Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 152 centihez mennyi az ideális testsúly? fórum

152 centihez mennyi az ideális testsúly? (beszélgetős fórum)


1 2
2018. jún. 21. 12:59
Folytasd ahogy eddig. Szerintem ebből még 10 kg-ot le kell adni. 154cm vagyok 63 kg és az bizony túlontúl sok. 10et fogynom kéne. Ehhez a magassághoz kb 30 éves koromig 48 kg voltam és az teljesen jó volt. Egyébként gratulálok, nem semmi fogyáson vagy túl! :)
2018. jún. 21. 12:37
Eddig az édességeket kerültem el azt heti egyszer ettem.Illetve a tészta féléket is maximum,csak nagy ritkán.Próbáltam kisebb adagokat enni 4-5 -ször. Illetve a zöld teát is ittam,sok folyadék illetve zöldséget.És reggelizem is mert azt mondják az fontos.Hasra hízok,mellre is amiből már sikerült eléggé jól le fogyni leginkább,a felső testemre hízok és a hasam amit ki emelnék hogy a legproblémásabb rész heti 3-szor edzek itthon vagy 5-ször mikor mennyi időm van de ha nem is edzek akkor takarítok igyekszem mozgásban lenni sűrűn.Ezzel a módszerrel sikerült 86-kilóról 64-re le fogyasztai magam de még mindig soknak érzem kissé ezt a súlyt a magasságomhoz.
2018. jún. 21. 12:34

én 152-centi vagyok 23-éves és 64-kiló de 86-voltam.Még szeretnék fogyni.Tippeket szeretnék miket ne egyek és mivel birok gyorsabban fogyni bár még egy tíz kilót.Ime a képek

[link]


[link]

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook