Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 12 évvel idősebb férfi gyerekkel... fórum

12 évvel idősebb férfi gyerekkel... (beszélgetős fórum)


1 2
27. 07c4794583 (válaszként erre: 23. - Nikletty)
2010. jan. 14. 20:25

6 éves jobb, mint az egész kicsi, bár az én pasim fiai 6 és 7 évesek voltak, mikor megismerkedtünk, és nagyonnagyon apásak (mindent árgus szemmel figyeltek), de mivel "egy barát"-ként voltam bemutatva és sose viselkedtem szülőként szándékosan, elfogadtak barátként és nem volt semmi probléma.

(utóbbi szülőként viselkedés alatt azt értem, hogy pl apa csinálta a kaját és én is csak asztalhoz ültem, mint ők, meg amíg játszottak, én is neteztem csak a gépen (nem akartam mindenáron játszani velük vagy egyáltalán beleszólni, hogy mit játszanak) és sose szóltam rájuk. semmiért. )


az más kérdés, hogy az agyamra ment a neveletlenségük, de az a szülők dolga. szóval egy-két gyerek totál nem akadály. egy óvatos kapcsolatfelvételt megpróbálhatsz - mi van veled sms, iwiw üzenet, stb -, és szerintem ha annyira tetszettél a pasinak, szépen elindulhat valami. ha nem - akkor sem a gyerek lesz az akadály...

26. 083c00e999 (válaszként erre: 25. - Marcipán24)
2010. jan. 14. 20:23
Amíg ennyire függsz a szüleidtől, gondolkodj el azon, hogy mennyire tudsz felelőségteljesen nevelni egy kisembert, akinek az élete nem lehet "átjáróház".
2010. jan. 14. 20:20
Az is probléma nálam h apám nagyon tud érzelmileg zsarolni. Amikor együtt voltam egy olyan férfival akinek vannak gyerekei, teljesen kikészített. Mindennap elmondta h nagyon utálja a párom, és h tönkre teszem az életem.
24. Mamazon (válaszként erre: 12. - Marcipán24)
2010. jan. 14. 20:17

24 évesen attól tartasz, hogy vénkisasszony leszel??? Ugye csak viccelsz? Ezt max egy 39 feletti nőnél tudom értelmezni...Te még nagyon fiatal vagy. Bőven van még 5-10-15 éved a családalapításra.

Az érzelmek átélése és egy másik ember megismerése sosem időpazarlás. Ismerkedj, keresd a boldogságot!

23. nikletty (válaszként erre: 21. - Marcipán24)
2010. jan. 14. 20:16
6 éves már jó, elhozhatja az anyjától, nem kell sokat együtt lenni az ex-szel...
22. nikletty (válaszként erre: 17. - Marcipán24)
2010. jan. 14. 20:15

ha meg nem is nála van a gyerkőc... akkor meg?

én megpróbálnám...ha szimpik vagytok hát miért ne? csak mert apád... neki az a dolga, hogy a gyermekét szeresse, elmondja a véleményét - ami nem szent írás, és elfogadja a párod...

Csak mert apámnak rossz véleménye van olyan valakiről akit nem is ismer, és te 24 vagy... én nem hagynám ki...

21. marcipán24 (válaszként erre: 19. - 07c4794583)
2010. jan. 14. 20:14
6 éves
20. Ncilány (válaszként erre: 17. - Marcipán24)
2010. jan. 14. 20:13
Értem..
2010. jan. 14. 20:10
de mekkora a kisfiú? mert nem mindegy, hogy 3 vagy 10...
18. cbae83ef4f (válaszként erre: 12. - Marcipán24)
2010. jan. 14. 20:10

Ha édesapád olyan hatással van rád, mint írod, akkor szerintem nem a fórum béli téma a legnagyobb gondod...

Talán időlegesen igen...

FT

17. marcipán24 (válaszként erre: 15. - Ncilány)
2010. jan. 14. 20:09
Nem nála van a gyerek, a volt élettársánál. Nem ismerem a kisfiút, csak egyszer úgy beszéltünk skypeon, h ott volt a kisgyerek is, és néha ő is szólt, de inkább azt kérdezte h még meddig beszélünk az apuval? :) Eleinte sűrűn keresett, de most már nem igazán. Lehet már késő.
16. marcipán24 (válaszként erre: 14. - 656f03db60)
2010. jan. 14. 20:06
Félek h már tovább lépett, és nagyon féltékeny vagyok.
2010. jan. 14. 20:03

Nagyon teledumálták a fejedet. Ha szereted, ne dillemáz mit szólnak a rokonok.

Ha meg tényleg régóta egyedül neveli a gyerekét, Nem Te Szedted Szét Őket. Semmi kevetni való nincs.

De a te életed.

Ő hogy van ezzel, hiányzol neki?? És a kisgyerek ismer, Neki is hiányzol, Szereted őt??

Költözzetek össze.

14. 656f03db60 (válaszként erre: 1. - Marcipán24)
2010. jan. 14. 20:02

Szia.


Szerintem, ha nem keresed komolyabban a társaságát - bár jó lenne, mert kedveled -, előbb-utóbb tovább lép, mert mint mondtad, ő komoly kapcsolatra vágyik. Ha jól érzed magad vele, ne a szüleid szabjanak gátat a kapcsolatnak. Gondold végig, ha mindig másokra hallgatsz, Te mikor leszel boldog? ;)

13. nikletty (válaszként erre: 12. - Marcipán24)
2010. jan. 14. 19:59

hát én nem akarlak rábeszélni semmire...

de én mindig is azt mondtam ha nem próbálod ki soha nem fogod meg tudni milyen is lett volna... így örökké ott lesz a mi lett volna ha...

vagy működik és happy-k lesztek, vagy nem, de akkor nem lesz kérdés...

2010. jan. 14. 19:56
Igazatok van, ez még nem szerelem, de nagyon hiányzik. Éppen azért mondtam neki h ne találkozzunk annyit stb. mert nem akartam belé szeretni, de valamit elindított bennem. Külsőleg és belsőleg olyan ami nekem tetszik. Attól is félek, h a kisfia h viszonyulna hozzám. Apám szerint az ilyen kapcsolat csak időpazarlás, mert nem lesz komoly, nem lesz gyerekem, és vénasszony leszek. (ettől én is tartok) De ha nem jövök össze senkivel évekig, akkor is az leszek. :)
2010. jan. 14. 19:56

szia

én majdnem 17 évesen jöttem össze a párommal, ő 9 évvel idősebb nálam, ő akkor elvált volt, és (sajnos nem sajnos) két gyerek apja... én bevállaltam, beleszerettem!

És nálunk sem tetszett otthoniaknak, bár ők annyira nem piszkálódtak, de nem titkolták, jó egy év kellett mire úgy megismerték és belátták a helyzetet, azóta (7 éve) mindenki kedveli már...

Jó mondjuk más, ha gyermek apukánál van, de szerintem ha szereted, egy gyerkőc így bevállalható részemről...


De én is azt mondom, kérdés mennyire szereted... de én azt is megértem, hogy ennyire zavar apudék dolga, én is fél évig csak barátkozni akartam, mire már nem bírtam tovább...


Sok szerencsét

10. b393c24117 (válaszként erre: 1. - Marcipán24)
2010. jan. 14. 19:53

Az én férjem 14 évvel idősebb, és már volt egy gyereke, és mostmár van közös is...

A családommal ez nem okozott problémát :)

2010. jan. 14. 19:46

Szia!


Szerintem is így van, ha bolondulnál érte, annyira szeretnéd, nem érdekelne senki véleménye sem.... ha már ésszel gondolod végig, az nem szerelem, szerintem.

A döntés viszont csak a Tiéd, nehéz ügy....

Szép estét

Zs.

8. koppanya (válaszként erre: 3. - Marcipán24)
2010. jan. 14. 19:45
jóapád mindig fog találni kivetni valót a jelöltekben
2010. jan. 14. 19:45
együtt laksz a szüleiddel?szerintem semmi gáz nincs benne h van gyereke meg h 12évvel idősebb..a szivedre hallgass:)
2010. jan. 14. 19:44
ha csak a Te családod a bibi, ő egyedül álló, te is akkor nem értem miért ne vállalhatnád fel, nem 14 éves vagy hanem 24...
5. mama_gold (válaszként erre: 1. - Marcipán24)
2010. jan. 14. 19:44

ne azzal törődj, hogy mit szólnak mások!!! Ha örökre egyedül akarsz maradni, hallgass csak a családodra. Mindig lesz valami, ami majd nem tetszik nekik! Ez a Te életed, neked kell dönteni, hallgass a szívedre és az eszedre is:))

Te jól érzed magad vele, megértitek egymást? Közös nevezőn vagytok? Akkor lesz@rni ki mit szól, kezdj el végre élni!

2010. jan. 14. 19:43

Én nem olyan vagyok, aki belement ilyen kapcsolatba, bocs.

Szerintem nem szereted eléggé azt az embert.

FT

2010. jan. 14. 19:43
Egyszer volt egy pasim akinek vannak gyerekei, és apám teljesen kiakadt ezen. Mindennap piszkált miatta.
2010. jan. 14. 19:42
mi az h a családod miatt?ennyire beleszólnak az életedbe?
2010. jan. 14. 19:40
Nyáron kezdődött a "románcom" egy nálam 12 évvel idősebb férfival, akinek van gyereke. Ő komoly kapcsolatra gondolt, de én megmondtam neki h nem tudom felvállalni a kapcsolatunkat a családom miatt mert elítélnének érte. Két hónapja nem találkoztunk,csak beszélgettünk párszor,és nagyon hiányzik nekem!! Nem tudom eldönteni h felvállaljam e ezt a kapcsolatot. Igazából azért írtam ide, h olyanok írjanak a tapasztalataikról, akik belementek egy ilyen kapcsolatba. (24 éves vagyok, férfi pedig egyedülálló)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook