Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1 hónapos babám gyakorlatilag csak enni kel fel az utóbbi napokban. Van valakinek hasonló tapasztalata? Aggódom.. fórum

1 hónapos babám gyakorlatilag csak enni kel fel az utóbbi napokban. Van valakinek hasonló tapasztalata? Aggódom.. (beszélgetős fórum)


20. grizus
2013. jún. 28. 02:49
Nem kell aggódni. Az újjszülöttek rengeteget alszanak. Én mondjuk 6 órát aludtam, de ez kivételes. Most hozom be...
2013. jún. 22. 15:56

Mit kellene még csinálnia????


Örülj, hogy tudd aludni ebben a melegben.

2013. jún. 22. 14:17
Igaz,az én fiam már nagyon nem pici,de öt hónapos koráig végig aludta a nappalokat. Ezzel nem lett volna gond,de este tizkor kipattant a szeme,és ha nem volt a szájában a cicim,akkor üvöltött. Atyaég.. de nehéz időszak volt. :-)
17. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - Csakazért)
2013. jún. 22. 14:05
hat furcsa lenne, ha dolgozni vagy egy randi miatt kelne fel :) ne aggodj, ez teljesen normalis. par het alatt megerosodik annyira, hogy egyszerre nagyobb mennyiseget szopjon, ezert tobbet alszik, tobbet van nyugiban :)
2013. jún. 22. 13:53
Örülj neki,amíg ez van...Az én kislányom is 4óránként kelt fel ennyi idősen csak enni és már aludt is.Egyébként novemberben született,szóval nem a melegtől volt..na és kb 1,5-2hónaposan megváltozott,onnantól meg aludni nem akart napközben kb 6hónapos koráig.Hidd el visszasírtam én azt az időt..
2013. jún. 22. 08:46
Ilyen melegben nem is csoda.
2013. jún. 21. 22:38
Köszönöm a hozzászólásokat, lányok!
13. csakazért (válaszként erre: 11. - Roza78)
2013. jún. 21. 22:38

Ez is igaz! :)

Csak idáig nem volt ennyire nyugis, ezért az aggódás.

12. csakazért (válaszként erre: 9. - Ildianya)
2013. jún. 21. 22:35

Na, a védőnő... Talán hasznosabb lenne, ha nem volna!

Az első kisfiamnál korán elkezdett csökkenni a tejem, felhívtam, elmondtam mizu. Másnap bedobott egy tápszer receptet a postaládába...


Lehet, h csak én aggódom túl a dolgokat.

Mindenesetre várom a holnapot, de leginkább a lehülést!

Hátha csak a meleg.

11. Roza78
2013. jún. 21. 22:35
Örülj neki :-) Az enyém három hónapos és még mindig nagyon sokat alszik.
10. bring12 (válaszként erre: 7. - Csakazért)
2013. jún. 21. 22:31
Akkor esetleg vidd el vérvételre a sárgaság miatt. De amúgy ha szépen hízik nem szokott gond lenni :)
2013. jún. 21. 22:29

Gondolom nem beteg, nincs láza meg ilyenek?

Ha rendesen eszik és a kutacsa is rendben van ne izgulj, ők még csak esznek meg alszanak:) Ráadásul ez a meleg is elnyomja őket!

De ha nagyon nyugtalanít a helyzet akkor hívd fel nyugodtan a védőnődet, hiszen azért van hogy segítsen. :)

2013. jún. 21. 22:29
Szerencséd van ha nem fáj a pocijuk és nyugis a természetük ilyenek. Nekem is volt a kislányomnál olyan, hogy már unatkoztam annyit aludt. Na a másodiknál már nincs ilyen gond:) általában azt se tudom mihez kapjak pedig már 1 éves!
7. csakazért (válaszként erre: 3. - Bring12)
2013. jún. 21. 22:28

Elég sárga még most is. Épp szerdán voltunk dokinál státuszon, meg is jegyezte, h sárga, aztán hozzá tette, h nem baj.

Szépen gyarapodik. 1 hónap alatt, több, mint 1 kilót hízott.


Olyan nagyon nyugis.

Kajálás után lefektettem hasra, majdnem 1 órán keresztül csendben nézelődött. Ez volt ma a leghosszabb ébrenléte, 0 sírással.

2013. jún. 21. 22:25
Háááát...az anyai ösztön nem csal. Figyeld erősen!
2013. jún. 21. 22:25
Nyugi. Örülj neki.Az én lányom is ilyen volt, 3 órűnként én keltettem mert mindig aludt. És ez kitartott igen sokáig:) 3 hetes korától végigaludta az éjszakát, nappal 3 óránként keltettem hogy egyen. Csak had aludjon a kis drága:)))
2013. jún. 21. 22:23

Pár nappal ezelőttig gyakran szopizott, sokat lógott a mellemen. Ha nem kapta rögtön a cicit, kiakadt.

Most olyan gyanúsan nyugodt.

Egész nap 2 percet, ha sírt. A két éves bátyja többet sír (hisztizik), mint ő.

Fogjam a melegre?

Nálatok is aluszékonyság van, vagy inkább nyűgösség?

2013. jún. 21. 22:21
Nincs gondolom besárgulva. Lehet meleg van neki . Hányszor eszik?
2013. jún. 21. 22:20
Szerintem csak a meleg. Az én 9 hónaposom is többet alszik.
2013. jún. 21. 22:19
1 hónapos babám gyakorlatilag csak enni kel fel az utóbbi napokban. Van valakinek hasonló tapasztalata? Aggódom..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook