Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 18évesen gyereket vállalni? fórum

18évesen gyereket vállalni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
71. 3a92f8d690 (válaszként erre: 70. - D7e65d27c4)
2010. márc. 21. 21:37
Ok részemről is vége holnap korán kell kelned tudod suli!!
2010. márc. 21. 21:36

jo szerintem is fejezzuk be!!

es bocsanat az elobbi kirohanasomert(ragos hus)

telleg bocsi...:S fel fogtam hogy gyerek vagyok meg!!! es hogy fogjam vissza magamat..mert csak meg kell adnom a tiszteletet!!

joejt neked is meg mindenkinek !!

2010. márc. 21. 21:32
nem szeretem a ragos hust ...meg am sem kostolgattalak!! csak valaszoltam !!
68. 3a92f8d690 (válaszként erre: 67. - D7e65d27c4)
2010. márc. 21. 21:26
Szerintem ne kóstolgassuk egymást kislányom........pihenjél és alujál jól és felejtsd el a mai napodat és a gyerekvállalást egy jó ideig...
2010. márc. 21. 21:16
te talan nem lazadtal? vagy neked ki maradt a "kamasz" kor?
2010. márc. 21. 21:14
szeretek fiatalnak lenni,ugy hogy nem zavar hogy kislanynak mondasz :)
65. 3a92f8d690 (válaszként erre: 43. - D7e65d27c4)
2010. márc. 21. 21:08
Még csak 30 vagyok:_) Na mindegy nem is érdekel mostmár tovább ez az egész megvan nekem is a saját bajom .Nem állok le én vitázni kislányokkal..........
2010. márc. 21. 20:48
(amugy azert irok ekezetek nelkul,mert nincs ekezetes betum,amelyik valaszomban volt ekezet,azokat a betuket csak bemasoltam a kedvetekert,hogy ne kossetek bele):))
2010. márc. 21. 20:45

Than Karoly öko iskola,gimnazium,szakkozep,es szakiskolaba jarok!!sajnos 3evvel ezelott el kovettem 1hibat,es igy kicsit ev vesztes vagyok :s...de szeptembertol megyek szakiskolaba :)3ev alatt meg lesz a szakmam :))))

baratom pecset lakik,en pedig pesten :S 1eve vagyunk egyutt,es kulon lakunk!de tervezzuk hogy ossze koltozunk :)Kefekotoke: koszonom:)csak neha lazadok..es nem mindig veszem eszre,ha valaki segiteni akar,megha meg is bant vele !! a thx-et csak reflexbol irtam,bocsi!

2010. márc. 21. 19:34

Melyik suli nincs befejezve, hányadikosok vagytok?

HOgy áll az anyagi háttér? Hol laktok? Mióta vagytok együtt? Együtt éltek?

61. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 60. - Veronika27)
2010. márc. 21. 19:17

Szia!


Ez tényleg nem.

Nem erre a karrierre gondoltam :)

Az esetek többségében azért nem is kell utazgatni.

Viszont több esetben dönteni kell tényleg vagy gyerek, vagy karrier. Az általad említettbe nem fér bele a gyerek. :)

2010. márc. 21. 19:10

"Szerinted aki korábban szül az egyenesen arányos az igénytelenséggel is? "


Semmi ilyet nem írtam. Valószínű rosszul értelmezted.

Gyerek mellett is lehet karriert építeni, persze kérdés, ki milyen karrierre vágyik, mert szerintem te is tudod, hogy nem minden karrier fér össze a gyerekneveléssel. Gondolok itt pl. arra, mikor valakinek olyan a munkája, hogy sokat utazgat. Nem hinném, hogy azt meg lehet oldani úgy, hogy ne menjen a gyereknevelés rovására.

59. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 58. - Veronika27)
2010. márc. 21. 18:49

Nem mindenkinek hiányzik a karrierépítés, de szerintem a célok fontosak, az iskolát be kell fejezni,


Bocsi, nem akarok kötekedni. Szerinted aki korábban szül az egyenesen arányos az igénytelenséggel is? Gyerek mellett is lehet karriert építeni,csak nehezebb, többet kell érte dolgozni odafigyelve,hogy ne menjen a gyermeknevelés rovására. Van aki már tizenévesen is érett erre, és van akinek egy élet is kevés :)

Most nem arra gondoltam aki elkezdi a szülést tizenhárom évesen és amíg szülőképes addig ontja a gyerekeket.

2010. márc. 21. 18:31

Olvasgattam a hozzászólásokat és egyetértek. 18 évesen még gyerek az ember, hiába van meghúzva a határ ott...

Gyereket? Stabil kapcsolatra, stabil háttérrel, szívvel!

Nem mindenkinek hiányzik a karrierépítés, de szerintem a célok fontosak, az iskolát be kell fejezni, emberekkel ismerkedni, megismerni a világot.

2010. márc. 21. 18:16

Szia Emo!


Nem ciki 18 évesen gyermeket vállalni. Úgy gondolom azért Te még még nem fogsz, hiszen érdeklődsz kinek mi a véleménye róla. Van aki érett az anya-apa szerepre már 18 évesen és van akinek még negyvenévesen sem merném ajánlani,hogy gyermeket vállaljon. Ez nem korfüggő.

Nekem van két gyermekem, de nem születtek volna meg ha arra várok legyen lakásom,kocsim stb. Megnyugtatok mindenkit lett lakásom a gyerekek mellett is.

Kapcsolat hossza: Van aki kéthónapos ismerettség után köti össze az életét valakivel és boldogan élnek, míg meg nem halnak. Van a másik véglet 5-6 éve ismerik egymást és ölik egymást a kapcsolatban. Sajnos nincs erre recept, ha feltalálták volna akkor mindenki boldog és elégedett lenne. :)

Beszéld át a szüleiddel is a dolgot, ha jó a kapcsolatod velük.

Az a kép profilodban egy nagyon széparcú lány,sokan bevállalnák azt hiszem,hogy úgy nézzenek ki. Mondom ezt úgy,hogy én sosem váltam ki a tömegből semmilyen irányzattal. Sosem a külsőből indulok ki.

2010. márc. 21. 18:05
Emo baba.. Milyen iskolába jársz?
55. homokóra (válaszként erre: 51. - Kefekötőke)
2010. márc. 21. 17:24
:):)
2010. márc. 21. 17:24
Szerintem azért nem egy rossz dolog az,hogy valaki 18 évesen gyerekről gondolkozik,és nem drogokról meg bulikról,meg piálásról de...egy gyereknek stabil háttér kell,minimum egy lakás,apukának jó munka,félretett pénz,és érett gondolkodás.Biztos van olyan 18 éves,aki érett erre,de a többség nem.Én várnék még vele mindenképpen.
53. kefekötőke (válaszként erre: 51. - Kefekötőke)
2010. márc. 21. 17:24
"kicsit estek" helyett kibővítve :kicsit rosszul estek.
52. Tamianyu (válaszként erre: 43. - D7e65d27c4)
2010. márc. 21. 17:23

Ne haragudj,én nem akarlak bántani,de ez a "fiatalok nyelve" ahogy írtad,és a reakciód...szóval a válaszod egy hisztis csitrié.

Lehet,hogy nem vagy az,de most úgy reagáltál.

Egyébként én sem vagyok öreg(legalábbis nem érzem magam annak)de ez a"vok,mind 1...stb.."nálam is kiverik a biztosítékot.

Egy szónak is száz a vége,gyereket vállalni lehet bárhogy sajnos,csak nem érdemes.Főleg a gyerek érdekében nem.A gyerekvállaláshoz egy stabil több éve jól működő biztos lábakon álló kapcsolat(inkább együttélés)szükséges(sajnos ez sem 100%-os biztosíték),biztos anyagiak háttér, otthon..stb...egy csomó minden.Én is tudom,3 gyönyörű gyereket nevelünk férjemmel,hála Istennek békében szeretetben.

51. kefekötőke (válaszként erre: 45. - D7e65d27c4)
2010. márc. 21. 17:22

Nem derült ki ,hoy a 45.HSZ.kinek szólt,csak kilogikáztam,hogy nekem ezért reagálok.

Átvetted a magázódó formát.Rendben,akkor így folytatom.

Az életben vannak helyzetek mikor csenben kell maradni,ahogy írja: el kell viselni,sőt ha lesett a tantusz lehet azt mondani hogy köszönöm .Csak ilyen vidékiesen nem fontos köszönöm helyett

thx -et írni,mert Ön szerint vannak a fiatalok és a nyelvezetük és vannak a bunkók,akik állandóan beszólnak.

Igen a dolgok "kicsit estek" miért is?Talán azért ,mert kisgyermek korában kimaradt néhány fejezet a neveléséből.

Szokjon hozzá a gondolathoz,az életben nem ez volt a legnagyobb "pofon "amit itt kapott a hoxán!

50. f3ef182e14 (válaszként erre: 41. - Kefekötőke)
2010. márc. 21. 17:19

na de most nem így van

amíg nem éltem együtt a férjemmel, nem látott engem kócos borzas hajjal csipásan

és honnan tudhattam volna, hogy nem e megy el a kedve tőlem


jó mostmár 6 év után tudom, hogy nem

de 1 év után?

49. f3ef182e14 (válaszként erre: 41. - Kefekötőke)
2010. márc. 21. 17:16
:D
48. spinneli (válaszként erre: 45. - D7e65d27c4)
2010. márc. 21. 17:15

ne érzékenykedj.


másoknak pedig nem egy 19 éves általuk is gyereknek aposztrofált lányon kellene gyakorolni.

2010. márc. 21. 17:14
Az egész életét jelentősen meghatározza és nem mindegy hogyan alakitja.
2010. márc. 21. 17:11

Bocsánat, hogy beleszólók, de félreértés ne essék gyermekfejjel 18 évesen családotalapitani nagy felelőtlenség inkább az a fiatal járjon rendes társaságba legyen vele egykorú barátnője, akivel a napot hasznosan eltöltheti. Még nagyon is korai ilyesmin gondolkodnia várjon legalább négy öt évet és és utána gondolja át alaposan mit is szeretne. Különben is az egész élet előtte áll legyen azért némi felelősségérzete, ha pedig tanácsra van szüksége forduljon egy jóval tapasztaltabbhoz, aki felvilágositsa. Fogadja el mások véleményét, mert csak jót akarnak neki.

Járjon iskolába képezze magát és majd jóval később szóba jöhet az anyaság kérdése is. Üdv.Ági.

2010. márc. 21. 16:58

pedig van:) maga oltott le,nem akartam igy kioktatni,csak ha nekem be szolnak,akk miért viseljem el? mndtam hogy NEM akartam veszekedni :S

csak ....kicsit rosszul estek a dolgok !

44. kefekötőke (válaszként erre: 43. - D7e65d27c4)
2010. márc. 21. 16:53

Most aztán egyedül vagy és ha így folytatod egyedül is maradsz a nagy világban.


Harcolj csak tovább!Ilyen is maradsz valószínű.

Én óvtalak,hogy sértődöttet játsz.A kérdésedet Te tetted fel,nem tetszik a válasz?

Gondolkodj,ha nem esik nehezedre!

Azért jó,hogy kioktatsz.Nem is hallottam,hogy van "fiatalok nyelve" is azt hittem magyar nyelv van.

2010. márc. 21. 16:35

barbika"25" mi van ha EMO vagyok?? szerintem annyi közöd van hozzá mint gólyának a gyerekhez^^

a másik meg,hogy nem vagyok "emoka,sem emo baby" a 3. nem hosszú ó-val irják,de a 40körüliek honnan is tudhatnák ezt ugye bár :)))ha már oltogatsz,akkor én miért ne? O.o valaki meg beszólt,hogy nyelvtan órán nem voltam benn...: képzeld el,hogy ezt a FIATALOK nyelvén röviditésnek hivják !!!meg nem vok be depizve barbika"25"..!!de ha még is,akkor te mindig boldog vagy?kétlem!!én nem veszekedni akartam,csak nem szeretem ha beszólnak!!! Tamianyu: el fogadom a véleményeket!! csak nem igy kellene a másik tudtára adni!!ti sem vagytok szentek(tisztelet a kivételnek)!! azt gondolom,hogy van józan gondolkodásom,mint ahogy leírtam nektek a terveimet! de erre is "barbika" bunkoan reagált!! de thx mndenkinek a véleményét :)

42. Tamianyu (válaszként erre: 32. - Kefekötőke)
2010. márc. 21. 15:48

Tökéletesen egyet értek.


Nem kell a józan normális véleményekért felhúzni az orrod,valóban gyerek vagy még.

Egy baba nem tárgy,vagy egy édi kismacska,amit lepasszolhatsz ha megunod vagy nem tudod tartani.

Elég nagy baj az,hogy vannak akik felelőtlenül a semmire vállalnak gyerekeket,aztán sem normális otthont körülményeket teremteni nem tudnak nekik,sem eltartani tisztességesen ép családban felnevelni nem tudják Őket.

Ha pedig csak a barátod ragaszkodik hozzá,akkor Ő is felelőtlen,ne hagyd magad rábeszélni.Vagy Ő neki már mindene megvan a normális életetekhez,és ki is élte magát?Nem hiszem.Tudod erre mindig a nők csesznek rá jobban,akkor is ha együtt vagytok felelőtlenek,mert valószínű te maradnál magadra a babátokkal ha úgy alakulna.

Úgyhogy nem árt neked józanabbul gondolkodni.

Hidd el nem akar itt neked senki sem rosszat,miért tenné bárki,hisz nem is ismerünk?

Te kérdeztél,fogadd el a válaszokat,és próbálj ésszerűen gondolkodni.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook