Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2 éves a babád? Ide veled... fórum

2 éves a babád? Ide veled... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
36. c42aaaac41 (válaszként erre: 35. - Koperta)
2009. márc. 24. 15:13
Na ebbe mi is belefutottunk,mikor mentünk az osztrákokhoz.:( Negyed órát aludt!érdekes volt!
2009. márc. 24. 14:54
Próbálom hétvégén is az alvásidőt betartani, de most utaznunk kellett. Azt gondoltam, hogy majd alszik a kocsiban. Tévedtem.
34. c42aaaac41 (válaszként erre: 33. - Koperta)
2009. márc. 24. 14:39
Nálunk szinte mindig kimarad az alvás hétvégén,ha velem van a gyerek.De szerencsére a bölcsiben gyorsan helyre rázódik.Olvastam egy másik fórumon,hogy az egyik anyuka szigorú időbeosztást tartott és attól akkor sem tért el,ha piros hó esett.Ez az amit én soha nem tudtam megoldani!Azért is oylan a fiam amilyen!Amikor velem van,akkor nem bír magával!:D
2009. márc. 24. 14:33
Mit csináltok, ha a gyerkőcnek kimarad a napközbeni alvás? (Nálunk szombaton, és hétfőn nem sikerült délután aludni, mert utaznunk kellett.) Nem találja magát szegénykém, össze-vissza eszik, alszik, nem tudunk visszazökkenni a megszokott mederbe.
2009. márc. 24. 14:33
Sziasztok! Mostanában elég sűrűek a napok, de azért néha sikerül benézni hozzátok! Mindenkinek szép napot kívánok!
2009. márc. 21. 18:53
Kitartást!Holnap jobb lesz!:DD
2009. márc. 21. 18:28
Köszi! Már alig várom, hogy vége legyen a napnak. Ez a mai nagyon hosszú volt nekem.
2009. márc. 21. 14:27
Hogy vagytok gyerekes anyukák?mint nők,hogy érzitek magatokat?
28. 72f62a66ed (válaszként erre: 25. - Koperta)
2009. márc. 21. 07:34
Férjem soha nem cserélte ki a nagyobbik fiunk pelusát, aztán mikor Máté megszületett, kénytelen volt, mert addigra szülőktől különköltöztünk, és ha épp nem voltam itthon, kénytelen volt kicserélni. Soha nem erőltettem neki. aztán a végén belejött.
2009. márc. 21. 07:32

Sziasztok!


Nekem is van egy majdnem két éves (májusi) kisfiam, Máté. Meg egy nagyobb is, Kornél aki már ovis.

2009. márc. 19. 16:12
Miért olyan mumus a pelenkacsere a pasiknak?Mondjuk az én gyerekem apukája simán cseréli a pelust szerencsére...
25. koperta (válaszként erre: 24. - C42aaaac41)
2009. márc. 19. 15:52
Vigyáz rájuk, ad nekik enni, ha éhesek, meg játszik is velük, de pl. pelenkát már nem cserél. Ezért nem tudok, csak rövid időre elmenni.
24. c42aaaac41 (válaszként erre: 23. - Koperta)
2009. márc. 19. 15:30
Hát én ezért is jöttem vissza dolgozni részben,hogy néha felnőtt emberek között legyek.Na meg persze fizetni kell az albit meg mindent...A férjed azért segít legalább a hétvégén? Hogy bírja a gyerekezést?
2009. márc. 19. 15:11
Szerencsére nem. De a férjem reggel korábban megy el, mint mi az oviba, és később ér haza, mint mi. Gyakorlatilag egyedül vagyok. Bár azért az sokat számít, hogy este, meg hétvégén nem vagyok egyedül.
22. c42aaaac41 (válaszként erre: 20. - Koperta)
2009. márc. 19. 15:09
Magunkról is tudunk beszélni!Egyedül álló szülő vagy?
2009. márc. 19. 15:08
Sajnos a gyereknek meg kell érni agyilag a pelus elhagyására.Az én Pakim most épp nem szereti a bilit,de a wct sem mindig.Pedig egy időben olyan lelkes volt.A pisilés meg necces,mert még csak most kezdtük,úgyhogy sok vizes gatya bánja a történetet...:-)Én is későn lettem szobatiszta,úgyhogy mit is várok a fiamtól...:-DD
20. koperta (válaszként erre: 14. - C42aaaac41)
2009. márc. 19. 15:03
Látod, akárhogyan is, de mindig vissza kanyarodunk a gyerekhez. Mert Ő a fontosabb, róla mindig tudunk beszélni. Egyedül akkor érzem magam, amikor pl. alszanak és én itt ülök a gép előtt. Máskor nincs is időm azon agyalni, hogy egyedül vagyok.
2009. márc. 19. 15:00
Még nem merem levenni róla (pedig azt kéne). Még várok nyárig, aztán pelus kilőve.
18. koperta (válaszként erre: 15. - Lizabella)
2009. márc. 19. 14:57
Húúúú. Már elhagyjátok a pelust? Akkor biztosan lányod van. A nagyobbik fiam csak 3 évesen lett szobatiszta, de a kicsi már most jelzi, hogy pisi, kaki, de nem hajlandó a bilire ülni. A lépcsős WC-szűkítőre ráül ugyan, de nem csinál semmit. Pedig már érzi, hogy mikor van dolga, csak még a pelusba. Irigyellek.
2009. márc. 19. 14:54
Szerintem is tök jó nekik is hogy ketten vannak, bár így még nehezebb megszervezni, hogy el tudjon menni az ember bárhova is. Mi is nagyon ritkán járunk el, és nagyon hiányzik a "társasági élet". Jövő hónapban megyek vissza dolgozni, bár félek tőle, de legalább egy kicsit visszazökkenek a valóvilágba.
2009. márc. 19. 14:50

én a két lányzóval vagyok itthon a legkisebbet most várjuk elvileg augusztus végén érkezik és megérzésünk szerint ő is kislány lesz


nálunk mind a kettő csajszi karácsonykor lett pelusmentes aminek nagyon örülök azóta havi 10 000ft marad a kasszában

2009. márc. 19. 14:48

Mi épp most kezdjük a pelust elhagyni.Délelőtt nem volt rajta,de nem is pisiltbe.


Nagyon sok mindent mond már,illetve mindent mond amit mi is.Nálunk a noddy mese a menő.

2009. márc. 19. 14:45

Este nem tudok elmenni,mert még cicis a fiam.De valószínű,hogy most már simán ellenne nélkülem is csak én még félek otthagyni akár az apjára,akár a nagyszüleire...A parák...Nekem a társaságot a munkahelyem jelenti,mert eladó vagyok.Meg azért nagy ritkán elmegyünk ide-oda.A bölcsi azért sokat könnyít az életemen!

Jó is az ha van az ember gyerekének testvére.De az én fiam egyke lesz még egy darabig...

2009. márc. 19. 14:44

sziasztok!


Nekem május 18-án lesz két éves....

12. eminoka (válaszként erre: 8. - C42aaaac41)
2009. márc. 19. 14:41
Az én kisfiam is nagyon szereti a könyveket, egyedül is nézegeti, és nagyon szereti, ha együtt elmutogatjuk, hogy mi micsoda, de ha a mesét mondom neki, azt ki nem állhatja.Annak ellenére, hogy a mondókákat szereti, és mutogatja is velem.
11. koperta (válaszként erre: 6. - C42aaaac41)
2009. márc. 19. 14:35
Még itthon vagyok a gyerekekkel, azaz csak a kisebbel, a nagyobb már óvodába jár. Öt év az nagyon hosszú idő itthon, de csak az utóbbi hónapokban érzem úgy, hogy most már elég volt. A gyerekek - sajnos - nagyon hozzám nőttek, ezért csak ritkán, és csak 1-1 órára tudok elmenni, de már az is jól esik. És Te? Jársz társaságba?
2009. márc. 19. 14:35
Sziasztok! Az én kisfiam december 26-án volt két éves, most éppen alszik a báttyával együtt. Egyébként ők is nagyon szeretik egymást, de azért sokszor megy a balhé, mikor együtt játszanak.
2009. márc. 19. 14:31

Hogy állnak a beszéddel,bilivel,gyerekekkel?

Ti otthon vagytok még vagy már dolgoztok?

2009. márc. 19. 14:30
Természetesen a fiam is csak nézegeti a képeket,de olyan iramban sorolja,hogy kit lát,hogy néha én sem tudom követni.Kedvencem,mikor áll az ágy mellett,könyv előtte és hangosan sorolja a szereplőket.Nálunk a Thomas a nyerő,ami egy karácsonyra kapott könyvvel kezdődött.De jöhet még a Bob az építő,ami a fiamnak csak Bobmester,Postás Pat.Érdekes módon a sima mese amit én mondok nem köti le.Talán később?..
2009. márc. 19. 14:28

Nekem januárban volt kettő a csajszi.


Igen akarnok nőszemély :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook