amint tudok!Puszi mindenkinek!

7147. Ildi^^
2011. máj. 29. 10:06

sziasztok!

Hát igen Lindi...2 gyerek dupla idő, de dupla öröm is!:))) hogy megy az idő!

Csongi már csak június 10 ig megy.

engem akkor műtenek, anyuék vannak befogva bébiszitternek.


nagyon boldog, szép gyereknapot a csemetéinknek.

7146. RLindi
2011. máj. 29. 08:00

Sziasztok!

Hát bizony szépen eltűnt mindenki és kihal a fórum:(

Én is sokszor csak felveszem a dominómat és ennyi! Bizony a 2 gyerek dupla annyi idő!

Kamilla egy Tündér persze:) de most,hogy lassan 5 hónapos lesz (Aztaaa!) már egyre több időt is igényel.

Nem alszik egész nap már és oda vissza forgolódik, kúszik és sehol sem lehet 1 p.re sem otthagyni szinte. esetleg a játszószőnyegen, bár onnét is elkúszik...

Kezdjük a hozzátáplálást is.

Jázminka még júniusban megy oviba, aztán nyáriszünet végre! Már alig várom,hogy ne kelljen 7-kor felkelni.

Hát ez van velünk. Ildi Veletek kb. képben vagyok, a naplódból legalább:) Többiek? Remélem majd benéztek 1 szabad percben amiből bizti kevés van.


Boldog gyereknapot a gyerekeknek!:)

7145. Ildi^^
2011. máj. 27. 21:49

sziasztok csajok! el vagytok tűnve! mi újság?

gyerekeinknek boldog gyereknapot kívánok!

szép hétvégét mindenkinek!

7144. Ildi^^
2011. máj. 7. 09:14

sziasztok!

Rolandnak nagyon boldog szülinapot és jó bulizást!

Rita neked is jó szórakozást!


hú, de rám férne egy kis szórakozás!

mostanában sokszor vagyok rossz passzban.

közeleg a műtét napja is és parázok attól is meg hogy hogyan lesznek el a gyerekek az apjukkal. igaz, anyu is besegít majd, de én ilyen parázós vagyok. még sose hagytam magukra éjszakára a gyerekeket. Csongi már nagy, de Máté hiányolni fog nagyon.


szép napsütéses hétvégét mindenkinek!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook