Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2 éves a babád? Ide veled... fórum

2 éves a babád? Ide veled... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
6. c42aaaac41 (válaszként erre: 4. - Koperta)
2009. márc. 19. 14:26
Köszönöm jól vagyok,épp dolgozom.Elvileg...:-)Fiam bölcsiben,délután anyukáméknál estig.Te mit csinálsz?Otthon vagy?Sokat vagy egyedül?Vagy azért tudsz társaságba menni néha?El tudsz szabadulni a gyerektől?
2009. márc. 19. 14:22
sziasztok a mi kisebbik lányunk januárban múlt kettő éves a nővérével elég jól megvannak mindent mond imádja a veseket és a lovakat
2009. márc. 19. 14:20

Az én kisfiam most múlt kettő, és ő is szeret "olvasni". Egy kicsit gyors a tempója, de azért lehet követni. :)

És való igaz, néha jól esne, ha nem csak a gyerekek hogylétéről érdeklődnének, hanem rólam is. Nos, hogy vagy? Milyen a mai napod?

2009. márc. 19. 14:20

olvas?miket?mert mi még csak nézegetjök a könyveket és az ismerős állatok hangját utánozza.

néhány szót pötyörészik.

De megért mindent és Ő is megérteti magát.

Bár huzamosabb ideig csak a nagy puzzle érdekli.mert ha elmondom neki mi van a képen szinte mindet a helyére teszi.pedig 24 db-os.

igényli a társaságot és szeret a szabadban lenni.Nagy a mozgádigénye.

2009. márc. 19. 14:18
Most indult be épp a Nehéz a kétévesekkel? fórum!
2009. márc. 19. 14:17

Gondoltam indítok egy ilyen fórumot is.Itt megoszthatjuk kissebb-nagyobb gondjainkat,örömünket stb ami a 2 éveseinkkel kapcsolatos,vagy akár velünk.Mert velünk vagy magunkkal nem is törődünk,törődnek...Pedig néha jól esne,ha valaki csak úgy megkérdezné,hogy Te hogy vagy?!A 2 évesek meg egy csoda világ...

Nekem 2 éves lesz a fiam, félig egyedülálló szülő vagyok,albérletben lakom, és dolgozom a gyerek 1 éves korától.Viszont a gyerekem gyönyörű,okos és állandóan "olvas"...:-)))


Írjatok,hogy mi újság!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook