Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2005 decemberi gyerekek fórum

2005 decemberi gyerekek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
6723. mongi (válaszként erre: 6721. - Ildi^^)
2010. dec. 11. 13:33

...akkor esetleg nevet változtassak?:D


Nálunk Tamás abszolút csokifüggő!Az édességek közül csak a csokit szereti,a torták,sütik,kekszek nem jönnek be neki.A túró rudi is nagy kedvenc még,meg a bolti puding.Rékának most adtam először csokit,meg ma megevett egy rudit a csokijával együtt...Azt hiszem mostmár rákapott!:)

6722. Ildi^^ (válaszként erre: 6720. - Mongi)
2010. dec. 10. 16:20

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.... ő ahhoz lusta, akkor nekem kéne cipelnem. nem szereti ezeket a hátizsákokat, pedig van otthon belőle elég.

játékot váltót, meg innivalót láttam, hogy visznek benne. de felesleges szerintem.

6721. Ildi^^ (válaszként erre: 6719. - Mongi)
2010. dec. 10. 16:17

nem tudtam erről a mongúzról, én utálom ezeket a rágcsálókat. pfúj...

régebben úgy hívtam a Csongit, hogy Csongi-Mongi, ez volt a beceneve, de már leszoktam róla. főleg most hogy tudom mit jelent.:))

igen antibiotikumot kapott hétfőtöl, és nem javult semmit.:( most másikat írt. alig bír beszélni, annyira összeér neki a 2 mandula. de szerencsére nincs fájdalma.

a kötőhártya 1 hete mikor hazahoztam az oviból mondzk hogy váladékozik a szeme, akkor azt hittem csak huzatot kapott, mert elfelejtettek szólni, hogy soknak volt kötőh. gyulladása. így csak kamilláztamm hétvégén, de nem javult, és hétfőn megnézte a doki, és akkor vette észre a tüszös mand.gyull.-t is. felírt szemcseppet.

Máté néha eszi csokit, de nem mindig kell neki. Csongi is sokszor többet eszik, van hogy csak a túró rudit kéri. inkább a pufi megy meg a túró rudi nekik.

nálatok?

6720. mongi
2010. dec. 10. 15:10

Jázmin,Csongi kistáskával szoktak járni oviba?


Láttam az egyik üzletben egy tök szupi pókemberfej alakú kis plüss hátizsákot,csak nem tudom mire használhatná Tamás?

Az ovisok egy része táskával szokott bejárni,de el nem tudom képzelni,hogy mit hordanak benne.Ti tudjátok???:)

6719. mongi (válaszként erre: 6718. - Ildi^^)
2010. dec. 10. 15:07

A mongi a mongúz rövidítése.Nagyon szeretem a szőrös kis rágcsálókat...és éppen ez jutott eszembe.:)))

Talán jobban vagyok.Fájni fáj,meg főleg ég a derekam,ami kisugárzik egyik oldalon a farizmokba,de nem fekszem egész nap úgy,mint egy darab fa.Szedem a gyógyszereket,de ha nem múlik,kapok helyileg szteroid injekciót.


Csongi antibiotikumot kap,nem?Remélem az új gyszer jobban fog hatni!!!

A kötőhártya gyulladást hogy vetted észre,hogy kezdődött?


Tényleg,Máté ehet már csokit?Csongi mennyire csokis?

6718. Ildi^^
2010. dec. 10. 12:22

sziasztok!

jobban vagy már Mongi? tényleg a neved hogyan találtad ki?

oltásról annyi rosszat hallottam, hogy nem adatom be.

Lindi elhiszem hogy már sehogy se jó. én is tökre vártam már a vége felé, mert nem bírtam már magammal. így is 11 nappal korábban jött, mert jan. 17re voltam kiírva.

voltunk vissza a dokinál, de nem múlik a tüszös mand. gyulladás a Csonginak.: írt erősebb gyógyszert.:(

nálunk is már csak ez a 2 hét van az oviból, de már csak jövő héten megyünk, ha meggyógyul. ezen a héten így nem volt.

6717. mongi
2010. dec. 10. 10:45

Igen,majd rakok,csak várom,hogy meggyógyuljak,és ne a laptopon kelljen neteznem.


Mi idén is felvesszük az oltást!:D(Tehát mindenki maradt a szokásos álláspontnál-kivéve Ildi):)))

6716. mongi (válaszként erre: 6714. - Ildi^^)
2010. dec. 10. 10:42

...hát igen...el vagyok maradva,a szülinap óta nem is voltam számítógép közelben.:(

Nálunk még 2 hét van az oviból.

Jobbulást!

6715. RLindi
2010. dec. 9. 21:05

Jajj, a naplókkal mostanában én is el vagyok maradva, annyi minden van és nekem spec.már sehogy sem kényelmes se ülve se fekve..

Ildi jobbulást a kicsikéidnek, olyan rossz ha betegek!

Nekem ma a szívem szakadt meg, amikor Jázmintól vért vettek, úgy sajnáltam pedig nem is sírt. De hát végül is jobb ha alapos a doki.


Mongi képek?? Tudom időhiány, de egy kis ízelítőt raksz fel majd azért a szülinapról?


Oltás? Kimarad idén is egész biztos!

6714. Ildi^^
2010. dec. 9. 20:15

sziasztok!

Mongi nem olvasod a naplóm? most lebuktál.:)

mindkettő köhög. Csonginak tüszös mand.gyull.van, meg az oviba elkapta a kötőh.gyull.-t.:( nagyon nehezen gyógyul.:( de remélem jövő héten már mehet mert az az utolsó hét az oviból idén, eddig nem hiányzott csak a héten.

oltást tavaly beadattam, de idén szerintem kihagyom.

6713. daroki (válaszként erre: 6710. - Mongi)
2010. dec. 9. 11:18
Én idén sem foglalkozom az oltással,ha fizetnének sem szeretném,ha megszúrkálnának minket:)
6712. daroki (válaszként erre: 6711. - Mongi)
2010. dec. 9. 11:18
Jobbulást!:)Te olyan vagy mint szegény Lindi mostanában:D
6711. mongi
2010. dec. 9. 11:11
Ja,én amúgy már 4 napja fekszek,megint beállt a derekam,első nap még lábra állni se tudtam.Itt van anyósom,ő segít.A gyerekek nagyon élvezik a szitut,hogy van vki,aki egész nap ráér játszani velük.:)
6710. mongi
2010. dec. 9. 11:08

Jobbulást mindenkinek,de remélem már mindenki meg is gyógyult!

Ildi,mi bajuk a fiúknak?

Tamás a héten kezdte az ovit,ő múlt héten volt beteg.


Nálunk is jól telt a Mikulás,idén nagyon szuper volt,végre Tamás is élvezte,nem pedig félt a Mikulás bácsitól.:))Főleg édességet kaptak,és Réka is megkóstolhatta a csokit...be is jött neki,azóta minden nap kéri,de nem kap.:)))


Idén se veszitek fel az influenza oltást?

6709. Ildi^^
2010. dec. 6. 20:05
köszi!
6708. daroki (válaszként erre: 6707. - Ildi^^)
2010. dec. 6. 14:37
Jobbulást a kicsiknek!!!
6707. Ildi^^
2010. dec. 6. 14:34

sziasztok!

nálunk is megvolt mindenhol a mikulás, ma meg az oviba, de tiszta betegek, úgyhogy a csoki mellett a gyógyszereket is eszik a gyerekek.:(

6706. daroki (válaszként erre: 6705. - RLindi)
2010. dec. 5. 22:16

A Mikulás jól eltelt,meg végülis az egész napunk.Lindi!Ajánlom figyelmetekbe az Aranyhaj c.mesefilmet,én régen láttam ilye cuki mesét a mozikban:)Minkának tuti tetszene,Kirus is odáig volt érte:)

Holnap megy a suliba is,Kira tiszta extázisban van már:)

Ma szülinapoztunk is,de nagyon lightosan,én sem vagyok a toppon,Jesso baba is újra beteg lett,szóval olyan csendesen,punnyadósan buliztunk ma.

6705. RLindi
2010. dec. 5. 21:23

Remélem mindenkinek jól telt a Mikulásozás:)

Nekünk igen, holnap pedig az oviba is érkezik:)

6704. daroki (válaszként erre: 6703. - Mongi)
2010. dec. 2. 19:38
Köszi neked is:)
6703. mongi
2010. dec. 2. 12:32

Sziasztok!

Kirust Isten éltesse,nagyon boldog szülinapot kívánunk neki!

Igen,az elején még kisebb volt,mint Tamásék most...és már iskolás nagylány!Hihetetlen!!!!!


Lindi!Boldog névnapot!!!!


Éljenek az ünnepelteeeeeek!!!!!:DD

6702. Ildi^^
2010. dec. 2. 12:26

Ja, elfelejtem hogy ez a neved, bocsi. csak itt tudtam meg nálad, hogy ez becenév.

szóval Lindi boldog névnapot kívánok!

6701. daroki
2010. dec. 2. 11:18

Kicsit elvagyok szédülve:)

Lindi!BOLDOG NÉVNAPOT kívánok neked:)

6700. daroki (válaszként erre: 6698. - RLindi)
2010. dec. 2. 10:58
Köszi lánykák aranyosak vagytok:)Átadom Kirusnak,ma nagyon kis happy napja van,mindent(na jó)majdnem mindent megengedek neki:)
6699. Ildi^^
2010. dec. 2. 10:21

sziasztok!

Kirusnak nagyon boldog szülinapot kívánok!

hú, ilyen régóta fórumoztok? az igen.:)

nekünk csak tavaly szeptembertől van gép és net, úgyhogy mentségemül szolgáljon.:)

6698. RLindi
2010. dec. 2. 06:58

Ma nem tudom mikor leszek, ezért ilyen korán..de semmiképp sem akartam kihagyni:Kira Hercegnőnek nagyon boldog 7.szülinapot kívánunk!:))

Amúgy olyan hihetetlen,hogy már 7?! Amikor kezdtük a fórumot 4 volt azt hiszem:)

6697. Ildi^^
2010. dec. 1. 17:56

sziasztok!

Tamás nagyon boldog szülinapot kívánok!!!

6696. daroki (válaszként erre: 6695. - Mongi)
2010. dec. 1. 17:05
Akkor még drukkolok neked,hogy minél előbb 18:12 legyen:DDD Még egyszer happy birthdayt neki:)
6695. mongi
2010. dec. 1. 16:49

KÖszi szépen Csajok!:)

Ma már itt voltak a nagyik egy kicsit,meg eljön még Tamás keresztapja is...a nagy buli szombaton lesz!

Tamás persze reggelre elfelejtette,hogy ma van a szülinapja,s amikor elindítottam neki az Alma együttestől a Szülinapom c. dalt,akkor ezerrel elkezdett vigyorogni,pedig még tök kómás volt ébredés után.:)

Mára sima csokitortát rendeltem a cukiból,meg sütöttem túrós rudakat és virslis kifliket.Minden fincsi volt.

Ja,és igaz,hogy beteg,de bement az oviba is egy órára-megünnepeltetni magát.:D

(2005-ben pont ilyen hülye,esős idő volt ezen a napon...és már nagyon vártuk ilyenkor Tamást...18.12-kor született meg...:))

6694. daroki
2010. dec. 1. 15:01
Én ma megrendeltem a tortát vasárnapra.Pizzát fogok rendelni,ezt kérték a gyerekek,így aznap nem fogok főzni:)Igaz időm se lenne rá,mert ha minden igaz,akkor mozizom szombaton és vasárnap is.Elsőként a Harry Pottert nézem meg Dáviddal,aztán vasárnap meg az aranyhaj című mesét.Meg van még pár nekem való film,de idő hiányában,kicsit csúsztatok:)
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook