Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 1. szerelem - így kell elrontani! fórum

1. szerelem - így kell elrontani! (beszélgetős fórum)

1 2 3
44. mandella (válaszként erre: 40. - Mandella)
2008. jún. 1. 20:12

Ja, és persze akkor én is azt gondoltam, hogy csakis bennem lehet a hiba, és dettó ugyanezekre gondoltam, hogy én rontottam el, de NEM!!!!!!


Ahogy egy hozzászóló nagyon helyesen mondta, "csak" átéljük! És most már tudom, hogy valamiért kellenek/kellettek ezek akkor.

43. 19a8a83451 (válaszként erre: 42. - 824622990e)
2008. jún. 1. 20:11
Nosza! :)
2008. jún. 1. 20:10

Hát nagyon aranyosak vagytok. Hát úgy legyen, nem akarok egyedül megöregedni. :):):)

Lassan én is belátom, de nagyon lassan,mint egy trabant, bár jaguár lennék. Ő nem is szenvedett annyit, mint amennyit én.Ő szépen éli tovább az életét! Ezt kéne megtanulnom, élni tovább, mintha semmi sem történt volna.

41. 19a8a83451 (válaszként erre: 39. - 824622990e)
2008. jún. 1. 20:02

Visszakapja majd mástól...

Amúgy te is rájössz majd, hogy sokkal szebb lakatok is vannak, csak még nem jártál olyan helyen, hogy láttál volna ilyeneket. :) De fogsz!

40. mandella (válaszként erre: 1. - 824622990e)
2008. jún. 1. 20:01

Én tíz őrületesen hosszú évet áldoztam a "nagy" szerelmemre. Azóta rájöttem, hogy borzasztóan kár volt elpazarolnia a szívemnek ezeket az éveket.


Ezzel csak azt akarom mondani, nyugi, nagyon fiatal vagy még, jönni fog egy lány, akiért újra érdemes lesz! Hidd el. Leszel te még nagyon szerelmes (egy másik lányba), ebben egészen biztos vagyok!

És talán változni is fogsz, azok a tulajdonságok, amik eddig esetleg nem váltak előnyödre a kapcsolatban, majd "enyhülnek"...

2008. jún. 1. 19:55
A lakat kulcsára visszatérve. Vicces régen a szakítás után írtam neki egy levelet és utána a papírra rátettem egy kis kulcsot és odaírtam, hogy ez a szívem kulcsa, remélem 1* kinyitod újra. Utólag naon vicces és szánalmas.Én azért hagyom az egészet,mert már mindent megpróbáltam virágot küldtem neki futárral stb.. még a csillagokat is lehoztam. Azért a 21 éves fiúk nem csinálnak ilyet sztem, de ő nem látja, hogy én milyen kedves lettem. De ez van és remélem naon megbánja. És visszaüt rá 1*, ahogy velem viselkedett a szakítás után.
38. 19a8a83451 (válaszként erre: 37. - 824622990e)
2008. jún. 1. 19:49
Nekem is csak most jött el a nyitás, eddig nem voltam képes rá, de nem mehetett már így tovább, persze tudom milyen rohadt nehéz, de muszáj nem kínozni már (legalább ilyen szinten) magad. Dobd be a lakat kulcsát a tengerbe, ne szorongasd a kezdbe! :)
2008. jún. 1. 19:46
Én még nem tartok a nyitásnál.de most,mióta nem tud írni a lány, azóta picit jobb. Bár még mindig sirok néha, de majd egyszer elmúlnak az érzések. Vagyis próbálom elfojtani.
36. 19a8a83451 (válaszként erre: 35. - 824622990e)
2008. jún. 1. 19:33
Tök igazad va, szinte pepitába én is ezt csináltam , mint te. Másfél évig. Kár volt! Most kezdek csak nyitni, és rájönni, hogy miért mondják azt, hyogy "kutyaharapást szőrivel". Mindenestere, minél több helyre menni, programokat csinálni, lekötni magad a leginkább tanácsolható viselkedés.
35. 824622990e (válaszként erre: 32. - Robi-Tina)
2008. jún. 1. 14:43
Hát ha szeretnél felejteni,nem lesz könnyű. Én már 2 éve nem naon tudok,de leírom,hogy mit ne csinálj. Ne csináld azt amit én, ne maradj egyedül, ne légy otthon a szobádba és gondolj folyton rá, légy a haverokkal, velük el tusdz hülyülni, vagy beszélgess valakivel, mondd el,ami nagyon fáj, beszéld ki, vagy amit én csinálok folyton,írd le a füzetbe,amiket gondolsz. Meg én azt szoktam csinálni, hogy leülök a gép elé, és ha naon szar kedvem van, akkor én ezt tetézem, hogy hallgatok 1 szomorú számot és kisírom magam. Pl a szám alatt végigolvasom,amit írtam. Még 20 olvasás után potyognak a könnyeim. LOL. És utána megnyugszom, egy darabig, kb 3-4 napig. Ráadásul pont tegnap volt ilyen, hogy kisírtam magam, mert a volt csajom elmondta, hogy pestre megy a hétvégén a barátjával. Gondolhatod mikre gondltam, pl hogy biztos most csinálják vagy hasonló. Elég rossz. Aztán mint írtam, hogy letöröltem az msn-emről. De nem tiltottam le, hogy tudjon írni,csak én ne lássam,hogy mikor van fent. Most újra felvettem, de most úgy töröltem ki, hogy le is tiltottam. Rájöttem,hogy most egy ideig hagyom a francba,nehéz nagyon, de mást nem tok csinálni. Remélem valamelyik mondatommal tudtam segíteni. Ráadádul én fiú vagyok, és a sírás nem volt jellemző rám, de ez van!
34. 19a8a83451 (válaszként erre: 32. - Robi-Tina)
2008. jún. 1. 12:43

Szerintem az a titok, hogy ne akarj felejteni, minél jobban akarsz, annál többet gondolsz rá, mert arra összpontosítasz. Hagyd, hogy jó mélyen átjárjon a fájdalom, aztán szép lassan majd enyhül... ez nem egy perc sajna...


Nem véletlenül van az a mondás, hogy:

"Az idő ugyan begyógyítja a sebeket, de plasztikai műtéteket gyakran nem végez."

33. 19a8a83451 (válaszként erre: 31. - 824622990e)
2008. jún. 1. 12:41
A felejtés meg az elfojtás más...
2008. jún. 1. 12:21
Én most szeretnék felejteni,de nem megy, és ebbe kezdek beleörülni lassan, ha valaki tud segíteni írjon
2008. jún. 1. 12:19
Én azt gondolom, hogy egy idő után felejt az ember. De nem teljesen, csak nem gondolsz rá éjjel-nappal, hanem hébe-hóba.
30. 19a8a83451 (válaszként erre: 28. - Pienosole@freemail.hu)
2008. jún. 1. 11:35
Megtanulni felejteni? Mondd el a technikáját, mert én már jó rég felnőtt vagyok, de nem ismerem: D
2008. jún. 1. 11:33
Hát igen... Remélem 4 vagy 5 év múlva már csak nevetve emlékszem vissza erre.
2008. jún. 1. 08:00
Sziasztok! Én ezt felnőtt fejjel olvastam végig. Átéltem mindezt, de az élet furcsa dolgokat tud produkálni. Meg kell tanulni "felejteni" vagyis a számunkra felejthetetlen élményeket elraktározni és lehet, hogy majd évek múltán "elővenni" és emlékként gondolni rá. Az élet nem egy habos torta, kevés az a dolog, ami boldoggá tud tenni és amikor annak érezzük magunkat akkor kell megélni és örülni neki. Nekem is volt egy "nagy" szerelmem, 18 éves voltam, akkor nem tudtam, hogy miért szakított velem, de dacból, makacsságból nem is érdekelt, a volt férjem karjaiba menekültem az érzelmeim elől. Elváltunk, mert nem volt igazi a szerelmünk. A "nagy szerelemmel" 24 év után találkoztam újra, hát furcsa dolgokat produkál az élet, mindketten kapcsolatban vagyunk, ő szerelmes belém és szeretem és rengeteget tudunk segíteni egymásnak lelkileg és többre talán nincs is szükség, mert aki mellettünk van még se ismer úgy ahogyan kellene, mert a mi szerelmünk is első látásra szerelem volt.
2008. máj. 30. 19:27
de jelenleg rossz. :)
2008. máj. 30. 15:04

ismerem.A szerelem öl és nyomorba dönt.


Elég hülye dolog a szerelem. De ha van és viszonozzák életünk végéig, akkot jó.

25. o.andi
2008. máj. 30. 14:57

szerelem,szerelem átkozott gyötrelem:-)

ismered???a mondást.

2008. máj. 29. 13:52
Hát lesz vizsgám, csak utána tudok strandra menni. Bár úgy lenne, hogy ne jutna eszembe.
23. 8df16b904f (válaszként erre: 18. - Ídi0314)
2008. máj. 29. 13:43
De arra gondoltam! Ugye milyen klassz zenéi vannak??
22. Ekidli
2008. máj. 29. 13:16

Na, akkor megvolt az első lépés!;) Menj el strandra, vagy chatelj valakivel, hátha összeszdsz 1-2 új barátot. Utána tuti eszedbe se fog jutni a csaj, és sajnálni fogod, hogy ennyi időt "vesztegettél" rá!

Hajrá!

2008. máj. 29. 13:05
Letöröltem, de ő még tud írni ha akar,nem tiltottam le. Bár ez is haladás nálam...
20. Ekidli (válaszként erre: 19. - 824622990e)
2008. máj. 29. 12:44
ÁÁÁ!!!Felejtsd már el a csajt! Miért írsz neki msn-ne? Egyáltalán minek van fenn neked msn-en? Mert az olyan jó, hogy állandóan látod a kiírásait, hogy "hú, de cejetlek xy, meg úgy hiányzol,meg stb". Nem! Így még szép, hogy nem fogsz túllenni rajta! Biztos örül a csaj, hogy tudja hogy te még mindíg szereted. De kinek ne esne jól? Nekem is jól esne, ha tudnám hogy valakinek bejövök a barátomon kívül. Ezért ne add meg neki ezt az örömet, és hagyd békén! Így nem lehet rajtad segíteni, ha te nem teszel meg érte semmit! És tényleg "csak" annyi lenne az egész, hogy megszakítod vele a kapcsolatot, és eljársz szórakozni, kikapcsolódni. Erre szerintem nincs is más gyógymód...
2008. máj. 29. 12:03
Hát nekem is tetszik. Nekem a beforratlan sebek a legjobban. De képzeljétek elküldtem msn-en a zene linkjét a lánynak, írtam, hogy ebben minden benne van,mit ír vissza? Hogy ez az ő és a barátja száma. Hát ledöbbentem, nem találtam szavakat. Már utálom azt a számot, azóta nem hallatom.
18. Ídi0314 (válaszként erre: 17. - 8df16b904f)
2008. máj. 29. 07:40

Sziasztok!


Véletlenül nem a Children of distance-re gondolsz? Nagyon jók a számaik, főleg az Emlékezz rám és a Karjaidben meghalni! Én mindig ezeket hallgatom, ha be vagyok fordulva! ;)

2008. máj. 29. 03:32

nincs fent a youtube-on...

akkor inkább nem is írom... mert lassú... viszont a szövege nagyon klassz...


huh, most megyek aludni mégis... irtó álmos vagyok... pedig nem akartam, mert tanulnom kellene.....

16. 824622990e (válaszként erre: 15. - 8df16b904f)
2008. máj. 29. 03:29
Mond meg a címét, vagy linkeld be a youtuberól,biztos fent van.De nehogy szomorú legyen. :)
15. 8df16b904f (válaszként erre: 14. - 824622990e)
2008. máj. 29. 03:21

Azt sosem sajnáld... Én is éreztem igy, hogy jobb lenne, ha nem is lenne szívem... És azok nem jobbak, akik úgy cserélik a párjukat, mint más a fehérnemüt.

Túl leszel rajta és hidd el jó lesz. Már az haladás, ha nem mindig ezen jár az eszed. Járj társaságba... a barátok lekötnek...

Küldenék neked egy zenét... nagyon tanulságos és szép. De nem tom, hogy elküldeni...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook