Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1 hónap alatt, heti 5-6alkalommal 20-30perc ellipszissel mennyit lehet formálódni? fórum

1 hónap alatt, heti 5-6alkalommal 20-30perc ellipszissel mennyit lehet formálódni? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 19. 08:09

Szia! Én 6 hónapja csinálom,heti 5X30 percet,de 1 hónap után még semmi sem látszódott. 6 hónap után izmos a lábam,kerekedett a fenekem,teljesen eltűnt az úszógumim. Persze,nagyon sok függ attól,hogy most milyen vagy,van e rajtad súlyfelesleg. Rajtam kb. 2 kiló felesleg volt,és azt kell hogy mondjam,hogy elég nehezem ment le ez a zsírmennyiség. Jah és a kevés narancsbőröm teljesen eltűnt,de ahhoz is több idő kellett,mint 6 hónap. Szerintem,ha tudod rendesen csinálni 1 hónapig,akkor utána megszokod,nekem már teljesen az életem része,olyan,mint a fogmosás,ha nem csinálnám hiányozna. Napi 30 perc mozgást,szerintem mindenki be tud iktatni és bizonyos kor után meg szinte kötelező is.

Kitartást kívánok a szándékodhoz és remélem,Te is megszereted ezt a mozgás lehetőséget!:)

2012. jún. 13. 15:06
1 honap alatt nem sokat de kicsit talán már észrevehetö lesz. Attol is függ hogy mennyit kell formálodnod.... Most milyen vagy.... stb
2012. jún. 13. 15:04
semmit
2012. jún. 13. 15:03
Ezer dologtól függ főleg attól hogy s mit eszel mellette, de legyen napi 60 perc min.! Ez ellipszis, nem durva edzés.
2012. jún. 13. 14:53
1 hónap alatt, heti 5-6alkalommal 20-30perc ellipszissel mennyit lehet formálódni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook