Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 hónapos babák KÖTELEZŐ pcv, azaz prevenar 13 oltása helyett, 20as. Valaki beadatta már? fórum

2 hónapos babák KÖTELEZŐ pcv, azaz prevenar 13 oltása helyett, 20as. Valaki beadatta már? (beszélgetős fórum)


5. rabankari (válaszként erre: 4. - 93c160eef4)
2020. dec. 22. 22:32

Én megkérdeznék más gyermekorvost, ha a saját orvosotokban nem bízol, írhat itt bárki bármit.

Érdeklōdj esetleg védōnōnél a program után, vagy esetleg tudna - e olyan orvost, aki pontosabb infót ad.

2020. dec. 22. 21:10
Senki nem tud itt sem semmit? :(
3. 93c160eef4 (válaszként erre: 2. - Globus)
2020. dec. 22. 20:55
Az oké, de hogy ez egy új vakcina, de semmi infó róla!? Meg erről a programról? 9500ft ért meg nem kockáztatom a fiam épségét, még a száz meg az ezer szereséért sem tenném..
2. globus (válaszként erre: 1. - 93c160eef4)
2020. dec. 22. 20:51
Tudtommal ezen védőoltások neveiben szereplő szám azt jelenti, hogy hányféle kórokozó ellen hatásos.
2020. dec. 22. 20:45
Kisfiamnak most lesz aktuális a 2 hónapos oltása. Eddig a prevenar 13 oltással szurizták meg a babákat, most az orvos pedig a kisfiamat valami prevenar 20 nevezetűvel szeretné oltani. Berakta valami oltóprogramba, annyit kell tenni hogy telefonos alkalmazáson bejelölgetni, hogy volt e valami tünet... Meg 9500ft.ot utalnak ezért számlára. Nos, bármi kérdésem volt a dologról érdemleges választ nem kaptam tőle, csak hogy ez jó dolog. Aha, oké.. Énazért szeretnék mást is meghallgatni, de sajnos interneten semmi információt nem hallottam erről, és nem ismerek olyat, aki ezt az oltást kapta volna. Valaki esetleg van itt, akitudna egy kks infóval szolgálni? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook