Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 10-20 kg-t KITARTÓAN leadni próbáló, elszánt diétázók csoportja fórum

10-20 kg-t KITARTÓAN leadni próbáló, elszánt diétázók csoportja (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
25. ironizáló (válaszként erre: 20. - Hunny)
2016. szept. 15. 14:15
Igazad van :) Úgy értettem, hogy az ilyen "divatdiéták" nem fognak előrevinni. A ketogént alkalmazzák a gyógyításban is, ott fejlesztették ki, eredetileg epilepsziás gyerekek számára.
24. 388b941089 (válaszként erre: 21. - Hunny)
2016. szept. 15. 14:07
Igen, vizet veszíteni, de nem fogyni :O És max 2-3 kg-ot, utána megáll.
2016. szept. 15. 14:06
Sziasztok !Beszállnék a csoportba,kicsit visszaolvasok ki kicsoda.Én is ketogén híve vagyok 2 éve 16 kg ot leadtam vele.Most 2 hete csinálom....
22. 388b941089 (válaszként erre: 19. - Ironizáló)
2016. szept. 15. 14:06
Nincs az a szervezet, ami képes napi fél kg-ot fogyni.
21. Hunny (válaszként erre: 13. - Lapbarna)
2016. szept. 15. 14:01

Köszi:)

A legelején a napi 0,5kg azért tud lemenni, mert a nagy része víz. Én pl tegnap tök jókat ettem, kicsit bűnöztem is, mégis lement 0,9kg. Aztán lehet h 1 hét múlva is ugyan itt fogok tartani...

20. Hunny (válaszként erre: 14. - Ironizáló)
2016. szept. 15. 13:59
Most egy picit össze zavartál. Azt írtad előző hozzászólásodban, hogy a címkével ellátott diéták nem jók, most meg azt mondod h a ketogén diéta jó. Az nincs címkével ellátva?
19. ironizáló (válaszként erre: 12. - Keller Szilvia)
2016. szept. 15. 13:40
Mennyi ideig pörgött a napi 0,5 kg?
18. ironizáló (válaszként erre: 16. - Lapbarna)
2016. szept. 15. 13:39
A heti 0,5-1 kg az ideális ez nem is kérdés. A napi 0,5 tényleg rengeteg és én is a nagy túlsúlynál tartom csak reálisnak.
17. Hunny (válaszként erre: 11. - Keller Szilvia)
2016. szept. 15. 13:24

Nagyából néztem meg h mi a Level, de a tojás az nem az. Minden étkezésnél 1-3 tojást kell enni, mellé citromot, zöldséget, sovány húst. Szigorúan le van írva h mit mikor. Egyszer régen apum is csinálta, ledobott 6-7kg-t tőle.

Utifűt iszom, mert borzalmas az emésztésem, és most hogy mondod, iszok egy kis zöld teát:)

Kalóriabázis 182CH-t állított be egy napra nekem.

Én meg egyébként pajzsmirigyes vagyok, alul működik, de elviekben most rendben van.

16. lapbarna (válaszként erre: 15. - Ironizáló)
2016. szept. 15. 13:17

Hát 120-130 kilónál azt mondom, reális, főleg az elején. De 80 kilónál szerintem abszolút nem egészséges.

Heti 1 kg (vagy fél) az oké, bár én laikus vagyok, nem dietetikus. Nekem ez a fajta fogyás jó, de nem vagyunk egyformák.

15. ironizáló (válaszként erre: 13. - Lapbarna)
2016. szept. 15. 13:13
Egyébként baromira nem jó, de ha jelentősebb a túlsúly, akkor le tud menni ennyi az elején, de ez még nem "valódi" fogyás.
14. ironizáló (válaszként erre: 12. - Keller Szilvia)
2016. szept. 15. 13:10
A ketogén valóban kiváló és hatásos, de egyetértek veled, hogy inkább a 150-es ch-val kezdje. Azzal is menni fog a heti 0,5-1 kg. Mozgással kiegészítve. A ketogént odafigyelve kell csinálni. Van akinek már viszonylag "magas" ch bevitel mellet is sikerül, van akinek egészen le kell mennie (30 g körül). Szerintem a kalóriabázis a jó megoldás a megfelelő makrókkal.
13. lapbarna (válaszként erre: 12. - Keller Szilvia)
2016. szept. 15. 13:04

Sziasztok!

Csak halkan kérdem: biztos, hogy jó a napi fél kg fogyás?

Egyébként sok sikert mindenkinek!

2016. szept. 15. 12:47
a ketogén amúgy kiváló az ilyen gyors kezdéshez, csak nem mindenkinek való, mert pontosan be kell tartani, hogy 75%-a zsír legyen a kajának és a CH 20-30 max, valamint utána nagyon odafigyelve kell visszatérni, fokozatosan emelni a CH-t, kalóriabázis nélkül nem is tudnám csinálni. De tény, hogy irtó gyorsan viszi le a kilókat, nekem csak az elején (napi fél kg mínusz), kolléganőknek azóta is:)
11. Keller Szilvia (válaszként erre: 7. - Hunny)
2016. szept. 15. 12:45

a Level diétára gondolsz? Azt én csináltam többször, látható eredménnyel, kövérebb vagyok, mint valaha voltam:)

Ha szigorút akarsz, azt inkább az elején jó, pont 2 hétig mondják az igazán szigorú szakaszt, de szerintem ezeknél a diétáknál elfogy a kitartás+jojózás a vége, még ha sokadjára el is hiszi magának az ember, hogy na de most másképp lesz. Én inkább azt javaslom, hogy ha eleve kalóriaszámolsz, az első hetekben tartsd 150 körül a CH-t, az is elég szigorítás. Esetlege vess be tisztító teát, útifűmaghéjat, ilyesmit, tehát inkább hozzátegyél ilyenekkel meg CH-figyeléssel a diétádhoz, hogy az első hetekben gyorsabban vigye le a felesleget.

10. ironizáló (válaszként erre: 7. - Hunny)
2016. szept. 15. 12:31
Mi az a tojás diéta? Ha javasolhatok valamit: ne csinálj semmilyen címkével ellátott diétát. Nem fog előre vinni.
9. Keller Szilvia (válaszként erre: 8. - Hunny)
2016. szept. 15. 12:26

igen, a mérleg nem mindig mérvadó... Nagyon jól csinálod, hogy még most, a 2. gyerek után odafigyelsz. És ugye van 2 éved, amiben csini nőci lehetsz:) Aztán 2gyerekes anyukaként se lesz már nehéz.

Hát, a mozgással nagyon hadilábon, sose mozogtam, eddig nem kellett a jó alakhoz:) Hát most visszaüt a sok évnyi edzetlenség. Pedig muszáj lesz, mert inzulinrezisztens vagyok, alig fogyok. A ketogén diétát, amit csinálok, 3 kolléganőm is elkérte, ők fogynak, mint a szél, én meg stagnálok:) No de nem csüggedek, majd megindul nálam is... de az biztos, hogy el kell kezdenem mozogni, fegyencedzés és jóga a szimpi.

8. Hunny (válaszként erre: 6. - Keller Szilvia)
2016. szept. 15. 11:51

Igen, használom, az a támaszom:)

Formálódik ilyenkor még nagyon a test is, tudom h 1 év kell a teljes vissza rendeződéshez. Ayukám a legnagyobb kritikusom, és ő mondja mindig h fogytam, miközben a mérleg nem ezt mondja. De kb 2 év múlva szeretnénk a 2. babát, és ha most nem teszem magam helyre, és megint felcsusszanna +10kg...

Mozogsz valamit?

7. Hunny (válaszként erre: 5. - Hunny)
2016. szept. 15. 11:49

Eddig azért se ment soha a diéta, mert mindig együtt laktunk valakivel, aki általában főzött ránk, de egy ideje már én főzök, és azt eszek, amit akarok:D Csak akkor jött a baba...

Szeretném megcsinálni a tojás diétát is, csak nem tudom h mikorra időzítsem: mindjárt az elején "sokkoljam" ezzel a szervezetemet, vagy csak szép lassan, először számolgassam a kalóriát, és utána vágjak bele. Időbeosztást tekintve gyorsan kéne döntenem, mert pont 2 hetem van, utána jön mindenféle elutazós program, ami nem a legideálisabb volna hozzá. Szerinted?

2016. szept. 15. 11:47
Nyugi, még nagyon az elején vagy, 3 hónap még semmi a szülés utáni helyreálláshoz. Én 6 hónapig szoptattam, a hormonok miatt semmit nem bírtam fogyni. Ahogy kiürültek, megindultak lefelé a kilók szélsebesen, szóval nálad még a hormonok is dobnak majd lefelé szerintem. A kalóriaszámlálás megbízható módszer, használod a kalóriabázist?
5. Hunny (válaszként erre: 4. - Keller Szilvia)
2016. szept. 15. 11:44

Diétáztam én már többször is, de a célt kisebb kívánt fogyásnál se sikerült soha elérni:( De most muszáj lesz, mert ez rengeteg! Ruhát venni nincs kedvem mert elborzadok magamtól:(

165cm vagyok, első baba és sajnos nincsen tejem.

4. Keller Szilvia (válaszként erre: 3. - Hunny)
2016. szept. 15. 11:40
Üdv, Hunny, de jó, hogy jössz! Ez lesz az első diétád? Első gyermek? Szoptatsz? Hány centi vagy?
2016. szept. 15. 11:22

Szia Szilvi!

Dejó De jó De jóóóó!:) Én is épp egy ilyen fórumot szeretnék!

165cm vagyok és tegnap 85,4kg ma 84,3 kg (gondolom lement a víz). Tegnapi napon kezdtem bele igazán, szeretnék maximum 65kg lenni.

A dolgot nehezíti, hogy Balázsom 3 hónapos, így nem mindig minden úgy van, ahogy én szeretném :D A mozgás egyenlőre nagy séták, és közben számolom a kalóriákat.

2016. szept. 15. 10:42
Én egyébként 173 cm vagyok, 42 éves és jelenleg 80 kg. Ketogén diétát csinálok lassan 20 napja, ezalatt 4 kg-ot fogytam (az első napokban mindet:)). 65 kg-osan voltam utoljára önmagam, nem tudom, azt el tudom-e még érni, de addig fogyizok, amíg csak meg nem közelítem azt az alakot, amivel már jól érzem magam:)
2016. szept. 15. 10:40
Sziasztok, úúúúgy szeretnék egy nem kihaló fórumot:) Jó lenne, ha beszélgetnénk itt, várom azokat, akik TÉNYLEG nem adják fel... Én biztosan nem fogom, a naplómból is látható, hogy a sokszor 0 eredmény ellenére (stagnálás) is csinálom tovább:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook