Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 19 évesen lehet előre tervezni? fórum

19 évesen lehet előre tervezni? (beszélgetős fórum)


1 2
5. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - Ninabogár)
2008. szept. 30. 09:11

68 évesen sem lehet előre tervezni!:))

"Ember tervez,Isten végez!" szokták volt mondani!:))


Tervezgetni lehet,csak ha nem jön össze nem szabad komolyan venni.

Mindig az adott helyzetekhez kell alkalmazkodni és azokban megtalálni az értelmet,vagy a jót.

Szóval,a tervek ,álmok ,mindíg előre visznek,de soha nem szabad beleesni abba a hibába,hogy ezáltal rugalmatlanná válunk!!

Szerintem.

2008. szept. 30. 09:10
szerintem élj a mának úgy, hogy közben tudod mit szeretnél és megpróbálod azt megvalósítani. a kettő nem zárja ki egymást. az életet a mában kell megélni - közhely, de igaz. közben pedig tudsz figyelni arra, hogy alakítsd a terveidet. vagy nem?
2008. szept. 30. 09:07
Szerintem lehet előre tervezni...miért is ne? Sokan a mának élnek, de nem kell beállni a nagy tömegben. Lehetsz te komolyabb,érettebb és előrelátóbb. ;)
2008. szept. 30. 09:07

Nagyon jó amit kérdezel:)

Az a baj a tervekkel, hogy sokszor nem rajtunk áll a megvalósítása. Sok minden befolyásolja.

Pont ezek miatt nem szeretek előre tervezni.

2008. szept. 30. 08:59
Sziasztok! A véleményetekre lennék kiváncsi, hogy az ember 19 évesen még a mának éljen, vagy tervezze meg előre láthatólag mi is akar lenni a nagybetűs életben, lehet előre tevezni? Meg lehet valósítani még akkor is ha nem rendelkezünk kellő anyagi javakkal?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook