Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 negativ terhességi tesztnél lehetek terhes? 3 hete nem jött meg! fórum

2 negativ terhességi tesztnél lehetek terhes? 3 hete nem jött meg! (beszélgetős fórum)


1 2 3
54. íza78 (válaszként erre: 53. - KLMárti)
2009. okt. 6. 20:32
Nem az első vizeletből volt,sőt inkább napközben,a nőgyógyász pedig nem korai még a 4. héten?
53. KLMárti (válaszként erre: 52. - Íza78)
2009. okt. 6. 20:21

Milyen időpontban nézted? Elvileg az a legbiztonságosabb, ha rögtön ébredés utáni első vizeletből nézed. Hallottam olyanokról, akik a nap különböző idejében nézték, és mindig más eredményt kaptak.


De természetesen ha teljesen biztos akarsz lenni, akkor menj el nőgyógyászhoz. Ő egyértelműen meg fogja neked mondani, hogy van-e baba vagy nincs.

52. íza78
2009. okt. 6. 20:10

Szia mindenkinek!

A párommal nagyon szeretnénk babát,és ugy tünt sikerült is elsőre.Két teszt

et csináltunk,bár még csak a beágyazódás után vagyunk,de mindkettő pozítiv lett.De gondoltam csinálok még rá pár napra,hogy megerősítsem magamban és az életem párjában a hitet,hogy gyermekünk lesz és a másik két teszt negativ lett.Most nagyon el vagyok keseredve,nem tudom mi van most,mennyire megbizhatóak a tesztek,és van e esély arra,hogy babát várunk?

51. KLMárti (válaszként erre: 50. - Baba84)
2009. okt. 3. 18:02

Szia!

Én azt javaslom, ne nagyon éld bele magad, mert ha mégse lenne baba, akkor túlságosan csalódhatnál. Meg ha túl görcsösen akarod, az sem segít a foganásban.

Ha 3 napja késik, lehet ugyan jele a terhességnek, de még ennyi idő után igen kicsi a valószínűsége. Szerintem várjál még türelemmel. Az idő majd megmutatja.

Tesztet is szerintem csak később csinálj, mondjuk ha már 1 hete késik, bár természetesen előbb is lehet, de akkor még nem biztos, hogy helyes eredményt ad.

50. Baba84
2009. okt. 3. 10:43
sziasztok!nekem 3 napja késik,eddig mindig időben jött meg vagy 1-2nappal előbb.6 honapja volt egy abortuszom,de most nagyon szeretnék kisbabát és reménykedek,probálom az előző terhességhez hasonlo tüneteket keresni.a mellem most abszolut nem feszül,s a hasam is fáj,mintha megjönne.de gondolom nincs 2 egyforma terhesség... cáfoljon meg vki.
49. ágóbágó (válaszként erre: 48. - Dulai)
2009. szept. 4. 19:33
Igen, két terhesség lefolyása lehet ég és föld, ami a különbséget illeti. Nincs két egyforma terhesség.
48. dulai
2009. szept. 4. 15:54
Sziasztok lányok.Nálam is az a helyzet,hogy a terhességi tesztek vagy csak halvány-nagyon halvány pozitivak vagy negativak és 5 napja késik.De még az a pláne az egészben,hogy tegnap a doki megállapitotta a terhességet.Sajnos uhra csak jövő héten tudok menni mert most nincs rendelés.Azért félek,hogy minden rendben van-e mert nekem már van egy kislányom és amikor vele teherbe estem a terhességi teszt már a várt mensi első napján 100%-os pozitiv volt.Lehet 2 terhesség(teherbeesés) között ilyen különbség?
47. Fuoco
2009. aug. 30. 09:46

Nem szállok vitába, nem ér annyit az egész!


Kedves topic indító! Igen, lehetsz terhes!

46. 707655fba1 (válaszként erre: 45. - Fuoco)
2009. aug. 30. 09:11

Nem is feltételeztem rólad rosszindulatot.

Viszont csak azt hajtogatod, hogy szerinted ki kellene mutatnia a terhességet.

Ez nem vélemény, hanem tény kérdése.

45. Fuoco (válaszként erre: 44. - 707655fba1)
2009. aug. 30. 08:27

Nem igazán értelek, mindenféle rosszindulattól mentesen írtam, amit írtam!

Nem értem azt sem, miért kéne magamat nyugtatni, hogy jön ez ide?

Az egy dolog, hogy nekem a 28. napomon már kimutatta a teszt, de senkit nem akarok én megcáfolni vagy az igazamat másra erőltetni!

Egyszerűen SZERINTEM nincs alapja annak, hogy reménykedjen!

Ugyanis a terhességi tesztek 10 vagy 25-ös érzékenységűek! Legrosszabb esetben egy-két hetes késésnél már minden tesztnek mutatnia kéne SZERINTEM!


Elkerülte a figyelmemet a 10-es hsz-ed! Nagyon sajnálom ami Veled történt, de nem hinném, hogy ez egy általános dolog!

Tudod mit? Kívánom tiszta szívemből, hogy babás legyen a topic indítója, de megmondom őszintén, nagyon csodálkoznék!

44. 707655fba1 (válaszként erre: 43. - Fuoco)
2009. aug. 29. 18:00

Ne haragudj, de most magadat akarod nyugtatni, vagy másokat cáfolni.

Többen leírtuk TAPASZTALAT alapján, hogy van olyan, hogy mégis téved a teszt.

43. Fuoco (válaszként erre: 42. - Neenaa)
2009. aug. 29. 17:06

Igen, nyilvan, de 3 het kesesnel o mar elvileg 7 hetes terhes!

Ezt mar minden tesztnek igazolnia kellene!

42. Neenaa
2009. aug. 29. 15:45
Lehet valaki terhes negatív teszttel, nem ez a mérvadó, hanem az orvosi vizsgálat, és az u.h.
41. KLMárti (válaszként erre: 40. - Roni24)
2009. aug. 28. 09:05
Mi is le voltunk döbbenve. Azt hitte, hogy kicsit meghízott, és hogy a belei kutyorognak neki. Egyébként én sem hittem volna, ha nem magam beszélek a nővel. És végig menzeszelt. Ráadásul szegények épp akkor kezdtek bele egy költözködésbe. Kicsit bele kellett húzniuk.
40. Roni24 (válaszként erre: 39. - KLMárti)
2009. aug. 27. 15:19

Na neeeeeeee, ez komoly?!?!?!?!

Ilyen nem létezik!


30 hetesen azért nemhogy már hasa van az embernek, ráadásul a baba is erőteljesen rugdos, nem igaz, hogy nem vette észre! :SSSSSS

39. KLMárti (válaszként erre: 37. - Tigriseva)
2009. aug. 26. 22:54

Amikor én vártam Kristófot, egyik havi vizitemkor találkoztam egy nővel, aki majdnem 30 hetes terhes volt, amikor megtudta, hogy gyermeket vár, mert ő végig menzeszelt, és végig szedte a fogamzásgátlót.


Persze nem ez az általános, de azért ilyen is előfordul. Szóval attól, hogy vérzésed van, nyugodtan várhatsz babát.


Szóval, gratulálok a babához.

2009. aug. 26. 14:11

szia. van, aki terhesség alatt is menstruál. Az is simán lehet, hogy a előző az nem rendes menstruáció volt.

Doki!

2009. aug. 26. 13:14
Sziasztok,nekem az lenne a kérdésem,hogy múlt hónapban megvolt a mensesem,bár sokkal kevesebb volt,és nem tartott két napig,tesztett csináltam rá pár napra,az negativ lett,viszont mostanában soakt vagyok rosszul,ma csináltam megint tesztett,és ez szerintem pozitiv,mert rögtön kijött a két csik,jól látható.Létezik hogy terhes vagyok,én ezt nem értem.
2009. aug. 26. 13:10

Nekem 28.napja késik.Két negatív tesztet csináltam már!

Nőgyógyásznál is voltam,aki azt mondta szerinte nincs baba sajnos:-(

35. 707655fba1 (válaszként erre: 30. - Fuoco)
2009. aug. 26. 09:37

Azt, Hogy "jó vicc" irónikusnak szántam.

Hogy miért?

Leírtam a 10. hsz-ban.

2009. aug. 26. 09:33
Szia. Igen lehetsz, nekem 3 negatív teszt után a 4.ik lett pozitít, mert késöbb volt peteérésem és túl korán csináltam a teszteket. Most 11 hetes vagyok :)
2009. aug. 25. 21:35
helló, voltál végül dokinál?
2009. aug. 25. 13:49

Sziasztok!


Lehetsz attól még terhes, hogy negatív a teszt. Mi a férjemmel 2 éven át próbálkoztunk, mire megfogant Kristóf, de hormontablettát kellett már szednem. Ezért nem ugyanaz a helyzet. Ennek ellenére nekünk is 2 negatív tesztünk lett, mire a 3. pozitív, pedig addigra 6 hetes volt Kristóf. Persze tudom, hogy ez nem a normál eset, de simán mutathat mást a teszt.


Másrészt fontos az is, hogy milyen időben csinálod. A legjobb rögtön reggel az első vizeletből megnézni.

31. Fuoco (válaszként erre: 30. - Fuoco)
2009. aug. 22. 17:02
Bocsi, látom nem neked késik...
30. Fuoco (válaszként erre: 17. - 707655fba1)
2009. aug. 22. 17:00

Nem viccnek szántam!

Ha 3 hete késik (és azért késik, mert terhes vagy) akkor több mint 7 hetes vagy!

Azért elég abszurdnak tartom, hogy egy 7 hetes terhességet ne mutasson ki a teszt!


Szóval SZERINTEM másról van szó. Lehet, hogy nem volt most peteérésed vagy valamilyen hormonális gond van!

Választ nyílván csak orvos adhat, de nekem a 28. Napon mutatta a teszt!!

29. nemetherika (válaszként erre: 1. - Encis)
2009. aug. 22. 12:16

Lehet ciszta is vagy csak egyszerű idegesség...

amikor nem jön meg rá 1 hétre már az ultrahangon lehet látni a petezsákot

menj nőgyógyászhoz és ultrahangra nem árthat..ha tudod , hogy jó hír vagy más

2009. aug. 22. 01:05
nem hinném menjél orvoshoz SOS- ben
2009. aug. 21. 23:46
Nekem mindig jót mutattak a tesztek.
26. Bcicus (válaszként erre: 1. - Encis)
2009. aug. 21. 23:25
Lehetsz,de minimális az esélye. Vlaszeg beteg vagy. Minél hamarabb keress egy jó dokit.
25. Encis
2009. aug. 21. 22:00
Én is így gondolom, hogy lehetek terhes és reménykedem is benne. Csak azért kicsit hipochonder is vagyok és mindig valami súlyos betegségre gondolok. De hátha jön a Babóca!:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook