Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2005 decemberi gyerekek fórum

2005 decemberi gyerekek (beszélgetős fórum)


33. daroki (válaszként erre: 30. - Hajci1019)
2007. jún. 27. 21:57
Jó dolog,de annál nehezebb lesz az elválás szeptembertől:(Brühühü:)
32. RLindi (válaszként erre: 29. - Mongi)
2007. jún. 27. 21:57

Jázminka..hát ő is császárral született fájásgyengeség+téraránytalanság miatt:-/

A többiekhez hasonlóan ő is szokott hisztizni,meg nagyon kakaratos,iszonyúan eleven:-) Bilizéssel nem igazán akar még haladni,a pohárból ivás viszont már egész jó megy.Nagyon sokat táncikál, a bezsélgetés..Sok szót mond már,de össze még nem nagyon rakja mondtaba,max.ilyen szóösszetételeket mond,pl.szép álmokat..

31. daroki
2007. jún. 27. 21:56
Ez engem is érdekelne,hogy a ti gyerkötök milyen étvágyú?Van aki még szoptat esetleg?
30. hajci1019 (válaszként erre: 25. - Daroki)
2007. jún. 27. 21:55

Ja igen ezt olvastam is már valahol:)

Olyan jó,hogy eddig otthon tudsz lenni vele!

29. mongi (válaszként erre: 24. - RLindi)
2007. jún. 27. 21:54

Szia RLindi!

Mi is örülünk,hogy csatlakozol.Irnál te is Jázminról?

28. mongi (válaszként erre: 21. - Hajci1019)
2007. jún. 27. 21:52

Tamásom még nem beszél,de próbál szavakat utánozni.Pl.kutya=TYA,autó=TÓ,apa=PAPA,madár=MAMÁ.Szóval,mi megértjük.Az a baj,hogy sosem figyel,amikor tanítanám neki,hogy hogyan kell kimondani 1-1 szót,mert mindig más dolga van.

Nagyon eleven gyerek,elég önfejű,s nálunk is úgy néz ki,hogy a hétfővel beköszöntött az újabb hisztis időszak.Nem számítunk semmi jóra,mert a párommal mindketten elég akaratosak vagyunk,s miért pont a gyerekünk ne legyen az!?

Molly mikor kezdett járni,beszélni?Milyen evő és mekkora súlya?

27. daroki (válaszként erre: 23. - Mongi)
2007. jún. 27. 21:50
Amíg ilyen picik voltak bújtak hozzám rendesen:)Kirus még most is,de csak ha ő akarja.Ha én szeretném kicsit dajkálni nem mindig vevő rá.Ja!És a két bátyja mellett elég önálló,és előszeretettel játsza,hogy ő már nagy lány.Sokszor kioktat,vagy próbál megmagyarázni dolgokat.Igaz mindig belegabalyodik:))De mi lesz később amikor már nem fog?:)))
26. RLindi (válaszként erre: 21. - Hajci1019)
2007. jún. 27. 21:49
Már tisztán beszél? Egész mondatokat mond a csajszi? És énekel is? Igazán nagyon ügyeske!
25. daroki (válaszként erre: 22. - Hajci1019)
2007. jún. 27. 21:48
Még itthon van velem.Szeptembertől indul az ovi.Mehetett volna előbb is,de mi megvártuk az óvónéniket akiket kiszemeltem magunknak:)Hozzájuk jártak a fiaim is,így nem volt kérdés,hogy Kirus kikhez járjon:)
24. RLindi
2007. jún. 27. 21:46
Sziasztok!az én csajszim dec.16-án született,persze 2005-ben:-) Örülök ennek a fórumnak,kiváncsi vagyok mit tudnak a kortársai.Őt Jázminnak hivják egyébként!
23. mongi (válaszként erre: 19. - Daroki)
2007. jún. 27. 21:45
Értem.Egyébként ilyen különbségekre voltam kíváncsi.Esetleg még:pl.hogy nem bújósabb-e Kira,mint a fiúk voltak?Könnyebb vele,mint a fiúkkal volt?
22. hajci1019 (válaszként erre: 20. - Daroki)
2007. jún. 27. 21:44
Na az én csajszim is nyúzzz azzé most rendesen:)Kírával még otthon vagy?Vagy ovis már?
2007. jún. 27. 21:42

Bocsánat a nevet illetőleg még nem kezelem túl jól az ilyen beszélgetős oldalt:)

Mollym Dec.24-re volt kiírva,de nem úgy tűnt mintha időben szeretne érkezni:)De aztán bele húzott.

Most meg aztán!!!Hajajjjj:)))

Igazi kis duma gép reggeltől estig csacsog énekel:)

Mostanság vagyunk benne egy jó kis hisztis időszakban:(De gyűrjük egymást:)

Tomiról mit lehet tudni:)???

20. daroki (válaszként erre: 19. - Daroki)
2007. jún. 27. 21:40
Na ezt jól leírtam,de remélem érthető voltam.Csak a kislánykám még nem alszik,és próbálja magára vonni a figyelmet.Ez vmennyire sikerül is neki,kivehető az írásomból:)))
19. daroki (válaszként erre: 18. - Mongi)
2007. jún. 27. 21:39

Én világ életemben egy gyerköt akartam:)Aztán jött egy olyan dolog az életemben ami miatt azt mondtam,hogy csak egy gyerek újabb gyerek tud majd segíteni.A két fiú után pedig "kiváncsi" voltam egy kislányra is:)Elég rossz terhességeim voltak,nem nagyon vonzott a dolog,hogy kis korkülönbség legyen közöttük.

Milyen különbségek?Igazából semmit.De tényleg!Talán annyi,hogy a kislányom tanulékonyabb,fogékonyabb sok mindenre,mint amilyenek a fiúk voltak ebben a korban.

18. mongi (válaszként erre: 13. - Daroki)
2007. jún. 27. 21:33

Direkt vártatok ennyi évet a gyerekek között,vagy így alakult?

Milyen különbségeket veszel észre egy kisfiú és egy kislány között?(Kissé hülyén hangzik a kérdés,de remélem érted?)

17. mongi (válaszként erre: 14. - Hajci1019)
2007. jún. 27. 21:31

Már említettem,hogy Tamás:-),és nov. 25-re voltunk kiírva.Picit késett.

Imoláról írnál pár mondatot?

16. daroki
2007. jún. 27. 21:28
Dávid 12 lesz novemberben,Roland májusban volt 8.Ők már nem olyan pirinyók:)
2007. jún. 27. 21:27
Daroki!A fiaid mennyi időssek?
14. hajci1019 (válaszként erre: 12. - Mongi)
2007. jún. 27. 21:26

Hát igen ,mivel a kitolással nem sikerült elérni azt a mit ezzel dőlt el a császár sorsa.De persze tény,hogy jó is hogy így történt mivel a manó nyakán rajta volt a köldökzsinór.

Mongi hogy hívják a babód?

Mikorra voltatok kiírva?

13. daroki (válaszként erre: 10. - Mongi)
2007. jún. 27. 21:24
Akkor a te fiad és az én lánykám között mondhatni kerek két év van:)Szívesen adok tanácsot,már csak azért is vagyok ilyen bátor,mert nekem nem csak a Kirus van.Van még két nagyobb lurkóm is,ők fiúk:)
12. mongi (válaszként erre: 6. - Hajci1019)
2007. jún. 27. 21:23

Hűha!Nem is tudtam(ill. csak gyanítottam),hogy van ilyen,hogy a kitolási szakban császároznak!Ez elég kellemetlen lehetett,bár gondolom,akkor már mindegy volt,csak csináljanak valamit!

Én rettegtem a császározástól(mert nagyon-nagyon félek mindenféle műtéttől),de vajúdás közben már minden mindegy volt,sőt...:-)

11. daroki (válaszként erre: 9. - Hajci1019)
2007. jún. 27. 21:22
A második gyerköm nagyobb volt mint az első,őt sem tudtam volna megszülni simán.Két császár után meg már amennyire én tudom nem engedett a hüvelyi szülés.Én jól viseltem lelkileg,hogy nem hüvelyi úton szültem.Elfogadtam,hogy erre én képtelen vagyok:)Nem lettem depis,vagy ilyesmi.Örültem az egészséges gyerköimnek:)Persze a műtét utáni napok,hetek...Elég nehéz volt,de nem lelkileg.
10. mongi
2007. jún. 27. 21:17

Sziasztok daroki és hajci1019!!!!

Én még csak most vettem észre,hogy itt vagytok.OLyan sokáig nem írt senki,hogy már fel is adtam,hogy valaki más is szült rajtam kívül 2005 decemberében,s külön örülök,hogy daroki te is itt vagy,mert te már tapasztaltabb vagy ,s tudsz nekünk praktikus tanácsokat adni.


Az én fiam Tamás és december 1.én született(én dec.9),s természetes úton.

2007. jún. 27. 21:15

ÓÓÓ!

Hát akkor a téraránytalanság az stimmel.A többi esetben sem voltak fájásaid???

Kicsit szomorú voltam mikor a közel múltban közölte a dokim,hogy a köv baba már kizárólag csak császárral jöhet.Azért szerettem volna megélni a végkifejletet is.Te hogy voltál ezzel a dologgal???

8. daroki (válaszként erre: 7. - Hajci1019)
2007. jún. 27. 21:00
Mert téraránytalanság volt.Túlhordtam,aztán indítani kellett,nem tágultam,végül a doki megállapította,hogy itt hüvelyi szülés nem fog létrejönni,irány a műtő.Reggel 7 fele indították,és du-án fél2-kor még mindig semmi nem történt.Fájásaim sem nagyon voltak,egy-két kisebb vmi,de sajna ez nem volt elég hüvelyi szüléshez:(
7. hajci1019 (válaszként erre: 5. - Daroki)
2007. jún. 27. 20:56
Nálatok mért volt császár először???
6. hajci1019 (válaszként erre: 5. - Daroki)
2007. jún. 27. 20:51

Igen szeretnék még egy porontyot:))Úgy 1-2-3 év múlva de mindenképp.

Vérzéses méhszájtágulással indultunk és nagyon jól ment minden,de megakadt a picim a medence csontomba:(

Aztán nagy nehezen eljutottunk a kitolási szakaszhoz,megpróbálták a dokik velem együtt kinyomni a bébit.De nagyon meg volt akadva szegényke.És így mivel má r több órája ki voltam tágulva az egész éjszakás végig vajúdás sőt tul.képp majdnem szülés után megcsászároztak:((((

5. daroki (válaszként erre: 4. - Hajci1019)
2007. jún. 27. 20:43
Az én kiscsajom Kira lett:)Vele azért császároztak,mert az első kettő is az volt:(És te?Szeretnél még babát?Milyen komplikáció merült fel nálatok?
4. hajci1019 (válaszként erre: 3. - Daroki)
2007. jún. 27. 20:39

SZia!

Hát akkor csevegjünk egy picit:)!

Hogy hívják a lánykádat???

Kislányom Imola(Molly),és ő is császárral született komplikációk miatt:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook