Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2005 decemberi gyerekek fórum

2005 decemberi gyerekek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
7113. RLindi
2011. febr. 28. 08:23

Sziasztok!


A nyaraláson csak azért gondolkodtam,hogy mennyire megoldható pl. a szoptatás, altatás, felborul akkor a napirend teljesen? Meg nem tudom élvezné e Ő vagy még nem. Na majd meglátjuk, igaz messzire nem vállalkozunk azért.


Fogdokihoz én inkább nem a szimpi dokihoz vinném, mert gondolom hozzá szeretnétek a későbbiekben is vinni:)


Na majd még jövök, felébred Kamilla:)

7112. daroki (válaszként erre: 7108. - Mongi)
2011. febr. 27. 14:32
Igen,ezért kérdeztem,mert ha kihúzza a doki a fogát,onnantól kezdve Tamásnak nem lesz szimpi.De viszont akkor tök mindegy kihez viszitek.Én akkor vinném a nem annyira szimpihez,hogy utána a nagyon szimpit tényleg szimpinek találja:)
7111. daroki (válaszként erre: 7107. - Mongi)
2011. febr. 27. 14:30
Nem tudok ilyenről,hogy lenne csúfolódás.Kiközösítés a csajok részéről van,ilyenbe párszor belekerült Kirus is,de csúfolni nagyon nem hallottam,hogy csúfolták volna őt vagy mást.De ez nem jelenti azt,hogy nincs.Nem mozgok nagyon a suliban,de Kira sem mesélt még ilyet.
7110. Ildi^^
2011. febr. 27. 10:52

sziasztok!

MOngi menj írass szemcseppet, mert nagyon jó rá. 1-2 nap alatt rendbehozza a szemed, de 5 napig azért csepegtetni kell. jobbulást!

7109. mongi (válaszként erre: 7106. - Daroki)
2011. febr. 26. 21:51
Köszi,én is várom már a jobbulást!!!:)Már a másik szemem is begyulladt,úgyhogy holnap muszáj lesz elmennem a szemészetre.:(
7108. mongi (válaszként erre: 7105. - Daroki)
2011. febr. 26. 21:50

Semleges mivel nem sokszor találkoztak,beszéltek,de szerintem szimpi lenne neki.Ő mindenkinek szimpi doki.:)

Bár,ha kihúzná a fogát,onnantól kezdve már biztos útálná és kereshetnénk újat!:)

Nagyon tanácstalanok vagyunk!Nagyon!

7107. mongi (válaszként erre: 7104. - Daroki)
2011. febr. 26. 21:47

:))

Úgy értettem,hogy szerinted jobban csúfolódnak már mint pl. az ovisok?Természetesen nem Kirára gondolok,hanem az oszt.társaira.

7106. daroki (válaszként erre: 7105. - Mongi)
2011. febr. 26. 21:11
Jobbulást!!!
7105. daroki (válaszként erre: 7104. - Mongi)
2011. febr. 26. 21:08
Jaj!Nem is tudom melyiket választanám??Nem hiszem,hogy akarnám bódítani.Az ismerős fogdokinál,hogy viselkedik??
7104. daroki (válaszként erre: 7104. - Mongi)
2011. febr. 26. 21:06

Nézd meg Kirát:)Ilyenek az elsősök:)Ilyen szépek:D

Viccet félretéve.Normálisak:)Hogy érted,hogy milyenek??Kirusom is lassan fogatlan lesz:)Mozog neki fent az első kettő közül a bal.Már minden baja van...igazi csaj:D

7103. daroki (válaszként erre: 7102. - RLindi)
2011. febr. 21. 21:54

Sztem akkor vágjatok bele a nyaralásba!Egy hetet ki lehet bírni gondolom:)

Na jól van csajok!Fogakról nem akarok többet olvasni:D Azért Lindi jobbulást neked is!

7102. RLindi
2011. febr. 21. 21:20

Igazából én saját magam miatt kihagynám a nyaralást idén, de Jázminka miatt gondoltam,hogy valami mégiscsak kéne, ne legyen unalmas a nyári szünete.


Már annyi téma volt a fogfájásról,hogy ma estére nekem is megfájdult nagyon az egyik fogam (ami elvileg már rendbe lett hozva, de ezek szerint újra "támad").Most a fájdalomtól lüktet és nem vehetek be semmit, csodálatos:S

7101. Ildi^^ (válaszként erre: 7098. - RLindi)
2011. febr. 21. 20:19

hát már jöhetne az a jó idő.

köszi remélem már megyünk ki belőle.

én elmennék nyaralni, mert most már vannak olyan tuti helyek, ahol 2 ekkora gyerekkel is el lehet lenni, meg nálunk a strandolás, nyaralás nagyon bejön, ilyenkor már be vagyunk sózva.

tavaszi szünet ilyenkor????

7100. Ildi^^ (válaszként erre: 7096. - Mongi)
2011. febr. 21. 20:17

jaj szegényke! jobbulást!

hát fogorvos... nekem nem kell mondani. 3 hónapig jártam tudjátok. nekem is utána fájt, de pár napig csak, aztán már tök jó lett mindegyik fogam. szerencsére mindet megmentette.

ó szegény Tamás!

7099. daroki (válaszként erre: 7098. - RLindi)
2011. febr. 21. 17:22

Én egyedül mennék nyaralni legszívesebben:DDD

Amúgy....én nem mennék el,de csak azért nem,mert nekem az nem hiszem,hogy nyaralás lenne...hacsak nem viszek bébiszittert is:)

7098. RLindi
2011. febr. 21. 17:20

Sziasztok!

Jaj, jó lesz már nagyon ha jön a jó idő és vége lesz ennek a betegeskedős időszaknak!

Mi jól vagyunk hála Égnek!

A héten az oviban szünet van (tavaszi szünet, röhejes nem?), így Jázmin is itthon van, illetve itthon meg a nagyszülőknél felváltva:)


Ildi Nálatok jól elhúzódik ez a betegség már, sajnállak Titeket, remélem hamarosan azért vége.


Rékának is jobbulást!

Hát ez a fog téma tényleg:((((

Én rettegek a fogorvostól, így nagyon együtt érzek!


Csajok, Ti elmentetek/elmennétek nyaralni egy 5 évessel és egy fél évessel?:))

7097. daroki (válaszként erre: 7096. - Mongi)
2011. febr. 21. 15:41

Jobbulás Rékának!

Nem lett volna jó a szombat,nem tudtam volna találkozni veled:)Legközelebb tessék előre jelezni felém ideutazási szándékodat:D

Fog:((((((((((((((

7096. mongi
2011. febr. 21. 15:32

Sziasztok!Nálunk most Réka beteg,Tamás még nem!:)

Én túl vagyok az egy hetes elektroterápián-jó volt,és még masszázsra továbbra is járok.Ja,és szombaton Pesten voltam tanfolyamon,Rita,elfelejtettem szólni!:D

Járok fogászhoz is sajna,de a legrosszabb az egészben,hogy mindig,ha "megcsinál" egy fogamat,utána sokkal jobban fáj,mint előtte és mindig tök hosszú idő,mire rendbehozza.

Kiderült,hogy Tamásnak van egy szám feletti foga,tehát azt ami most nő(csak a hegye van kinn)ki kell venni!Részleteket még nem tudok,nem mertem megkérdezni,így is eléggé kikészültem a hírtől.:(((

7095. Ildi^^ (válaszként erre: 7094. - Daroki)
2011. febr. 21. 14:29
köszi remélem.
7094. daroki (válaszként erre: 7093. - Ildi^^)
2011. febr. 20. 22:42

Aloha!


Itt minden ok,holnap mind3 kölök megy suliba:)

Jobbulást nektek,lassan csak kijöttök belőle!

7093. Ildi^^
2011. febr. 20. 18:43

sziasztok!

kivel mi van? mi még nem vagyunk tökéletesek.

7092. Ildi^^ (válaszként erre: 7091. - Daroki)
2011. febr. 17. 20:09
:DDDDDDDDDDDD
7091. daroki (válaszként erre: 7090. - Ildi^^)
2011. febr. 17. 09:46

Lehet Mátéban elemet kellene cserélni:DDD Kivenni legalábbis éjszakára:D


Végülis ha visszagondolok Kirus ovis farsangjaira...ott is szóltak,ki is írták,hogy fegyver,kard ne legyen,de maga a ruha az oké.Állatosjelmezben is fogják élvezni a farsangot sztem:)

7090. Ildi^^
2011. febr. 16. 20:04

sziasztok!

hát igen elég baromság, ez valami újdonság az oviban, mert eddig nem szabták meg, de ellenzik a kardokat, fegyvereket, meg átállt az ovi a néphagyományokra, ezért lehet csak állatnak öltözni. mindegy, annyira nem izgat.

Lindi: csongi is nagyon szar alvó volt sajna.

Máté elején egész tűrhetúen aludt, de fél évesen elromlott.

7089. daroki (válaszként erre: 7087. - RLindi)
2011. febr. 16. 09:31
Kira már olyan "öreg",de amennyire vissza emlékszem,ő is 15 hónapos koráig cicizett éjszaka,aztán amikor besokalltam,hogy nem alszunk eleget,nem adtam neki többet éjszakára.Onnantól kezdve végig alussza az éjszakákat:)
7088. daroki (válaszként erre: 7086. - Ildi^^)
2011. febr. 16. 09:29

Jobbulást akkor még mindig nektek!

Ez milyen baromság,hogy csak állatnak lehet beöltözni???Ilyet se hallottam még,hogy így megszabják!El se mennék így:DDD

7087. RLindi
2011. febr. 16. 07:50

Sziasztok!

Szopizik Kamilla hála Istennek szépen:) Nem akarom leszoktatni az éjszakai evésről:) csak úgy érdekelt,hogy meddig ettek éjszaka.


Ildi Máté mindig is ilyen rosszul aludt pici baba korában is? Csongi is így aludt/alszik? Nagyon nehéz lehet..

Továbbra is jobbulást a fiúknak!


Csak állatnak lehet beöltözni?? Hát ez elég érdekes, meg jól lecsökkenti a lehetőségeket.

7086. Ildi^^
2011. febr. 15. 22:13

sziasztok!

hát Lindi én még mindig szoptatok éjjel is, mert nagyon igényli, de Máté elelve rossz alvó, sokat szenvedünk ez miatt, úgyhogy nem tudok tanácsot adni.

remélem már javul Máté, mert már 2 hete beteg.

már eszik jobban és nem jön ki belőle.

nálunk pénteken lesz farsang, de csak állatnak lehet beöltözni sajna.

7085. mongi
2011. febr. 13. 11:59

Köszi!


Nálunk is ha Apával megy Tamás választani vmit,általában olyat választanak amit én bizti nem tettem volna.:)))Ez ismerős!:)


Réka addig evett éjjel,amíg nappal is szopizott-tehát 15 hónapig.:) Nálunk Tamással is így volt,csak ő 9 hónapig szopizott.:)

Próbálod esetleg leszoktatni az éjjeli kajcsiról?Nekem sose ment,pedig amikor bevezettünk már a szilárd kajákat akkor erősen próbálkoztam,de nem ment!:D

Kamilla szopizik,jól tudom,ugye?

7084. RLindi
2011. febr. 12. 21:44

Sziasztok!

Bocis, hogy én sem jöttem, de Albi itthon volt a héten, így még annyi időm sem volt mint eddig.


Ildi jobbulást nektek, meg Tamásnak is, nagyon jöhetne már a jó idő, tavasz, meleg, én is parázok,hogy Jázmin az oviból nehogy hazahozzon valami bacit:s


Rita tényleg cuki boszi volt Kirus, olyan kis vagány boszi:)

Jázminkának szerdán lesz az oviban a farsang, most idén olyan jelmezt választott, ami nekem spec.nem tetszik én lebeszéltem volna, de Albival ment választani..na mindegy, szóval valami középkori várúrnő vagy mi a neve a cuccnak, na de végül is mindegy:)


Kamillácska kicsit necces éjszakánként meg 5-6 körül mostanában nem alszik vissza, ezért kicsit kevésbé vagyok kipihent mint szeretném, na de majdcsak változik ez is!


Mongi, Ildi emlékeztek még a kicsit meddig ettek éjszaka?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook