Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 14 napja késik, a teszt negatív, fogamzásgátló után, tapasztalat? fórum

14 napja késik, a teszt negatív, fogamzásgátló után, tapasztalat? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. szept. 6. 16:55
Nálam is minden rendbe. Megnéztek mindent pajzsmirigy és egyebek. Szerencsére hormonálisan és szervileg is rendbe vagyok.Így ez a doki is megadta a szabad utat a gólya előtt. És örülö a mensinek, mert ez azt jelenti a doki néni szerint is hogy ebbe a hónapba tuti lesz peteérés, és októberben reméljük jön a két csík is vele. :))
75. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 74. - SziReni)
2012. szept. 5. 07:57

Nagyon bízok benne, hogy felesleges lesz :))) Annak, hogy megjött meg örülni kell, mert azt jelenti észhez tért a szervezeted :) Nem tudom mit néztek a vérvételen mert nem értek hozzá :D azt mondték rendben vagyok, uh nem aggódom.


A groupama meg nem hívott, helyette egy másik cég, oda megyek ma, bár rohadt messze van a XIX. kerben Üllői út. meglátjuk, nekem majdnem 2órás útazás...


Lehet maradok itt ahol vagyok, a sors így akarja elfogadom. Megírom majd mi volt az interjún.

2012. szept. 2. 21:39
Nekem tegnap megjött. Örülök is meg meg is vagyok lepődve.Pont csütörtökön kell mennem az nedokrinra.Tudtam,hogy pont előtte fog megjönni. Azért elmegyek, hátha nem találnak semmi bajt, és akkor remélem feleslegesen megyek el. :)
2012. aug. 31. 21:34
Remélem sikerül munkát találnod.Nem könnyű.Mondjuk a groupamánál se túl stressz mentes ez a biztosítás kötéses dolog de lehet van aki ezt tudja csinálni. Szóval ezek szerint neked sincs semmi változás. Az egyik ismerősöm mondta a minap hogy nem jött meg neki 3 hónapja és tiszta ideg miatta, és ő nem szedett fogamzásgátlót nem volt méhen kívülije semmi csak úgy elmaradt és nem terhes és neki se jön meg és nem tud neki se mit mondani a doki.Neked a vérvételen néztek ilyen nemi hormonokat is mint a prolaktin meg a progeszteron meg ilyenek? És azok is rendbe voltak? Nekem az jutott még eszembe hogy nekem lehet a prolaktin szintem nem jó, mert ugye csak egy megszakított terhességem volt, és a szervezetm ugye nem tudja,hogy méhen kívül volt csak azt hogy volt egy jó magas hcg-m ami hirtelen leesett és lehet a prolaktin szint nem jó ezért nem jön meg, de már csütörtökön megyek az endokrinra és hátha ott mondanak valamit.Illetve remélem minden rendben van de ha nincs rendben akkor is tudnak valamit csinálni.
2012. aug. 31. 20:21

Most már értem :) reméljük akkor most sem találnak semmi rosszat! Én most munkakeresésben vagyok, hétfőn hívnak a groupama garanciától remélem, a héten beszéltem velük csak nem volt alkalmas, azt nem mondhattam, hogy dolgozom, így hétfőn hívnak a részletekkel. Remélem jobb lesz, mint ez.


A többiről nem tudok újat mondani, rábízom magam a természetre, nincs cisztám nincs semmi gondom, voltam teljes vérképen, már csak várni kell. Gyógyszert nem akarok kapni semmiképp.


Ahogy hozza az élet, már belefáradtam az izgalmakba :)


Mindenképp mesélj majd mi volt! Szorítok!!

2012. aug. 27. 13:41
Az endrokinológián a hormonokat nézik leginkább. Van e gond a pajzsmiriggyel meg a mellékvesével, meg egyebekkel amiket a homronok irányítanak, mert ha ezzel gond van az befolyásolja a teherbeesést is, de nekem ezeket nézték nemrég, és nem volt vele semmi gond. Most tegnap előtt volt ilyen pecsételő vérzésem, de csak fél napig tartott, azóta megint nincs semmi, azt se tudom,hogy ezt vérzésnek vegyem e. Én járok edzésre.Nagyon szeretem a kézit, és élvezem is, hogy mozoghatok.Engem aggaszt azér már, hogy nem jön meg. Neked sincs még semmi? Mondjuk még nincs semmi nekem gyógyszer abbahagyása után a 4dik hónapra jött meg, szóval van még időd.ENgem az aggaszt,hogy most már én a 4dik hónapon is régen túl vagyok.Na majd csak történik valami csoda.
70. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 69. - SziReni)
2012. aug. 26. 20:18

Mi az az endokrinológia? Bocsi, de nem vagyok vmi jártas ezekben a szakszavakban :) Én még mindig várok, rábízom magam a természetre, ha korábban nem tettem meg, akkor most. Viszont már jobban érzem magam, edzeni megint tudok, mert kiléptem a "standolós" melóból és áttettek a telefonosokhoz. Igaz itt 50nettóért+jutalék uh elég karcsú.


A standolós az volt, hogy napi 9 órát állni kellett és leszólítani az embereket és rávenni őket, hogy hitelkártyát igényeljenek.

Rohadtúl nem éreztem jól magam miatta, de a telefonosoknál is kb ugyanezt csinálom csak nem személyesen...hétfőn (holnap) megyek állásinterjúra máshova remélem jobb lesz.


Szemétség, hogy itt vagyok 22 évesen és nincs egy normális munkám és eddig tanultam a semmiért kb.


Nah mind1 remélem te is egyre jobban vagy, várom a fejleményeket. :))

2012. aug. 22. 07:30
Voltam dokinál a héten még mindig várunk azt mondta nem nagyon akar gyógyszert adni mert ne erőszakoljuk rá a szervezetemre a dolgokra. Elküldött endokrinológiára ahova 1 hónap múlva kaptam időpontot. SZóval nagyon gáz ha addig nem jön meg magától is.Meg nem is hiszem hogy gond lesz mert 3 hónapja nézték a pajzsmirigy meg mellékvese és egyebeket semmivel nem volt gond minden működik. Úgyhogy megint a csodát várjuk. Fáj a hasam mintha meg akarna jönni de mégse jön semmi. Fogytam megint 2 kg-t. Ami összesen eddig 7kg fogyás másfél hónap alatt, és a doki jött nekem azzal,hogy azért nem jön meg,,ert dagi vagyok. Szuper mondom, és kimentem azajtón ült ott egy kismama aki két széken fért el. Szóval volt 130 kg én meg azért csak 100 alatt vagyok. Nem értem a dolgot.Te hogy vagy?Megjött? Hogy viseled a várakozást? Én elég rosszul.Mit dolgozol hogy így érsz haza?
68. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 67. - SziReni)
2012. aug. 18. 20:51
Hát remélem nem járok én is így. Meglátjuk mi lesz, egyenlőre várok és várok, de egyre türelmetlenebb vagyok :/ Lassan telnek a napok, ráadásul már edzeni sem tudok, mert este negyed 9re érek haza, amit még a párom is nehezen tolerál, de amíg nincs másik munka ezt kell csinálni, ma már nem válogathat az ember sajnos...majd mesélj, hogy mivan veled, hogy haladsz, érdekel :)
2012. aug. 11. 18:02
ja most látom hogy a második hónapnál tartasz. A teszted negatív? Mert ha igen akkor tuti az van mint nálam, a doki max gyógyszert fog adni hogy meghozza.Vagy vársz és hátha.
2012. aug. 11. 18:00
Én is jövő héten megyek megint dokihoz mondjuk nekem előre megmondta hogy ha nem jön meg akkor ír ki norcolutot meg clostylbegitet, és ugye az meghozza meg csinál peteérést, de nem tudom hogy van e értelme a gyógyszeres baba "csinálásnak" .Nálam most nagyon megtorppantak a kg. Pedig ugyanúgy eddzek meg az evés is ugyanaz egyre kevesebb kaját eszek.Mégse jön meg.A görcsök vannak mintha akarna.A mell fájdalom is van most már minden reggel hányingerrel kelek, ma nem is tudtam reggel menni futni később kellett mert úgy szédültem meg hányingerem volt,hogy nem tudtam felkelni.Na meglátjuk mi lesz jövő héten ha másnem akkor marad a gyógyszer.Nem tudom már Bumbika neked mióta nincs? Mikor hagytad abba a fogamzásgátlót? De mondom ne aggódj nekem is minden tünetem volt a 4hónapa alatt hányés szédülés mellfeszülés, és minden negatívak voltak a tesztek. az orvosok uh-n nem láttak semmit, és mikor letelt a 4 hónap a 4dik orvoshoz mentem akkor írta ki a norcolutot meg clostyt és nem szedtem be mert megjött pont 2 napra rá hogy voltam a dokinál de akkor nagyon erős darabos vérzéssel visszamentem, és mondta,hogy két lehetőség van vagy most indult be a szervezetem a gyógyszer után, vagy pedig volt baba de az nem fejlődött mert hamar lett gyógyszer után és vetélés.Szóval enm tudom melyik volt, de rákövetkező hónapban terhes is lettem ez volt a méhen kívülim.És most műtét óta megint ez van.Mindenki mondja hogy nem lehetek e terhes mert tipikus tünetek, de tudom hogy nem vagyok az csak a hormonok szórakoznak velem, csak a gyógyszert meg nagyon nem akarom azért fogyózok meg minden hátha menne megint természetesen.
65. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 64. - SziReni)
2012. aug. 9. 14:05
Hát ez durva én is edzésbe kezdtem, a kajára nem figyelek mindent eszem csak keveset és 6 után nem, de a többi nem izgat...csinálom két hete és 1,5kg-nál tartok, szép lassan az a tuti :), én is erre gondoltam, hogy több mozgással és fogyással majd hátha, de most megtorpant az ötletem attól amit írtál. Tökre egy cipőbe járunk lassan :/ mind1 hétfőn kiderül mivan, én nem hiszem, hogy baba, a körülöttem lévők meg szurkolnak, de nem érzem, hogy terhes lennék... :)
2012. aug. 8. 19:33
Ja közben elkezdtem fogyózni, mert gondoltam hátha az van a dologban,hogy híztam a babákkal mikor terhes voltam meg az hogy szórakoznak a hormonjaim a lényeg,hogy híztam na mondom fogyok hátha akkor megjön már 5 kg lassan 6 kg minusznál járok és semmi azon kívül ami eddig is volt, hogy a hasam alja fáj meg görcsöl mintha mensi akarna jönni de nem jön.
2012. aug. 8. 19:32

Szia!

Ne aggódj mondom nekem 4 hónapig nem volt mensim a gyógyszer után és nem volt semmi gond.De ha aggaszt akkor gyógyszert fognak rá kiírni.Én mondjuk örülök,hogy türelmes voltam mert magától megjött.És nekem is voltak tipikus terhességi tüneteim, és nem volt baba.Úgyhogy nincs ezzel gond.Nekem nem jött meg még mindig, már kellett volna a múlt héten vissza mennem dokihoz nem mentem, mert most is szívesm szerint megúsznám a gyógyszert de lehet most nem fog sikerülni.Nekem mostmár állandóan hányingerem van reggelente, és még szédülök is, meg kívánós vagyok.Nekem is mondják hogy baba, de tuti nem legalábbis én úgy érzem,hogy nem, de ha összeszedtem magam és tszteltem aztán elmentem dokihoz akkor megírom mi volt.Te is írd meg mi volt hétfőn kiváncsi vagyok.

62. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 61. - SziReni)
2012. aug. 7. 21:14

Szia köszi az érdeklődést, sajnos még mindig semmi... :/ hétfőn megyek dokihoz és ott kiderül minden, remélem minél hamarabb helyre jövök, ez a második hónap, hogy nem jött meg, most 30-án kellett volna ismét jelentkeznie "menetrend szerint" de persze semmi, a mellbimbóim fájnak, a hasam hol szúrkál hol görcsöl...de már kezdem megszokni, reggelente farkas éhes vagyok, hogy szinte rosszul leszek, de utána magamhoz térek és kezdődhet a nap :)


Bocsi, ha hosszúra eresztettem, már várom a hétfőt és ott kiderül minden, a barátnőim azzal nyaggatnak, mikor találkozunk, hogy tuti baba van a dologban és már fogadtunk is, hogy ha baba van, akkor meghívom őket egy nagy pizzára :))


Hétfőn mindenképp leírom mi volt, ha nem akkor igyekszem jelentkezni, sajnos nem mindig van időm ideülni :/


Veled miújság?

2012. aug. 4. 20:52
mi újság? van már vérzésed bumbika??Nekem még most sincs mennem kellene vissza dokihoz.Tudod én vagyok aki írtam hogy 4 hónapig nem volt aztán 04.04dikén volt egy méhen kívülim, és azóta megint nincs.
2012. júl. 30. 11:42
a saját hormonod most áll vissza :(
2012. júl. 30. 11:22
Nem is zavar, ha nem vagyok terhes, csak a rohadt tünetek!! UTÁLOM, elején görcsöltem, meg fájt a hasam, 1-1,5 hét nyugi volt, most meg a mellbimbóim fájnak és be vannak gyulladva, MIÉRT NEM LEHET TÜNET MENTESEN "HELYRE" JÖNNI????? :@ Ezek is csak azért zavarnak, mert kényelmetlen és rossz, hogy nem vagyok "normális"!!
2012. júl. 30. 11:19
szia :) hát sajnálom.. lehet csak idő kell a szervezetednek a gyogyi után.. nekem 1 hetet késett első hónapban
2012. júl. 30. 10:02
Mondjuk 70Ft/db áron vettem a vateráról, lehet, hogy selejt, de én úgy érzem nem vagyok terhes, ezt az éséget, mellbimbó fájdalmat, émelygést éhség esetén betudom a hormonok szórakozásának...hisz most állok helyre remélhetőleg...és a szuper jós is azt jósolta idén még nem fog megfoganni a baba. :)
2012. júl. 30. 10:00
Ma reggel megcsináltam a tesztet negatív..., one step-el teszteltem eddig 3x és mind a 3 negatív lett, tudtam én, hogy nem vagyok terhes, csak nem értem miért fáj a mellbimbóm még mindig, de annyira, hogy már hason nem tudok feküdni :/ pedig szeretek. a hasamban meg nem érzek semmit, már nincsenek görcseim semmi, nyomkodtam reggel és nem fáj, nem érzek keményedést sehol v feszülést. Bár nem tudom, mit kellene éreznem....ha az utolsó mensitől számolok a héten lennék 8 hetes, de a korábbi tüneteken kívül semmi, és ez volt az első gyógyszermentes hónap is szóval szerintem kizárt a teresség....ötlet? (Aug. 13-ra kaptam csak időpontot a dokihoz...)
55. Solyacica22 (válaszként erre: 54. - 940e6b0cd4)
2012. júl. 26. 13:13
ÁÁÁ nem kell félni... lesz ami lesz.. én úgy vagyok vele :)
54. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 53. - Solyacica22)
2012. júl. 26. 10:47
Félek a csalódástól... :/ mikor késett azon a héten is csináltam negatív lett, két hétre rá megint negatív, bebeszéltem magamnak, hogy én akkor is terhes vagyok (női megérzés meg a többiek) közben semmi tünetem nem volt, most kezdenek jól alakulni a dolgok és letettem erről, erre ezen a héten jöttek ezek a tünetek és nem akarom, hogy megint e körül forogjanak a gondolataim, mert megint beleloholom csak magam. :( de ha a héten nem jön meg, akkor jövőhéten majd csinálok, ha nem "javul" az állapotom, de FÉLEK :/
53. Solyacica22 (válaszként erre: 52. - 940e6b0cd4)
2012. júl. 26. 10:14
és ha csak kevés volt a hormon? :D
52. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 51. - Solyacica22)
2012. júl. 26. 10:00
Múlthét hétfőn és negatív volt akkor késett két hete :/ az volt az utolsó, semmi tünetem nem volt azon kívül, hogy görcsöltem veszettül, így nem is reménykedtem/kedek benne, hogy baba van. Gondoltam rá a héten, de úgy vagyok vele, hogy minek, ha két hetes késésnél nem mutatott semmit, nem hiszem, hogy most lenne :/
51. Solyacica22 (válaszként erre: 50. - 940e6b0cd4)
2012. júl. 26. 09:01
tesztet csináltál már mostanában? :D
2012. júl. 26. 08:57
Viszont tegnap előtt óta érzékenyek a mellbimbóim és hasmenésem és nagyobb étvágyam van. Remélem kezdek tisztulni, mert már jó volna, ha megjönne, remélem ez ennek a jele, már 24 napja nem jött meg...most számoltam ki. Ja és nem tudom behúzni a hasam :/ pedig az sokat lendített az alakomon :D Most elkezdtem kondiba járni, először elipsis, taposógép, meg bicikli aztán ha ment le akkor keményebben :) Remélem a váltás jót tesz és helyre rázódom hamarabb.
49. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 48. - Solyacica22)
2012. júl. 26. 08:54
Nálam a yasminelle (remélem jól írtam) okozott erős fejfájást, szerintem ennek köszönhetem, hogy előjött a migrénem...erről váltottam tri-regolra és ettől semmi gondom nem volt, csak a 4 év év alatt az utolsó fél évben fájdogált ettől is a fejem, hízni mind a kettő alatt híztam. Nem is tudtam fogyni egyik mellett sem, max 5kg és vége.
48. Solyacica22 (válaszként erre: 47. - 940e6b0cd4)
2012. júl. 24. 08:06
hát nekem csak az egyik fajta gyógyszerrel volt bajom attól híztam 10 kilót 3 hónap alatt :( de am semmi más ettől a gyógyszertől amit szedtem 6 évig :)
47. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 46. - SziReni)
2012. júl. 23. 18:21
Igen, én is így jártam, görcsölök még mindig, hol székrekedésem, hol hasmenésem van és eddig ilyen sem volt most is fáj a gyomrom, ne mondja nekem senki, hogy nem a gyógyszertől van!! Azóta sem jött meg, már lassan egy teljes hónap kimaradt, ha tudom én sem szedtem volna be soha!! Nem is fogom, csak ha már abszolút nem szeretnénk babát!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook