Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 14 napja késik, a teszt negatív, fogamzásgátló után, tapasztalat? fórum

14 napja késik, a teszt negatív, fogamzásgátló után, tapasztalat? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. júl. 22. 17:09
Én is sokat híztam a fogamzásgátló mellett, és a doki azt mondta,hogy az nem létezik, ezek már úgy vannak megcsinálva,hogy nem lehet tőlük hízni.Ja meg mennyi mindent hallottam én már. A "bababarát " fogamzásgátlórótól fogtam leginkább földet, mikor mondja a doki,hogy ez a tabi akkor se okoz gondot ha mellette terhes leszek és szedem a baba mellett.Hehe azért ne nézenek már hülyének.Na mindegy.Hát én se szedtem volna ha tudom,hogy így járok.Nekem most erős görcseim vannak, nekem tabi előtt nem volt soha mióta abbahagytem veszettül.Szóval nagyon gáz, én megfogadtam hogy sohatöbbet, azt is bánom,hogy elkezdtem szedni.Én 20 éves voltam mikor párommal összeköltöztünk, és nem szégyelem addig nem is éltem nemi életet, akkor kezdtem el tabit szedni.Halljátok ma azt mondom, ha teherbe estem volna 20 évesen jobban jártam volna.Elég idős voltam a gyerek neveléshez anyagilag semmivel se jobb most mint akkor volt,szóval nem kellett volna a gyógyszer.
2012. júl. 21. 17:39
jaa kár :D hát majd alakul valahogy de remélem minél előbb :)
44. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 43. - Solyacica22)
2012. júl. 21. 16:37
Nem :), mert a kártyákat neked kell húzni :) de én nem hiszem el még mindig, hogy nekem lányom...és csak 1 gyerek... :) Én kettőt szeretnék és 2 fiút v 1-1 :D
43. Solyacica22 (válaszként erre: 42. - 940e6b0cd4)
2012. júl. 21. 13:30
Hát velem ilyen még nem volt nincsenek ilyen ismerőseim :( de a remény hal meg utoljára :) látatlanba nem tud jósolni? :D
2012. júl. 21. 12:29
Tegnap kiváncsiságból, egyik ismerősünk, akiről azt mondják nagy jósnő és az anyja, mamája is, jósolt nekem és az jött ki, hogy idén nem valószínű a gyermekáldás, és csak 1 gyerekünk lesz és lány. Kiváncsi leszek, mert én kettőt szeretnék a párom meg egy focicsapatot :), de örülnék, ha születne fiúnk, mert én nagyon fiús vagyok. Ezért kicsit letőrt... :/
2012. júl. 18. 10:27
Hát igen :) kiszámíthatatlan a testünk :(
40. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 39. - Solyacica22)
2012. júl. 18. 07:56
Már annak is örülnék, ha a fájdalmak elmúlnának, akkor könnyebbek lennének a napok :) :/
2012. júl. 17. 18:27
Hát igen de reméljük hamar megjön :)
38. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 36. - Solyacica22)
2012. júl. 17. 17:47
Ez igen, nem lettem volna a helyedben, nekem szerencsére soha nem érzékeny a cicim, 1-2x előfordult, hogy a bibóm igen, de nem volt az sem vészes. Bár őszintén én nem szeretnék hónapokat várni, hogy megjöjjön, olyan rossz ez a kiszámíthatatlanság...
37. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 35. - Z.Era)
2012. júl. 17. 17:45
Pont a Te válaszodra vártam :)) Köszönöm, hogy megnyugtattál, gondolom akkor a fél év alatt más probléma nem is volt?. Akkor már csak nekem is várnom kell. :)
2012. júl. 17. 10:00
Nekem volt egy időszak mikor a gyógyszer mellett azt hittem terhes vagyok mert folyamatosan fájt a mellem be volt gyulladva elég rendesen alig bírtam még a ruhát is elviselni... akkor is azt hittem nem védett jól a gyógyszer és babás lettem..ez kb tavaly előtt télen volt..elmentem dokihoz de úgy ahogy te én sem kaptam a saját dokimhoz időpontot ezért másikhoz mentem... (amit már rohadtul bánok mert rossz doki..) elküldött egy csomó vérvételre a kezem olyan volt mint a cékla..semmit nem derített ki csak hogy valami gyulladásban van..aztán mikor kaptam végre a saját dokimhoz időpontot elmentem hozzá is és írtak fel Yadine fogamzás gátló helyett Jangee-t.. hát szedtem..3 hónapig és a 3 hónap alatt 10 kilót híztam a gyógyszertől ezért vissza is váltottam(azóta sem tudom le adni azt a 10kg) és a mell fájdalom, gyulladás is 3 hónapig tartott nem tudták eldönteni miért és nem adtak rá semmit :( (azért váltottam másik gyogyóra hátha attól volt..de nem) szóval érdekes dolog az emberi szervezet, azóta sem történt ilyen hála Istennek :))
35. Z.Era (válaszként erre: 31. - 940e6b0cd4)
2012. júl. 17. 09:26
Szia! Én 4 évig használtam fogamzásgátlót, mikor abba hagytam fél évig nem jött meg, de görcsölt elég sokat. Nem kell rögtön a legrosszabbakra gondolni, de egy nőgyógyászati vizsglat nem árt. Csak ne "görcsölj" agyilag az egészen ennyire, mert így fizikálisan is fogsz.
34. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 33. - 5236d12e25)
2012. júl. 17. 09:10
Azta, akkor te is meg vagy áldva...sokan írták más fórumokon, hogy ha tudják mivel jár a gyógyszer szedése utáni időszak, soha nem kezdik el, nekem ez az egy hét már sok, és ki tudja mikorra rendeződöm már most elegem van...
33. 5236d12e25 (válaszként erre: 18. - 940e6b0cd4)
2012. júl. 17. 08:48
Nekem leszakadtak a melleim, amikor meg végre megjött akkor meg olyan görcseim voltak mint anno gyógyszer elött, majd megpusztultam. Most meg el se akar múlni, mivel újra elkellett kezdenem a gyógyszert lassan 2 hete meg van.
2012. júl. 17. 08:15

A nődokim nekem is egy angyal, de augusztusban szabin lesz...és máshoz kaptam időpontot aug. 13-ra, sajna itt rohadt nehéz bekerülni, nem tudom, honnan van itt ennyi nő :) :/, pedig én jó ha évente elmentem a rákszűrésre..., itt meg folyton tumultus van. A háziorvosom is nagyon kedves és segít mindenben. :) Uh ezzel nincs gond, csak az, hogy pont úgy kezdődött ez, hogy a várható mensi után egy héttel, én meg azon a héten voltam dokinál, amikor késett. Most meg már nem jutok be hozzá... és ő hasi uh-n nem látott semmi gondot, azt mondta minden rendben van.


Én már attól megnyugodnék, ha olyan írna, vagy olyan mesélne, hogy neki is ilyen volt és ez azért van, mert rendeződik a méhem, petefészkeim, és a hormonok miatt lehet görcs... :) mert paranoiás vagyok és félek a cisztáktól, bár még nem voltak (kopp-kopp-kopp)

31. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 30. - SziReni)
2012. júl. 17. 08:08
Köszi, hogy leírtad, sajnálom :(, én türelmes vagyok, csak nem értem miért görcsölök, eddig senki nem mondta, hogy lett volna neki ilyen, és meg kell vallanom, hogy így elég nehezek a napok, mert mindennap enyhe görcs és fájdalom tör rám, még akkor is, ha pont nem erre koncentrálok... A baba dolog nálunk még ráér, mert nem ez van a központban, persze, ha előbb jönne nem lenne gond, de most jobban foglalkoztat minket, hogy a házat felújítsuk, rendbe tegyük a kocsit stb... A gyógyszert meg azért hagytam abba már most, hogy tisztuljak és rendeződjön a testem.
2012. júl. 16. 21:55
Ne ijedj meg.Nekem fogamzásgátló után 4 hónapra jött meg.Pontosan szinte, az utolsó fogamzásgátlós vérzésem október20 volt , és az első fogamzásgátló nélküli február18.addig amíg nem volt vérzésem 4 orvost jártam meg egyik se mondott semmi normálisat, már ott jártunk hogy azt mondták meddő vagyok mert csak azért volt vézésem mert a tabitól, és akkor találtam egy doktornőt, aki mondta,hogya nagyon sok mindenkinek nincs tabi után írt fel nekem norcolutot, meg clostylbegytet, amit már be se szedtem mert amikor haza mentem a dokitól elkaptam, valami hányásos vírust és nem szedtem be mert mire szednem kellett volna magától megjött, így szerintem legyeél türelmes.Nekem is negatívak voltak a tesztek mi babát szeretnénk, és nekünk ez a huza vona nagyon gázos volt, főleg,hogy miután megjött terhes lettem méhen kívül volt a baba, és mióta megműtöttek megint nincs vérzésem, és most is arra várunk,hogy megjöjjön, csak mostmár türelmesebben mert 04.04én műtöttek és még nem telt el a 4 hónap. :) Szóval ne aggódj, ez nem jelent rosszat, és tudnak segíteni is, ha babát szeretnétek akkor ezek a gyógyszerek azt mondják nagyon jók, de látod nekünk gyógyszer nélkül is ment, csak 4 hónapot kellett várni.TÜRELEM.
2012. júl. 16. 21:07
nem fognak tuti :) ő óbuda az tőlem arrébb van :D amúgy törökbálinton lakom :D Bár a pesti orvosok azok még rosszabb ennél nekem szerencsére egy angyal a nőgyógyászom is és a háziorvosom is :)
2012. júl. 16. 21:04
Értem, remélem nem néznek majd bután a laborban, hogy megint szúrnak :D , én is kb 10-15p-re Óbudától :)
2012. júl. 16. 20:47
Mármint ha azt vizsgálják hogy terhes vagy azt valahogy külön nézik nem teljes vizsgálatot csinálnak csak simán a hcg szintet nézik. szóval ha a háziorvos elküld akkor megint kell és vér vétel is . persze ez az itteni orvos tudomány xD :D pest mellett lakom amúgy :D
26. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 25. - Solyacica22)
2012. júl. 16. 20:43
Hát nem lenne baj, ha jönne, de most ház felújítás az első :)) Vittem pisit is :D
2012. júl. 16. 20:42
A terhességet egy külön vizsgálattal csinálják ához kell külön pisi minta :D legalábbis felénk :) nekem is nemrég volt ilyen mert még gyógyszer szedés alatt volt valami bajom de már nem emlékszem pontosan mi. első hónapban mikor abba hagytam nekem is késett 4 vagy 5 napot azt hittem terhes lettem de nem. csak 31 naposra állt be. most meg 27 napra jött meg szóval nekem sem tökéletes :D amúgy szeretnétek babát? :)
24. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 23. - Solyacica22)
2012. júl. 16. 20:20
Köszi szépen, az lesz, erre nem is gondoltam, hogy háziorvos...bár a nődoki elküldött teljes vérképre, ma hoztam és és semmit nem jelöltek rossznak, szóval tökéletes "kopp-kopp" a vérképem, a pajzsmirigy eredményre még 1,5 hetet várni kell, viszont terhességet nem néztek, lehet azért mert nem látott semmit. Uh elvileg minden ok...de akkor mi a fenéért fáj...
2012. júl. 16. 20:10
Szia. bocsi hogy be pofátlankodok de én is nemrég 2 hónapja (Ez a 3.) hogy abba hagytam a fogamzásgátlót. de nekem az első is megjött rendesen 6 évig szedtem. szerintem először háziorvoshoz menj és kérjen egy teljes vérképet. lehet ő is tud mondani valamit és előrébb vagy egy lépéssel :)
22. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 21. - 9ec59d8582)
2012. júl. 16. 19:13
Pont ez a baj, hogy eddig volt folyamatosan munkám, most meg nincs hol kell mennem hol nem. Ezen kívül minden tök jól alakul, eddig. Lehet, hogy igazad van és annyira foglalkozom a dologgal, hogy miért fáj és nem jön meg, hogy rágörcsölök és pont ezért nem jön...de napközben elfoglalom magam végzem a dolgom és az "zökkent" vissza, hogy rámtör egy enyhe görcs, vagy fájdalom és megint eszembe jut, hogy miért is... :/
2012. júl. 16. 19:00
Az idegeskedés árt ha rosszabb időszakod volt. Nálam az alvás segített és igyekeztem minden idegesítő helyzetet elkerülni. A túl sok meló is okozhatja.
2012. júl. 16. 19:00
Lényegében az az egy zavar, hogy enyhe fájdalmat érzek és néha feszül, görcsöl a méhemnél legalábbis lent és közép tájt. Ha ezek nem lennének nem is foglalkoznék vele. :/
19. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 18. - 940e6b0cd4)
2012. júl. 16. 18:57
Az első fele kérdés akart lenni :)
18. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 15. - 5236d12e25)
2012. júl. 16. 18:57
Nem zavart, hogy másfél hónapig semmi, voltak neked is alhasi enyhe fájdalmak vagy görcsök, mert nekem van. Ezért is félek kicsit, mert ha csak "simán" nem jönne meg, nem érdekelne ennyire, de egyfolytában érzem a hasam v a méhem ez ilyeszt meg.
17. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 14. - Bcicus)
2012. júl. 16. 18:55
Sajnos nem, hol késett egy hetet, hol előbb jött meg pár nappal...soha nem állt be, gyógyszerrel volt csak percre pontos és mikor júni 4-én megjött az volt az első a gyógyszer után, de gondolom az még annak a hatására.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook