Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 10. szülinap fórum

10. szülinap (beszélgetős fórum)


9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Olgi1977)
2014. szept. 22. 21:15

Szia!

Nem tudom mennyire szeret alkotni, de például lehetne egy közös MadeByYou (fesd magad) az általa választott kerámiára festhetne, amit kiégetnek.


Vagy lehet csokoládét készíteni Szentendrén a Szamosnál, talán azt is érdekesnek találná.


Apró ajándéknak, a Múzeum krt.-n van a zene bolt és vannak kotta, hangjegymintás tollak, ceruzák, ajándéktárgyak. Egy lovas hétvége, ha szereti a lovakat.

Egy állatkerti séta, miközben örökbe fogadtok a nevében egy állatot, lehetőleg hosszú életűt.


Kölyök hajó, ahol külön felköszöntik.


Tablet, Nintendo

2014. szept. 22. 19:38
Miért nem kérdezed meg tőle, hogy minek örülne, mit szeretne? Mert mi van, ha beletrafálsz valami olyanba, aminek nem is örülne, közben meg van valami titkos vágya, amit nagyon szeretne? Mi mindig megkérdezzük a gyerekeket, hogy mit szeretnének kapni.
2014. szept. 22. 16:27

NAgyon extra dolgokat nem tudok mondani. Átlagos kislány, de pl. sosem volt babázós. Zongorán tanul, de zongoránk van. Úszni jár, de nem lesz olimpiai bajnok.

Az anyagiak "nem gond" nagy a család, de nem értékben szeretnék feltétlen nagyot venni neki, inkább valami ötleteset aminek örül, de mégsem átlagos ajándék-társasjáték, könyv.

Mi ágyat még nem csináltatnánk neki most, jövő nyárra retvezünk egy átalakítást, amikor saját szobát kaphat. Jelenleg 3-an vannak egy szobában.

6. Mietze Katze (válaszként erre: 1. - Olgi1977)
2014. szept. 22. 13:53

Mivel szeret foglalkozni a lányod? Miben ügyes/tehetséges? Mennyire zsebbenyúlós ajándék lesz?

Így vaktában nagyon nehéz bármi okosat is írni.

5. f6390e6b9b (válaszként erre: 4. - 82d45dcd14)
2014. szept. 22. 13:48
Megoldottuk.A férjem asztalos én meg türelmesen rajzolok és írok. :)
4. 82d45dcd14 (válaszként erre: 3. - F6390e6b9b)
2014. szept. 22. 13:47

Na,például...

Itt,úgy látom,nem volt hiánycikk a fantázia:))

2014. szept. 22. 13:45
Igaz,az én lányom még kicsi,de karácsonyra egy egyedi ágyat kapott,amibe a neve gyöngybetűkkel fapáccal van beleírva.Ilyen nincs még egy a világon és csak az övé.
2014. szept. 22. 13:42

Te ismered az ízlését,azt is hogy mégis minek örülne igazán....

Egy kis fantázia....

2014. szept. 22. 13:27

Van valakinek valami jó ötlete, mit vegyünk a lányunk 10. születésnapjára? Valami maradandó dologra gondoltam, amire 10 év múlva is emlékezni fog.

Tavasszal volt elsőáldozó, arra már kapott aranyláncot és egy telefont.


Mivel van 2 kisebb testvére is, olyanba gondolkozom, ami csak az övé lenne, nem közös, mint egy trambulin (ami szintén nagy álom-de az úgysem csak az övé lenne)


Szóval várom az ötleteket-köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook