Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 14 napja késik, a teszt negatív, fogamzásgátló után, tapasztalat? fórum

14 napja késik, a teszt negatív, fogamzásgátló után, tapasztalat? (beszélgetős fórum)


1 2 3
16. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 10. - Nikita83)
2012. júl. 16. 18:53
Köszi a bíztatást :)
2012. júl. 16. 13:35
Én pont igy voltam most, csak nekem 1,5 hónapot késett. 2 teszt is negativ volt. Sokaknak bakavar gyógyszer után. Normális. Felborult a hormonháztartásod. Eddig mesterségesen kaptad a hormont, most a szervezetednek idő kell hogy ráálljon a természetesre.
14. Bcicus
2012. júl. 16. 10:45
ez teljesen normalus ilyenkor meg akkor is ha nincs semmi bajod a tabletta teljesen felboritja a hormonjaid. anno a tabletta elott normalis volt a ciklusod.
13. nikita83 (válaszként erre: 12. - Nikita83)
2012. júl. 16. 09:58
Ja, és egyfolytában álmos voltam. :D
12. nikita83 (válaszként erre: 7. - 940e6b0cd4)
2012. júl. 16. 09:56
Mi gyógyszertárakban vettünk. Amikor 50 napig nem jött meg, 2 tesztet is csináltam, majd azt mondtam, nem kísérletezek, ha tényleg vannak tüneteim, csak akkor. A Picurkánk 6 és fél hetes volt, amikor teszteltem. Na de akkor már rendesen volt cicifeszülés, hányinger a kocsiban, a szagoktól (kuka, hűtő, mosatlan), többet ettem, mint előtte....stb.
2012. júl. 16. 09:50

Szerintem nem kell megijedned. Már sokszor hallottam, hogy ha valaki szed fogamzásgátlót, akkor az abbahagyása után felborulhat a ciklus, és kb. 2-3 hónap mire helyre áll.


Én nem szedtem hosszú ideig. Nálam pont fordított hatása volt, 5 hónapig rendszeresen megjött, és utána már csak gyógyszerrel tudták meghozni.


Amúgy megértem az aggódásodat. Én is úgy vagyok vele, hogy ha nem akar megjönni és negatív a teszt, akkor megijedek, hogy esetleg ciszta. Most már tudom, hogy nálam biztosan hormon probléma.

10. nikita83 (válaszként erre: 1. - 940e6b0cd4)
2012. júl. 16. 09:49

Én 2 évig szedtem fogamzásgátlót. Összeházasodtunk és onnantól nem szedtem. 3 hónapig "tisztultam". Ezalatt a pár hónap alatt pontosan megjött mindig, majd ahogy elkezdtünk próbálkozni, 50 majd 20 napra. Kicsit összevissza. Utána szerencsére már nem jött meg. Ez múlt év márciusában volt.

Szurkolok Neked!

9. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 8. - B235ac96d5)
2012. júl. 16. 09:43

Most 2-án kellett volna megjönnie, 6-án voltam dokinál, és hasi UH-n is megnézett, azt mondta nem lát semmit, és ciszta sincs v bármi más, mondta, hogy két hét múlva csináljak egy tesztet és ha pozitív vár szeretettel, de ma reggel megcsináltam és negatív és 5-én délután is csináltam (ez mondjuk kíváncsiság volt) az is negatív volt.


Viszont a hasam néha fáj néha görcsöl, ahogy leírtam és félek, mivan ha gond van. Terhes sztem nem vagyok, mert ez az első tabi mentes hónap még csak.


Ezért lennék arra kíváncsi, még dokihoz jutok, hogy volt-e valakinek ilyen tünete és mi lett belőle :)

2012. júl. 16. 09:28

Nem ártana egy hasi ultrahang vizsgálatot kérni. De csak súgom, hogy jobb, ha magánrendelésre mész, mert sokára adnak időpontot.

Az pontosabb eredményt ad.De azt is szokták mondani: egy doki nem doki. Szóval érdemes lenne egy másikat is felkeresned,aki alaposabban megvizsgál.:)

2012. júl. 16. 09:28
Tapasztalata volt már valakinek a vaterás/teszveszes tesztekkel kapcsolatban, mert elgondolkodtató, hogy azért ilyen olcsó, mert rosszabb minőség?
6. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 5. - Kicsikemoncsika)
2012. júl. 16. 09:26
Nekem korábban volt, hogy abbahagytam, mert fogyni szerettem volna, a gyógyszer mellett nem ment, akkor sikerült (volna) csak, nem jött meg utána ott sem, és a doki azt mondta, hogy ne hagyjam abba, ha nem akarunk babát, mert így rendszeres marad...és gyógyszerrel indította el újra és folytattam a tabit. Lehet nem várok 3 hónapot... :) csak rossz, hogy fáj a hasam, meg a derekam ilyen huzamosabb ideig.
2012. júl. 16. 09:19
Ilyenkor ha tabi után vagy, van ugy hogy nem jön meg sokáig. Egyik ismerősöm azért szedett, mert nem volt neki rendszeres a havija, miután befejezte a szedést, 3 honapig nem jött meg, de görcsei voltak, mintha meg kellett volna jönnie, de semmi. Doki azt mondta neki ez normális, de 3 honapotol tovább nem várhatott, szurival inditottak meg neki a havit.
4. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 3. - Szafaripók)
2012. júl. 16. 09:16
Azon gondolkodtam még, hogy én ezt vaterán vettem, lehet, hogy azért volt olcsó, mert rosszabb minőség? Igazából nem érzem, hogy terhes lennék, mert ezeken kívűl semmi tünetem, a melleim sem érzékenyek (mondjuk elég nagyok alapjáraton), fáradt vagyok még, de ez sztem az idő miatt van, mert frontérzékeny és migrénes is vagyok.
2012. júl. 16. 09:13
Szerintem vegyél másik fajta tesztet is! Ha az is negatív, akkor minimum hívd fel a dokidat, és próbálj meg korábbra időpontot kérni. Ha meg nem ad, akkor marad a szakorvosi rendelő, vagy egy másik orvos. Azért aug. közepe még egy hónap múlva van! Ha valami gond van, azért az sok idő, ha "csupán" terhes vagy, azért azt is jó mihamarabb tudni...
2012. júl. 16. 09:07
14 napja késik két tesztet is csináltam (one step), és negatív, egyiket ma reggel, júni 4-én volt meg utoljára és akkor hagytam abba a gyógyszert is, voltam 2hete dokinál, ő nem látott semmit (még nem is láthatna) azt mondta, nincs ciszta minden ép, uh hajrá...viszont 3 hete v több már nem is tudom, néha enyhe görcseim vannak, néha a derekam fáj, van, hogy az egész alhasam. Dokihoz csak aug. közepére kaptam időpontot... ezek a tünetek mitől lehetnek?
2012. júl. 16. 09:05
14 napja késik, a teszt negatív, fogamzásgátló után, tapasztalat?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook