Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 19 évesen lehet előre tervezni? fórum

19 évesen lehet előre tervezni? (beszélgetős fórum)


1 2
35. Gretaa
2010. márc. 6. 13:58
Csak sajnos amit tervezünk,az soha nem úgy alakúl!
2010. márc. 6. 13:57
lehetni lehet, de nem érdemes..
2010. márc. 4. 17:56
mindegy hány évesek vagyunk, szerintem mindig érdemes tervezni :)) , max. nem úgy jön be, de akkor újra tervezzük... :))))))
2010. márc. 4. 17:52
Nem!
2010. márc. 4. 17:51
lehet,de nem érdemes! :)
2010. márc. 4. 17:50
nem!!!
2009. szept. 2. 18:16
a kérdés inkább az, hogy érdemes-e? Tapasztalatom szerint semmi sem ugy alakul ahogy eltervezzük, szóval én nem tervezek.
2009. febr. 8. 19:20
most 15-én leszek 19, nagy terveim vannak a jövõt illetõen, és lassan, de haladok a cél felé a párommal. Szóval lehet ilyen fiatalon is elõre tervezni!
27. d93e9356ab (válaszként erre: 26. - D93e9356ab)
2009. jan. 30. 09:46

Ja, az én párom 13 évvel idősebb nálam, mindíg az idősebb férfiak jöttek be nekem.(nagyon halkan suttogom,ezért is nem értem meg Mary Zsuzsit, én nem tudnék miről beszélgetni egy 21 éves fiúval, arról nem beszélve, hogy az én fiam 20 éves és pedofilnak érezném magam).Szóval 5 éves voltam, mikor a szüleim elváltak.Anyu nem ment többé férjhez, pedig lett volna kihez.Én biztos vagyok benne, hogy kicsit apámat is keresem a kapcsolataimban.Nem lehet véletlen, hogy csupa magas, kékszemű, ősz vagy őszes pasim volt.

Remélem, hogy a jelenlegi az igazi és végleges, mert már unom a keresgélést.

2009. jan. 30. 09:35
Lehet persze, hogy aztán mi lesz belőle?....Én is mindent elterveztem és ma csak csodálkozom, mennyire másképpen alakult minden.Bocsika, nem akartam senkit megijeszteni vagy elkedvetleníteni!Biztosan van olyan is, akinek minden bejön :)))) Hajrá Ifjúság, előttetek a jövő, rajtatok múlik, milyen világban élünk tovább!
2009. jan. 30. 09:32
na ná
2008. dec. 22. 11:36
sőt, kell is, de persze igazodni kell a hirtelen változásokhoz
2008. dec. 14. 15:40
17 vagyok és már mindent megterveztem a jövömmel kapcsolatosan
2008. nov. 4. 09:55
Lehet!
21. Sirga
2008. nov. 4. 09:55
Miért ne lehetne? :)
2008. nov. 4. 09:47
a mának élés és az tervezés nem zárja ki egymást-nem csak lehet de KELL is
2008. okt. 22. 18:40
Persze, simán. Még fiatalabb korban is!
18. j357
2008. szept. 30. 12:28
miért ne lehetne?csak persze az élet nem mindig a tervek szerint alakul, de ez benne a szép:)
17. 2104cc91e8 (válaszként erre: 15. - Ninabogár)
2008. szept. 30. 12:17

Szerintem nem hozható összefüggésbe!

Az Én szüleim együtt voltak,

(ezért igen ócska gyerekkorunk volt a 2 testvérem-mel)csak azután váltak el miután férjhezmentem!

A mai fiatal férfiak, talán határozatlanok, kiforratlanok, Anyuka mindenben kiszolgálja Őket (tisztelet a kivételnek!) de, ha egy kapcsolatban 50-50 %-ban kell felelősséget, feladatot vállalni az már nem nagyon tetszik! Ha nagyobb a korkülönb-ség talán jobban értékelik a fiatalságodat, pláne, ha felelsségtudattal párosul! Minden jót kívánok Nektek, üdvözlettel: Fiti

16. Sznebk2 (válaszként erre: 15. - Ninabogár)
2008. szept. 30. 12:13
Persze, hogy összefüggésben áll. Viszont ha még a kapcsolatotok elején vagytok, hogyan érted azt, hogy tervezni szeretnél? Családot, ilyesmit? Mindent magad miatt tegyél. Ha Te akarsz gyermeket, mert vágysz rá, tedd meg, ha akarsz férjet, mert meg akarsz állapodni és el is tudod képzelni, hogy két év múlva reggel ugyanúgy beviszed neki a kávét egy puszival, akkor tedd meg. Ha ő azért mondja, mert itt az ideje (neki), akkor ne tedd meg. Ha tanulni szeretnél még, tedd meg, ha utazni szeretnél, nyelvet tanulni, vágj bele. Ha még bulizni szeretnél és sokat tapasztalni, láss hozzá. De mindent azért, mert Te akarod!!!
2008. szept. 30. 10:24
Nagyon kedves tőled hogy a hozzászólásoddal megtisztelsz! Nagyon jó ezt hallani, olvasni. Igazán büszke lehetsz az életben elért teljesítményedre, valójában mindenki erre vágyik. A párom...9 évvel, elég friss a dolog. Mostanában, egy pár kapcsolattal ezelőttre vissza vezethetően az idősebb pasik kezdtek el érdekelni. Ez normális így 19 évesen :S ? Bár a szüleim elváltak, anyummal vagyok, de imádtam apumat kiskoromban...jó régen láttam már az öreget. Összefüggésbe hozható ezzel?
14. 2104cc91e8 (válaszként erre: 7. - Ninabogár)
2008. szept. 30. 10:14

Kedves Ninabogár!

Ha nem bántódsz meg érte akkor én pár szóban leírom az Én életemet!(tudom, nem Rólam szól a történet)

Kislánykoromban "terveztem" , hogy nem olyan családi életem lesz mint a szüleimnek! Azt hiszem sikerült, immár 43 éves a házasságunk! Azt terveztem 17 éves koromban fiatalasszonyként, hogy csak akkor szülök gyereket ha előbb tetőt tudok teremteni a feje fölé! Azt hiszem, sikerült 5 éve asszony voltam, mire lakáshoz jutottunk (mire meglett a lakás méhen-kívüli terhes lettem)de 8 éves házasok voltunk amikor mégis megszületett a Fiam, akiből elsőgenerációs diplomást neveltem! Sorolhatnám az életemet amiben nemcsak jó dolgok voltak, mindenért meg kellett harcolnunk, és nagyon jó volt, hogy volt mindíg célunk, tervünk!!!Most így 60 évesen azt hiszem, minden sikerült! Egyébként mennyivel "idősebb" a Párod?? (az Enyém:7év4hónappal:-)és a mai napig imádjuk egymást (mostmár kijelenthetem és nem hangzik dicsekvésnek, így 43 év után)

Kívánok Neked nemes célokat és ha elsőre nem sikerül, kívánok kitartást, hogy akár többszöri

nekifutásra, de SIKERÜLJÖN !!!

Szeretettel üdvözöl: Fiti

2008. szept. 30. 09:43
Nem baj ha komolyabb vagy a korosztályodnál,érdemes tervezni csak nem szabad kétségbe esni ha valami nem sikerül.Célokat kitűzni érdemes,hogy mit szeretnél elérni.
2008. szept. 30. 09:40
Szerintem nem tervezni kell, a celt kell kituzni. Nem szamit mikor ered el, de az igen, hogy hogyan. A celhoz vezeto uton kell a manak elni...
2008. szept. 30. 09:21
És ha azt mondom hogy a párom idősebb és elvárná azt hogy előre tervezzek? Persze tudom, ne a pasim miatt és érte alakitsam az életem, de el kell gondolkodnom, ha egy idősebb embert szeretnék magam mellé, hogy kitartok-e mellette a későbbiekben is, hisz ő fél ettől.
10. Sznebk2 (válaszként erre: 7. - Ninabogár)
2008. szept. 30. 09:16
Mindig csak annyira gondolkodj előre, amennyi szinte biztosan véghezvihető. Ez lehet egy iskola, egy hónap múlva esedékes kirándulás. A párkapcsolatokban több a buktató, mert az nem csak rajtad múlik. Apróbb célokon át vezet az út a nagy álmokig. Lépésenként meg lehet csinálni. De tenni is kell érte, nem csak tervezni! :)
9. 0c97fbb607 (válaszként erre: 8. - 12e44458f8)
2008. szept. 30. 09:15

Én evvel nem értek egyet!

Ez amolyan "meeting"duma:DDD

8. 12e44458f8 (válaszként erre: 7. - Ninabogár)
2008. szept. 30. 09:13
Siker titka az örök elégedetlenség:)
2008. szept. 30. 09:11
Igen, csak pont ez a problémám, hogy eddig akárhogy terveztem valami mindíg közbeszólt. Ha viszont érett gondolkodással szeretnék a kérdés mögé nézni, ha valamit el akarok érni tervezni kell.Nem? Nagyon nehéz.
6. 12e44458f8 (válaszként erre: 3. - C066a749d7)
2008. szept. 30. 09:11
Ha szakmáról van szó természetes, hogy elötte megtervezi az ember. Csak vannak olyan területek ahol később csalódás érheti.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook